GT RADIAL SAVERO SUV

GT RADIAL SAVERO SUV

Jaunas paaudzes veiktspēja!

GT RADIAL SAVERO SUV

Šī augstas veiktspējas SUV klases riepa ir speciāli izstrādāta autovadītājiem, kuri meklē labas vadāmības, laidenas gaitas, zema rites trokšņa un ierobežotas rites pretestības apvienojumu. Drošības un vadāmības parametri uz slapja ceļa līdz ar riepas bremzēšanas īpašībām tika īpaši pielāgoti jaunākās paaudzes SUV klases automašīnu prasībām.

Skatīt pieejamos izmērus un cenas

Raksturīgās iezīmes un priekšrocības

Produkta raksturīgākā iezīme Efekts Klientam pieejamās priekšrocības
Augstas veiktspējas klases protektora raksts ar perifērajām rievām un lielu lameļu skaitu Pleca bloki: cietie bloki garantē stabilitāti pagriezienos, vilkmes un bremzēšanas īpašības. Centrālā daļa: cietās perifērās ribas visoptimālākajām bremzēšanas īpašībām un labai virziena noturībai. Iekšējā daļa: atvērto rievu sistēma labai ūdens novadīšanai. Droša bremzēšana un patīkama braukšana. Zems trokšņa līmenis. Zemāks akvaplanēšanas risks.
Optimālais riepas profils Vienmērīga spiediena sadale un optimāls kontakta laukums. Labākas saķeres un bremzēšanas īpašības. Vienmērīgs nodilums.
Uzlabotais gumijas maisījuma sastāvs Lieliska saķere un saskare ar ceļu Lieliska saķere uz sausas un slapjas ceļa virsmas, zema rites pretestība

Citas GT RADIAL riepas

maxmiler ex
Pateicoties jaunām ražošanas tehnoloģijām un materiāliem, riepa kļuvusi par 10% vieglāka par iepriekšējo modeļu paaudzi, turklāt par 15% samazinājusies rites pretestība.

sīkāk >

maxmiler cx
Riepas GT Radial Maxmiler CX izstrādātas, lai nodrošinātu maksimālu ilglaicīgumu, komfortu un augstu kravnesību. Riepām GT Radial Maxmiler CX ir paaugstināta kravnesība, ko nodrošina pastiprināta konstrukcija(divas tērauda jostas kordā un neilona protektors).

sīkāk >

savero hp
Riepa GT- Radial Savero HP paredzēta krosoveriem, pikapiem un auto, kas iekļaujas SUV segmentā. Konkrētā riepa pieder jaunākajai apvidus auto riepu paaudzei, kas nozīmē lielisku saķeri ar sausu un slapju ceļu apvienotu ar augstu komforta līmeni. Simetriskais protektora zīmējums raksturīgs riepām, kas paredzētas ekspluatācijai ātrgaitas auto maģistrālēs.

sīkāk >

savero ht
GT Radial Savero HT Plus -Vissezonas riepas mazajiem kravas auto un SUVSavero HT Plus domātas pikapiem, mazajiem kravas un apvidus auto. Radītas, lai nodrošinātu vissezonas komfortu un precīzu auto vadīšanas kontroli.

sīkāk >

kargomax
Riepa vieglajam komerctransportam, treileriem un furgoniem. Riepa, kas atšķiras ar lielu noskrējienu un izturību – GT Radial KARGOMAX ST-6000 paredzēta vieglajam komerctransportam, treileriem un furgoniem.

sīkāk >

adventuro a/t
Riepas GT Radial Adventuro A/T speciāli radītas apvidus automobiļiem. Īpašs protektora raksts nodrošina lielisku saķeri un vilkmi bezceļa apstākļos, kas panākts ar masīviem protektora blokiem, kas sekmē teicamu pašattīrīšanos un caurgājamību.

sīkāk >


http://www.pkp.lv