GT Radial Maxmiler EX

Īsi par īpašībām

 

Jaunākā paaugstinātās kravnesības riepu paaudze paredzēta mūsdienīgiem ātrgaitas komercautomobiļiem.

Pateicoties jaunām ražošanas tehnoloģijām un materiāliem, riepa kļuvusi par 10% vieglāka par iepriekšējo modeļu paaudzi, turklāt par 15% samazinājusies rites pretestība. Pie GT Radial Maxmiler EX atšķirīgajām īpašībām pieder ne tikai riepas ekonomiskums, bet arī uzlabota rites kvalitāte, pazemināts rites troksnis un pastiprināta saķere ar slapju ceļa segumu. Paaugstinātu ekspluatācijas laiku un kustības drošību nodrošina gumijas sastāvs ar paaugstinātu silikas daudzumu, kā arī īpaša borta konstrukcija, kas garantē minimālu riepas uzkaršanu brauciena laikā.

Izstrādājot riepas ticis ievērots, ka komerctransports bieži tiek ekspluatēts ekstremālos apstākļos. Šī iemesla dēļ  inženieru īpaša uzmanība tika veltīta riepas sānu cietībai un izturībai. Pateicoties divu metāla kordu brekeriem, kas nostiprināti ar neilona aizsargslāni, inženieriem izdevies izstrādāt patiesi izturīgu un drošu riepu. Ļoti būtiski, ka brauciena laikā pat pārkrautas riepa minimāli uzkarst.

GT RADIAL Maxmiler EX īpašības un priekšrocības

Īpašība Priekšrocība
Atvieglota riepas konstrukcija Ekonomiskums un komforts: Pazemināts degvielas daudzums un augsts komforta līmenis
Pastiprināta brekera konstrukcija Ekonomija un drošība: Liela celtspēja, drošība lielā braukšanas ātrumā
Jauns riepas sānu dizains Ekonomiskums: Riepas uzkaršanas pazemināšanas  ārkārtējas celtspējas gadījumos
Jauns gumijas sastāvs uz silikas bāzes Drošība un ekonomiskums: Lieliska vadāmība uz slapja un sausa ceļa, pazemināta riepas uzkaršana un samazināts degvielas patēriņš

Citas GT RADIAL riepas

maxmiler cx
Riepas GT Radial Maxmiler CX izstrādātas, lai nodrošinātu maksimālu ilglaicīgumu, komfortu un augstu kravnesību. Riepām GT Radial Maxmiler CX ir paaugstināta kravnesība, ko nodrošina pastiprināta konstrukcija(divas tērauda jostas kordā un neilona protektors).

sīkāk >

savero hp
Riepa GT- Radial Savero HP paredzēta krosoveriem, pikapiem un auto, kas iekļaujas SUV segmentā. Konkrētā riepa pieder jaunākajai apvidus auto riepu paaudzei, kas nozīmē lielisku saķeri ar sausu un slapju ceļu apvienotu ar augstu komforta līmeni. Simetriskais protektora zīmējums raksturīgs riepām, kas paredzētas ekspluatācijai ātrgaitas auto maģistrālēs.

sīkāk >

savero ht
GT Radial Savero HT Plus -Vissezonas riepas mazajiem kravas auto un SUVSavero HT Plus domātas pikapiem, mazajiem kravas un apvidus auto. Radītas, lai nodrošinātu vissezonas komfortu un precīzu auto vadīšanas kontroli.

sīkāk >

kargomax
Riepa vieglajam komerctransportam, treileriem un furgoniem. Riepa, kas atšķiras ar lielu noskrējienu un izturību – GT Radial KARGOMAX ST-6000 paredzēta vieglajam komerctransportam, treileriem un furgoniem.

sīkāk >

adventuro a/t
Riepas GT Radial Adventuro A/T speciāli radītas apvidus automobiļiem. Īpašs protektora raksts nodrošina lielisku saķeri un vilkmi bezceļa apstākļos, kas panākts ar masīviem protektora blokiem, kas sekmē teicamu pašattīrīšanos un caurgājamību.

sīkāk >


http://www.pkp.lv