GT Radial Maxmiler WT-1000

Champiro IcePro

Īsi par īpašībām

 

Izstrādātas priekš SUV

GT Radial Maxmiler WT-1000 – neradžotas ziemas riepas mikroautobusiem un vieglajiem kravas automobiļiem, kurām piemīt paaugstināta kravnesība, nodilumizturība, teicama uzvedība uz ceļa un laba vadāmība pagriezienos.


GT Radial Maxmiler WT-1000 konstrukcijā ir virkne modifikāciju. Riepas īpatnība ir uzlabotais protektora zīmējums – palielināts lameļu un rievu daudzums, kā arī uzradusies centrālā gareniskā riba. Pateicoties tam būtiski paplašinājies riepas ekspluatācijas iespēju spektrs: lameļu asās šķautnes, it kā iegriežoties piesnigušajās virsmās, uzlabojušas saķeri un vadāmību uz sniega un ledus klātiem ceļa segumiem. Uzlaboti tika arī tādi raksturlielumi, kā noturība uz ceļiem un vadāmība un uzvedība pagriezienos.

GT Radial Maxmiler WT-1000 augstos saķeres un vadāmības rādītājus nodrošina tikai un vienīgi gumijas maisījuma sastāvs un protektora zīmējumu veidojošo rievu un lameļu īpašā konfigurācija un izvietojums.

 

 

Skatīt pieejamos izmērus un cenasGT Radial Maxmiler WT-1000 riepas īpašības un priekšrocības

Īpašība Priekšrocība
Speciāli konstruēts moderns virzienveida protektora dizains Lieliski ekspluatācijas raksturlielumi
Izcili noturības un vadāmības rādītāji
Speciāli izstrādāts gumijas maisījuma sastāvs Lieliski vadāmības raksturojumi
Uzlabots protektora rievu un lameļu dizains Paaugstināta pārgājamība ziemā uz sniega un ledus

Citas ziemas riepas no GT RADIAL

Champiro WinterPro HP

GT Radial Champiro WinterPro HP – ziemas riepas high performance klases vieglajām un SUV automašīnām, kas demonstrē augstu produktivitātes un komforta līmeni uz slapja, sausa un piesniguša ceļa.

tālāk >

Champiro WinterPro

Ziemas riepas GT Radial Champiro WinterPro ir īpaši izstrādātas tam, lai ekspluatētu pie zemām temperatūrām.

tālāk >

Champiro WT-AX

GT Radial Champiro WT-AX – tās ir asimetriskās vieglo automobiļu ziemas riepas. Šīs riepas speciāli izgatavotas, lai sasniegtu uzlabotus komforta, saķeres un visus vadāmības parametrus.

tālāk >

Champiro WT Plus

GT Radial Champiro WT Plus – vieglo automobiļu ziemas riepas. Šīs riepas nodrošina lielisku vadāmību uz apledojušiem un mitriem ceļiem un tām piemīt zems trokšņu līmenis.

tālāk >

Champiro WT

GT Radial Champiro WT – neradžojamas radiālās vieglo automobiļu ziemas riepas ar labu vadāmību uz mitra ceļa un sausa, uzsiluša seguma.

tālāk >

Champiro IcePro

Izstrādājot GT Radial Champiro IcePro riepu zīmējumu, inženieri ņēma vērā visas iespējamās ekstremālās situācijas, kas var rasties uz ceļa. Sarežģītie datoru algoritmi, kas tika izmantoti riepas izstrādes laikā, palīdzēja izveidot efektīvāku radžu izvietojumu, pateicoties kam ir izdevies radīt riepas ar teicamu saķeri un zemu trokšņa līmeni.

tālāk >

Maxmiler WT

GT Radial Maxmiler WT ir mikroautobusiem un nelielām kravas mašīnām domātas ziemas riepas. Maxmiler WT riepas ir tehnoloģiski visjaunākā GT Radial izstrādne, kura nodrošina autovadītājam pilnu kontroli pār automobili uz apledojušiem un slapjiem ceļiem. Tām piemīt paaugstināta kravnesība, pagarināts ekspluatācijas termiņš un maksimāla noturība pagriezienos.

tālāk >

Savero WT

GT Radial Savero WT ir apvidus auto ziemas riepas. Šis modelis ir ārkārtīgi pieprasīts Eiropas autoīpašnieku vidū, jo tam piemīt augsti ekspluatācijas rādītāji.

tālāk >


http://www.pkp.lv