INSA TURBO Ice Cargo

INSA TURBO Ice Cargo

Insa Turbo Ice cargo – atjaunotās ziemas riepas komerctransportam. Protektora simetriskais zīmējums un tā plecu zona uzlabo vilci uz piesnigušiem un apledojušiem ceļiem, kā arī nodrošina lielisku ūdens un dubļu novadi no kontakta laukuma. Gumijas maisījuma speciālais sastāvs palielina riepu elastību, kas ļauj tām nesacietēt, kā arī uzlabo to īpašības zemās temperatūrās.

Insa Turbo riepas

Insa Turbo kompānija ir dibināta Spānijā un uzsāka atjaunoto riepu ražošanu 1988.gadā. INSA TURBO rūpnīcas ir aprīkotas ar vismodernākajām iekārtām. Kompānijas starptautiskā klātbūtne riepu ražotāju tirgū aptver ASV, Kanādu, Dienvidameriku un Centrālameriku, Tuvo Austrumu valstis, dažas Āzijas un Āfrikas valstis un, visupirms, Eiropu.

Kompānija piedāvā jaunākās tehnoloģijas, pašu izstrādājumus un zinātniskos pētījumus, nodrošinot riepu ražošanu saskaņā ar visstingrākajiem kvalitātes standartiem (ISO 9001, E9, ISO 14000). Jau daudzus gadus šīs riepas tiek pārdotas vairāk kā 30 pasaules valstīs un pateicoties saviem apbalvojumiem un sertifikātiem (АРА, NOVA, INSIA) iekarojušas klientu simpātijas.

Kompānijai ir sekojoši sertifikāti:

  • ISO 9001-2000
  • Starptautiskais kvalitātes sertifikāts
  • ASV un Kanādas Transporta ministrijas sertifikāts
  • INSIA sertifikāts

Atjaunotās
riepas
Ekonomija un
drošums
Liels
noskrējiens
Vanguard
tehnoloģija
Augsta
kvalitāte

Nav slēptu
defektu
Ekoloģiskums
 

Citas ziemas riepas no Insa Turbo

T1
Insa Turbo T1 – atjaunotās ziemas riepas vieglajām automašīnām, kas lieliski tiek galā ar ekstremāliem ziemas laikapstākļiem.

tālāk >

T1
T2
Insa Turbo T2 – atjaunotās ziemas riepas, kas radītas vieglajām automašīnām. Nodrošina augstu drošības līmeni zemās temperatūrās, uz piesniguša un apledojuša ceļa.

tālāk >

T2
Winter Grip
Insa Turbo Winter Grip – atjaunotās ziemas riepas, kas paredzētas vieglajām automašīnām. Nodrošina kontroli pār stūrēšanu lietus apstākļos, uz sniega un ledus.

tālāk >

Winter Grip
Apskatīt cenas un izmērus INSA TURBO Vairāk informācijas par INSA TURBO uz insaturbo.com


http://www.pkp.lv