Maxmiler WT2

Champiro IcePro

GT Radial Maxmiler WT2 – Jaunās paaudzes ziemas riepas vieglajām kravas automašīnām un mikroautobusiem ar stabilu vadāmību un drošu saķeri uz sniega un slapjiem ceļiem.

Maxmiler WT2

Nobraukums
Saķere uz mitra seguma
Ekonomiskums

Skatīt pieejamos izmērus un cenas

Raksturīgās iezīmes un priekšrocības


Sailun Atrezzo protektors
  • Optimizētas rievas ūdens novadīšanai.
  • Īpašs dizains protektora blokiem, lai nodrošinātu drošu saķeri ziemā un pagarinātu kalpošanas mūžu.
  • Lieliska bremzēšanas spēja uz ledus un sniega.
  • Droša vadāmība uz sniega.
  • Augsta izturība pret akvaplanēšanu un droša bremzēšana uz slapjām virsmām.
  • Blīvi izvietotas lameles, ekspluatācijai visos laika apstākļos.

Citas ziemas riepas no GT RADIAL

Champiro WinterPro HP

GT Radial Champiro WinterPro HP – ziemas riepas high performance klases vieglajām un SUV automašīnām, kas demonstrē augstu produktivitātes un komforta līmeni uz slapja, sausa un piesniguša ceļa.

tālāk >

Champiro WinterPro

Ziemas riepas GT Radial Champiro WinterPro ir īpaši izstrādātas tam, lai ekspluatētu pie zemām temperatūrām.

tālāk >

Champiro WT-AX

GT Radial Champiro WT-AX – tās ir asimetriskās vieglo automobiļu ziemas riepas. Šīs riepas speciāli izgatavotas, lai sasniegtu uzlabotus komforta, saķeres un visus vadāmības parametrus.

tālāk >

Champiro WT Plus

GT Radial Champiro WT Plus – vieglo automobiļu ziemas riepas. Šīs riepas nodrošina lielisku vadāmību uz apledojušiem un mitriem ceļiem un tām piemīt zems trokšņu līmenis.

tālāk >

Champiro WT

GT Radial Champiro WT – neradžojamas radiālās vieglo automobiļu ziemas riepas ar labu vadāmību uz mitra ceļa un sausa, uzsiluša seguma.

tālāk >

Champiro IcePro

Izstrādājot GT Radial Champiro IcePro riepu zīmējumu, inženieri ņēma vērā visas iespējamās ekstremālās situācijas, kas var rasties uz ceļa. Sarežģītie datoru algoritmi, kas tika izmantoti riepas izstrādes laikā, palīdzēja izveidot efektīvāku radžu izvietojumu, pateicoties kam ir izdevies radīt riepas ar teicamu saķeri un zemu trokšņa līmeni.

tālāk >

Maxmiler WT-1000

GT Radial Maxmiler WT-1000 – neradžotas ziemas riepas mikroautobusiem un vieglajiem kravas automobiļiem, kurām piemīt paaugstināta kravnesība, nodilumizturība, teicama uzvedība uz ceļa un laba vadāmība pagriezienos.

tālāk >

Savero WT

GT Radial Savero WT ir apvidus auto ziemas riepas. Šis modelis ir ārkārtīgi pieprasīts Eiropas autoīpašnieku vidū, jo tam piemīt augsti ekspluatācijas rādītāji.

tālāk >


http://www.pkp.lv