GT Radial Maxmiler CX

GT RADIAL Maxmiler CX

Īsi par īpašībām

 

Riepas vieglajam komerctransportam.

GT RADIAL Maxmiler CXRiepas GT Radial Maxmiler CX izstrādātas, lai nodrošinātu maksimālu ilglaicīgumu, komfortu un augstu kravnesību. Riepām GT Radial Maxmiler CX ir paaugstināta kravnesība, ko nodrošina  pastiprināta konstrukcija(divas tērauda jostas kordā un neilona protektors).
 

Vertikālās un atvērtās horizontālās rievas, kas veido protektora zīmējumu, ļauj sasniegt pirmšķirīgu saķeri uz sausiem un slapjiem dažādu ceļu segumiem. Pateicoties jaunam, īpaši izstrādātam, siliciju saturošam gumijas sastāvam- silica- riepām ir pazemināts uzkaršanas risks un paildzināts kalpošanas laiks.

 

 

 

 

GT Radial Maxmiler CX īpašības un priekšrocības

WinterPro Īpašība  Priekšrocība
Pastiprināta riepas brekera konstrukcija ar diviem tērauda un vienu neilona slāni Lielāka kravnesība
Vertikālais un horizontālais ūdens izvades kanālu izvietojums Lieliska saķere ar slapju un sausu ceļu
Īpaši izstrādāts gumijas sastāvs Maksimāli garš kalpošanas laiks un minimāla riepas uzkaršana

 

 

Citas GT RADIAL riepas

maxmiler ex
Pateicoties jaunām ražošanas tehnoloģijām un materiāliem, riepa kļuvusi par 10% vieglāka par iepriekšējo modeļu paaudzi, turklāt par 15% samazinājusies rites pretestība.

sīkāk >

savero hp
Riepa GT- Radial Savero HP paredzēta krosoveriem, pikapiem un auto, kas iekļaujas SUV segmentā. Konkrētā riepa pieder jaunākajai apvidus auto riepu paaudzei, kas nozīmē lielisku saķeri ar sausu un slapju ceļu apvienotu ar augstu komforta līmeni. Simetriskais protektora zīmējums raksturīgs riepām, kas paredzētas ekspluatācijai ātrgaitas auto maģistrālēs.

sīkāk >

savero ht
GT Radial Savero HT Plus -Vissezonas riepas mazajiem kravas auto un SUVSavero HT Plus domātas pikapiem, mazajiem kravas un apvidus auto. Radītas, lai nodrošinātu vissezonas komfortu un precīzu auto vadīšanas kontroli.

sīkāk >

kargomax
Riepa vieglajam komerctransportam, treileriem un furgoniem. Riepa, kas atšķiras ar lielu noskrējienu un izturību – GT Radial KARGOMAX ST-6000 paredzēta vieglajam komerctransportam, treileriem un furgoniem.

sīkāk >

adventuro a/t
Riepas GT Radial Adventuro A/T speciāli radītas apvidus automobiļiem. Īpašs protektora raksts nodrošina lielisku saķeri un vilkmi bezceļa apstākļos, kas panākts ar masīviem protektora blokiem, kas sekmē teicamu pašattīrīšanos un caurgājamību.

sīkāk >


http://www.pkp.lv