GT Radial Savero HT Plus

GT RADIAL Savero HT

Īsi par īpašībām

 

GT RADIAL Savero HT GT Radial Savero HT Plus -Vissezonas riepas mazajiem kravas auto un SUVSavero HT Plus domātas pikapiem, mazajiem kravas un apvidus auto. Radītas, lai nodrošinātu vissezonas komfortu un precīzu auto vadīšanas kontroli.

Jaunais riepas dizains- divas līdzās novietotas ribas, kas ar šķērseniskiem kanāliem atdalītas atsevišķos blokos, kā arī četras dziļas garenrievas, kas ar nolūku veidotas ātrai ūdens novadīšanai no riepas kontaktvirsmas. Tas ļauj uzlabot riepas saķeres raksturojumu uz sausa ceļa seguma, kā arī būtiski paaugstināt caurgājamības radītājus uz slapja ceļa, kā arī uz nestabilām gruntīm.

 

Riepa lieliski cīnās ar akvaplanēšanu pat braucot lielā kustības ātrumā, tādējādi piešķirot braucienam pa pielijušiem un slapjiem ceļiem komfortu un stabilitāti. Galvenā GT Radial Savero HT Plus atšķirība ir riepas iekšējā konstrukcijā. Tās karkasā atrodas divi izturīgi, un, vienlaikus, elastīgi metāla slāņi, kā  arī viens neilona slānis, kas izpilda aizsargfunkciju. Pateicotieš šādai riepas karkasa uzbūvei, auto kravnesība pieaug vairākas reizes. Šāda karkasa konstrukcija novērš arī nevienmērīga nodiluma risku, kas neglābjami nozīmē arī samazinātu  kalpošanas laiku.

 

GT Radial Savero HT Plus īpašības un priekšrocības

Savero HT Īpašība Priekšrocība
Mūsdienīgs simetriskā protektora S-veida dizains Nodrošina lielisku vadāmības raksturojumu, sniedzot braucienam mierīgu un komfortablu raksturu
Četras garenrievas ūdens novadīšanai Efektīgi novērš akvaplanēšanas risku, padarot riepu, par droši ekspluatējamu stipra lietus laikā.
Rūpīgi piemeklēts riepas gumijas sastāvs Nodrošina ilgstošu riepas ekspluatāciju, kā arī būtiski uzlabo tās raksturojumus uz sausa un slapja ceļa.

Savero HT

 

Citas GT RADIAL riepas

maxmiler ex
Pateicoties jaunām ražošanas tehnoloģijām un materiāliem, riepa kļuvusi par 10% vieglāka par iepriekšējo modeļu paaudzi, turklāt par 15% samazinājusies rites pretestība.

sīkāk >

maxmiler cx
Riepas GT Radial Maxmiler CX izstrādātas, lai nodrošinātu maksimālu ilglaicīgumu, komfortu un augstu kravnesību. Riepām GT Radial Maxmiler CX ir paaugstināta kravnesība, ko nodrošina pastiprināta konstrukcija(divas tērauda jostas kordā un neilona protektors).

sīkāk >

savero hp
Riepa GT- Radial Savero HP paredzēta krosoveriem, pikapiem un auto, kas iekļaujas SUV segmentā. Konkrētā riepa pieder jaunākajai apvidus auto riepu paaudzei, kas nozīmē lielisku saķeri ar sausu un slapju ceļu apvienotu ar augstu komforta līmeni. Simetriskais protektora zīmējums raksturīgs riepām, kas paredzētas ekspluatācijai ātrgaitas auto maģistrālēs.

sīkāk >

kargomax
Riepa vieglajam komerctransportam, treileriem un furgoniem. Riepa, kas atšķiras ar lielu noskrējienu un izturību – GT Radial KARGOMAX ST-6000 paredzēta vieglajam komerctransportam, treileriem un furgoniem.

sīkāk >

adventuro a/t
Riepas GT Radial Adventuro A/T speciāli radītas apvidus automobiļiem. Īpašs protektora raksts nodrošina lielisku saķeri un vilkmi bezceļa apstākļos, kas panākts ar masīviem protektora blokiem, kas sekmē teicamu pašattīrīšanos un caurgājamību.

sīkāk >


http://www.pkp.lv