Labākais no YOKOHAMA, kas paredzēts Mercedes modeļiem

Labākais no YOKOHAMA, kas paredzēts Mercedes S-klasei – ADVAN Sport V105 oriģinālajā ražotāja komplektācijā.

Mercedes S klases modeļi rūpnīcā tiks aprīkoti ar jauno YOKOHAMA ADVAN Sport V105 riepu īpaši pielāgoto MO versiju. Šo Premium klases riepu protektors tika izstrādāts, apvienojot attīstības departamenta ieteikumus ar tradicionālo automašīnu ražotāja vēlmēm. Aprīkojumā tiks izmantotas 245/50R 100W izmēra riepas.

YOKOHAMAS ADVAN sērijas riepas, kuru klāstā ir arī produkti klasiskajam motosportam, līdz pat šai dienai ir paredzētas augstas veiktspējas spēkratiem. Turklāt, ADVAN Sport V105 ir draudzīgas apkārtējai videi, tām ir zema rites pretestība un augsta nodilumizturība. Tieši tāpat, kā Mercedes Benz S-klase tika izveidota ar mērķi kļūt par labāko auto pasaulē, YOKOHAMA ADVAN riepas ir labākais no YOKOHAMA.

Labākais no YOKOHAMA, kas paredzēts Mercedes modeļiem Labākais no YOKOHAMA, kas paredzēts Mercedes modeļiem Labākais no YOKOHAMA, kas paredzēts Mercedes modeļiem

Japāņu riepu ražotājs aprīko arī citus Mercedes-Benz modeļus, kurām visas oriģinālā rūpnīcas aprīkojuma riepas ir apzīmētas ar saīsinājumu MO: G-klases, ietverošos G63 AMG un 65 AMG, CL 63 AMG, ML 63 AMG, E-klasses Coupé, C-klases ietverošos C63, CLS un SL, SLK, kā arī A un B- klases. 


http://www.pkp.lv