GT RADIAL Savero WT

GT RADIAL Savero WT

Īsi par īpašībām

GT RADIAL Savero WT GT RADIAL Savero WT
GT RADIAL Savero WT GT RADIAL Savero WT
GT RADIAL Savero WT  

GT Radial Savero WT ir apvidus auto ziemas riepas. Šis modelis ir ārkārtīgi pieprasīts Eiropas autoīpašnieku vidū, jo tam piemīt augsti ekspluatācijas rādītāji.

GT RADIAL Savero WTGT Radial Savero WT riepas nav radžojamas, taču tas nekādā veidā neietekmē to lieliskās saķeres īpašības uz sniegotiem un apledojušiem ceļiem. To izdevās panākt, blīvi izvietojot lameles, kā arī pateicoties jaudīgajai plecu zonai un gumijas masas optimālajam cietības līmenim.

Riepām ir agresīvs protektora zīmējums ar vienlaidu centrālo ribu, kura nodrošina lielisku virziena noturību. Savukārt GT Radial Savero WT riepu slīpās, šķērseniskās rievas lieliski izspiež sniegu un ūdeni no kontakta virsmas, novēršot akvaplanēšanu.

 

 

 

 

 

Skatīt pieejamos izmērus un cenas


 

GT RADIAL Savero WT riepu īpašības un ieguvumi

GT RADIAL Savero WT Īpašības Ieguvumi
Virzienveida protektora zīmējums Optimāla vadāmība uz slapjas virsmas un droša saķere uz sniega
Mūsdienīgs ziemas zīmējums ar uzlabotu lameļu dizainu Augsts drošības līmenis jebkuros laikapstākļos
Speciāli izstrādāts gumijas masas sastāvs ziemas apstākļiem Droša automašīnas vadāmība uz ledus un sniega

Citas ziemas riepas no GT RADIAL

Champiro WinterPro HP

GT Radial Champiro WinterPro HP – ziemas riepas high performance klases vieglajām un SUV automašīnām, kas demonstrē augstu produktivitātes un komforta līmeni uz slapja, sausa un piesniguša ceļa.

tālāk >

Champiro WinterPro

Ziemas riepas GT Radial Champiro WinterPro ir īpaši izstrādātas tam, lai ekspluatētu pie zemām temperatūrām.

tālāk >

Champiro WT-AX

GT Radial Champiro WT-AX – tās ir asimetriskās vieglo automobiļu ziemas riepas. Šīs riepas speciāli izgatavotas, lai sasniegtu uzlabotus komforta, saķeres un visus vadāmības parametrus.

tālāk >

Champiro WT Plus

GT Radial Champiro WT Plus – vieglo automobiļu ziemas riepas. Šīs riepas nodrošina lielisku vadāmību uz apledojušiem un mitriem ceļiem un tām piemīt zems trokšņu līmenis.

tālāk >

Champiro WT

GT Radial Champiro WT – neradžojamas radiālās vieglo automobiļu ziemas riepas ar labu vadāmību uz mitra ceļa un sausa, uzsiluša seguma.

tālāk >

Champiro IcePro

Izstrādājot GT Radial Champiro IcePro riepu zīmējumu, inženieri ņēma vērā visas iespējamās ekstremālās situācijas, kas var rasties uz ceļa. Sarežģītie datoru algoritmi, kas tika izmantoti riepas izstrādes laikā, palīdzēja izveidot efektīvāku radžu izvietojumu, pateicoties kam ir izdevies radīt riepas ar teicamu saķeri un zemu trokšņa līmeni.

tālāk >

Maxmiler WT-1000

GT Radial Maxmiler WT-1000 – neradžotas ziemas riepas mikroautobusiem un vieglajiem kravas automobiļiem, kurām piemīt paaugstināta kravnesība, nodilumizturība, teicama uzvedība uz ceļa un laba vadāmība pagriezienos.

tālāk >

Maxmiler WT

GT Radial Maxmiler WT ir mikroautobusiem un nelielām kravas mašīnām domātas ziemas riepas. Maxmiler WT riepas ir tehnoloģiski visjaunākā GT Radial izstrādne, kura nodrošina autovadītājam pilnu kontroli pār automobili uz apledojušiem un slapjiem ceļiem. Tām piemīt paaugstināta kravnesība, pagarināts ekspluatācijas termiņš un maksimāla noturība pagriezienos.

tālāk >


http://www.pkp.lv