MOMO W-3 Van Pole

Momo W3

Momo Van Pole W-3 priekšrocības:

  • liela kravnesība, jebkuros laika apstākļos, pateicoties inovatīvajai riepu struktūrai;
  • augsts saķeres līmenis un stabilitāte uz slapja ceļa seguma;
  • lieliski novada ūdeni no kontakta laukuma, novērš akvaplanēšanas risku, pateicoties virzienveida protektora zīmējumam;
  • zems trokšņa līmenis.

Momo Van Pole W-3 – ziemas riepas, kas radītas, lai nodrošinātu vislabāko vilkmi uz ziemas ceļiem un lielu nobraukumu.

 

Par MOMO

Momo ir itāļu autonozares zīmols, kas ir labi pazīstams, galvenokārt, ar lietajiem diskiem. Slavenais Itāļu uzņēmums tika dibināts pēc Džampjero Moreti (Gianpiero Moretti) iniciatīvas pagājušā gadsimta sešdesmitajos gados. 50 gadu laikā, galvenais uzņēmuma darbības virziens tika saistīts ar auto stūru, ātrumpārslēdzēja sviru pārvalku, kā arī auto disku radīšanu un ražošanu.

2012. gada sākumā, MOMO – viens no pasaules slavenākajiem auto stūres un disku ražotājiem , paziņoja pa savu nodomu iet jaunā tirgus nišā, sadarbojoties ar Itāļu riepu distributoru Univergomma. Un pirmoreiz MOMO riepas tika prezentētas Reifen-2012 izstādē Esenē.

Jaunās Momo riepas pieejamas vairāk nekā 180 dažādos izmēros un piedāvā plašu riepu spektru gan ziemai, gan vasarai. Uzņēmuma iedāvājumā ietilpst arī ziemas riepu līnijas North Pole, kas paredzētas vieglajām automašīnām, SUV Pole, krosoveriem un bezceļu auto, kā arī mikroautobusu un vieglo kravas automašīnu riepas Van Pole.

MOMO ziemas riepashttp://www.pkp.lv