Kravas Auto Drošības diena 2012

27. janvārī notika pirmā Kravas Auto Drošības diena (Truck Safety Day). Kā viena no Eiropas Ceļu Drošības hartas popularizētājām un veicinātājām kompānija Pirelli ir uzņēmusies intensificēt drošības iniciatīvu programmu, un šis notikums ir daļa no minētās uzņemšanās realizācijas.

Tika izvēlēta Livigno pilsētas Ghiacciodromo trase, kur vairāk kā 80 dalībniekiem no Itālijas, Vācijas, Austrija un Šveices bija iespēja piedalīties dažādos testos, kuros tika salīdzinātas kravas auto ziemas riepas W:01 un “vasaras” kravas riepas H88. Testu laikā ziemas ripas uzrādīja augstākus rādītājus uz piesnigušiem un apledojušiem ceļiem.

Jēdziens „drošība” nozīmē ne tikai pareizu riepu izvēli, bet arī pareizu un rūpīgu šo riepu apkopi un ekspluatāciju. Šajā sakarā Pirelli iepazīstina ar Cyber™ Fleet, autopārvadājumiem radītu „gudro riepu”, kas ar elektronisku sensoru un datora palīdzību ik minūti piegādā autovadītājiem un autoparku menedžeriem informāciju par riepas stāvokli un transporta līdzekļa ģeogrāfisko atrašanās vietu.

Video no Truck Safety Day pasākuma.

Vairāk par Pirelli Truck Safety Day lasiet Pirelli.com


http://www.pkp.lv