GT RADIAL Maxmiler WT

GT RADIAL Maxmiler WT

Īsi par īpašībām

 

GT Radial Maxmiler WT ir mikroautobusiem un nelielām kravas mašīnām domātas ziemas riepas. Maxmiler WT riepas ir tehnoloģiski visjaunākā GT Radial izstrādne, kura nodrošina autovadītājam pilnu kontroli pār automobili uz apledojušiem un slapjiem ceļiem. Tām piemīt paaugstināta kravnesība, pagarināts ekspluatācijas termiņš un maksimāla noturība pagriezienos.

GT RADIAL Maxmiler WTGalvenā GT Radial Maxmiler WT riepu īpatnība ir meklējama riepas iekšējā uzbūvē. Riepas karkasā atrodas divas izturīgas un elastīgas metāla kārtas un viena neilona kārta ar aizsargfunkcijām. Pateicoties šādai uzbūvei, riepas kalpo ļoti ilgu laiku, savukārt mašīnas kravnesība paaugstinās vairākas reizes.

Turklāt riepai ir īpašs protektora zīmējums, kurš ir izstrādātās riepu ekspluatācijai tieši ziemas apstākļos un nodrošina ne tikai auto noturību uz sausa ceļa, bet gan arī lielisku vadāmību pagriezienos.

 

 

 

Skatīt pieejamos izmērus un cenas


 

GT RADIAL Maxmiler WT riepu īpašības un ieguvumi

GT RADIAL Maxmiler WT Īpašības Ieguvumi
Pastiprināta brekera konstrukcija, kurš sastāv no divām tērauda un vienas neilona kārtas Nodrošina paaugstinātu kravnesību.
Drošs un mūsdienīgs virzienveida protektora ziemas zīmējums. Lieliski raksturlielumi ziemas apstākļos.
Uzlabots lameļu dizains Lieliska saķere un bremzēšanas īpašības uz visu veidu ziemas ceļiem.

Citas ziemas riepas no GT RADIAL

Champiro WinterPro HP

GT Radial Champiro WinterPro HP – ziemas riepas high performance klases vieglajām un SUV automašīnām, kas demonstrē augstu produktivitātes un komforta līmeni uz slapja, sausa un piesniguša ceļa.

tālāk >

Champiro WinterPro

Ziemas riepas GT Radial Champiro WinterPro ir īpaši izstrādātas tam, lai ekspluatētu pie zemām temperatūrām.

tālāk >

Champiro WT-AX

GT Radial Champiro WT-AX – tās ir asimetriskās vieglo automobiļu ziemas riepas. Šīs riepas speciāli izgatavotas, lai sasniegtu uzlabotus komforta, saķeres un visus vadāmības parametrus.

tālāk >

Champiro WT Plus

GT Radial Champiro WT Plus – vieglo automobiļu ziemas riepas. Šīs riepas nodrošina lielisku vadāmību uz apledojušiem un mitriem ceļiem un tām piemīt zems trokšņu līmenis.

tālāk >

Champiro WT

GT Radial Champiro WT – neradžojamas radiālās vieglo automobiļu ziemas riepas ar labu vadāmību uz mitra ceļa un sausa, uzsiluša seguma.

tālāk >

Champiro IcePro

Izstrādājot GT Radial Champiro IcePro riepu zīmējumu, inženieri ņēma vērā visas iespējamās ekstremālās situācijas, kas var rasties uz ceļa. Sarežģītie datoru algoritmi, kas tika izmantoti riepas izstrādes laikā, palīdzēja izveidot efektīvāku radžu izvietojumu, pateicoties kam ir izdevies radīt riepas ar teicamu saķeri un zemu trokšņa līmeni.

tālāk >

Maxmiler WT-1000

GT Radial Maxmiler WT-1000 – neradžotas ziemas riepas mikroautobusiem un vieglajiem kravas automobiļiem, kurām piemīt paaugstināta kravnesība, nodilumizturība, teicama uzvedība uz ceļa un laba vadāmība pagriezienos.

tālāk >

Savero WT

GT Radial Savero WT ir apvidus auto ziemas riepas. Šis modelis ir ārkārtīgi pieprasīts Eiropas autoīpašnieku vidū, jo tam piemīt augsti ekspluatācijas rādītāji.

tālāk >


http://www.pkp.lv