GT Radial Savero HP

GT RADIAL Savero HP

Īsi par īpašībām

GT RADIAL Savero HP Riepa GT- Radial Savero HP paredzēta krosoveriem, pikapiem un auto, kas iekļaujas SUV segmentā.

Konkrētā riepa pieder jaunākajai apvidus auto riepu paaudzei, kas  nozīmē lielisku saķeri ar sausu un slapju ceļu apvienotu ar  augstu komforta līmeni. Simetriskais protektora zīmējums raksturīgs riepām, kas paredzētas ekspluatācijai ātrgaitas auto maģistrālēs. Protektora zīmējuma centrālajā daļā atrodas plata riba, kas riepai nodrošina lielisku kursa noturību un iespējami minimālu reakcijas laiku uz stūres kursa maiņu.

Riepas protektora zīmējumā ir liels daudzums garenisko un šķērsenisko pašbloķējošo lameļu, kas paaugstina katra atsevišķā protektora elementa cietību, būtiski uzlabo visus galvenos riepas raksturojumus, arī paātrinājuma un bremzēšanas efektivitāti. Cīņai ar akvaplanēšanu, riepas protektora zīmējums nodrošināts ar četrām palielināta platuma garenrievām, kas kopdarbībā ar vertikālajiem kanāliem, ļauj ar lielu efektivitātes pakāpi novadīt ūdeni  no saķeres kontaktvirsmas. Platas, pastiprinātas  protektora plecu zonas ļauj izbraukt līkumus augstā kustības ātrumā, savukārt riepas noapļotais profils, ir efektīvs cīņas līdzeklis ar neviendabīgu dilumu, tā sekmējot riepas mūža paildzināšanu.

 

GT Radial Savero HP īpašības un priekšrocības

Savero HP Īpašība Priekšrocība
Mūsdienīgs protektora zīmējums ar četrām garenrievām un  sīku lameļojumu Lieliska kursa noturība un vadāmība
Jauns uzlabots riepas gumijas sastāvs. Izcili īss bremzēšanas ceļš uz slapja ceļa
Optimāli piemeklēti dažāda lieluma protektora bloki Klusa un mīksta gaita
Viegla riepa ar mūsdienīgu protektora rakstu Komfortabla vadāmība, klusa gaita, izcila degvielas ekonomija

 

Citas GT RADIAL riepas

maxmiler ex
Pateicoties jaunām ražošanas tehnoloģijām un materiāliem, riepa kļuvusi par 10% vieglāka par iepriekšējo modeļu paaudzi, turklāt par 15% samazinājusies rites pretestība.

sīkāk >

maxmiler cx
Riepas GT Radial Maxmiler CX izstrādātas, lai nodrošinātu maksimālu ilglaicīgumu, komfortu un augstu kravnesību. Riepām GT Radial Maxmiler CX ir paaugstināta kravnesība, ko nodrošina pastiprināta konstrukcija(divas tērauda jostas kordā un neilona protektors).

sīkāk >

savero ht
GT Radial Savero HT Plus -Vissezonas riepas mazajiem kravas auto un SUVSavero HT Plus domātas pikapiem, mazajiem kravas un apvidus auto. Radītas, lai nodrošinātu vissezonas komfortu un precīzu auto vadīšanas kontroli.

sīkāk >

kargomax
Riepa vieglajam komerctransportam, treileriem un furgoniem. Riepa, kas atšķiras ar lielu noskrējienu un izturību – GT Radial KARGOMAX ST-6000 paredzēta vieglajam komerctransportam, treileriem un furgoniem.

sīkāk >

adventuro a/t
Riepas GT Radial Adventuro A/T speciāli radītas apvidus automobiļiem. Īpašs protektora raksts nodrošina lielisku saķeri un vilkmi bezceļa apstākļos, kas panākts ar masīviem protektora blokiem, kas sekmē teicamu pašattīrīšanos un caurgājamību.

sīkāk >


http://www.pkp.lv