GT Radial

GT Radial

GT Radial zīmols tagad iekļauts top 10 pasaules lielāko riepu ražotāju sarakstā attiecībā uz apjomu un ieņēmumiem. Tas piedāvā pilnu produktu klāstu un eksportē riepas vieglajām automašīnām, vieglajām kravas automašīnām, smagajām kravas automašīnām un autobusiem vairāk nekā 100 pasaules valstīs. Ar jaunākajām izpētes iespējām, augstākās kvalitātes produktiem un konkurētspējīgu rūpniecisko bāzi GT Radial darbība balstās uz ilgtspējīgas partnerības izveidi ar mazumtirdzniecības partneriem, lai nodrošinātu gala lietotājam produktus un pakalpojumus ar pievienoto vērtību.

GT Radial ir pilnībā apņēmies saglabāt visaugstākos standartus kvalitātes kontroles procedūrām un ir ieguvis ISO9001: 2000 un ISO/TS16949: 2002 akreditāciju visām piecām galvenajām ražošanas iekārtām. Turklāt visas iekārtas ir ieguvušas vai tuvākajā laikā iegūs ISO14001 Vides pārvaldības sistēmas akreditāciju.

Visas TBR un PCR riepas, ko GT Radial ražo eksportam Eiropā atbilst Eiropas Savienības tiesību direktīvās, regulās un standartos noteiktajām normām. Drošības un trokšņa sertifikācijas testus e-marķējumam veic un akreditē TUV Nord. GT RADIAL izpētes centieni ir sekmējuši Eiropas misijai pieskaņotu produktu izveidi un ir arī palīdzējuši uzlabot produktu dizaina un ražošanas tehnoloģiju, lai saglabātu vadošo pozīciju tirgū. Papildus iekšējai izpētei GT Radial arī sadarbojas ar dažādām vadošām universitātēm un labākajiem pētniecības institūtiem, piemēram, Valsts kvalitātes eksaminācijas centru gumijas riepām, Smithers Research Laboratories, ASV un TUV Automotive GmbH Riepu / Riteņu testēšanas centru Vācijā.

GT Radial Champiro Ice Pro

 

Premium klases radžojamas riepas

Jauns inovatīvs radžojams protektora zīmējums ir uzticams ekstremālos laika apstākļos
 

Jauns Silica komponents uzlabo veiktspēju uz ledus un vilkmi uz sniega
 

Īpaši izstrādātais radžu izvietojums uzlabo saķeri un samazina trokšņu līmeni
 

Sānu rievu konstrukcija efektīvi novada slapju sniegu un ledu no riepas kontakta laukuma
 

Īpaši izturīga uzbūve drošai un ilgai kalpošanai
 

Īpaši izturīgie riepas borti nodrošina lielisku balstu, vadot automašīnu un veicot pagriezienus lielā ātrumā.

 

 

 

 

 

Īpašības

Priekšrocības

Jauns inovatīvs radžojams protektora zīmējums

Uzticamas ekstremālos laika apstākļos.

Īpaši izstrādāts radžu izvietojums

Uzlabo saķeri un samazina trokšņu līmeni

Sānu rievu konstrukcija

Efektīvi novada slapju sniegu un ledu no riepas kontakta laukuma

Jauns silica komponents

Uzlabo veiktspēju uz ledus un vilkmi uz sniega

 

Atrodiet savas GT Radial riepas izmantojot mūsu riepu meklētāju.


http://www.pkp.lv