Nankang SV-1

Plata centrālā rieva piešķir automašīnai papildus noturību uz sniegotas trases – "sliežu efekts", kad mašīna kustas kā pa sliedēm, nenovirzoties no trajektorijas.
Pašu izstrādātā ražošanas tehnoloģija un speciālais, nodilumizturīgais gumijas sastāvs ar pievienoto kvarcu, nodrošina maksimālu saķeri ar ceļu zemā temperatūrā.
Asimetriskie lameles nodrošina labāku automašīnas vadāmību uz apledojuša ceļa.
Zigzagveidīgās sub-rievas nodrošina kvalitatīvu riepas saķeri kā ar apledojušu, tā arī ar sniegotu ceļu.
Palielinātais lameļu skaits uz protektora centrālajām un sānu daļām nodrošina efektīvu bremzēšanu un pilnīgu apstāšanos uz sniegota un apledojuša ceļa.
 
 
 

SV-1 riepai piemīt optimāls sabalansētu īpašību komplekss: tā demonstrē lieliskus funkcionālus raksturlielumus kā uz apledojuša ceļa, tā arī slapjdraņķī. Tāpat riepa demonstrē lielisku saķeri ne tikai uz pieplacināta sniega, bet arī uz tikko izsniguša, atšķirībā no riepām ar parastu protektora zīmēju, kuras nevar efektīvi izpildīt savas funkcijas, jo sniegs tajās ieķep starp protektora zīmējuma elementiem.

SV-1 riepu V-formas zīmējums garantē drošību un komfortu ne vien ziemas, bet arī pavasara un rudens periodos, savlaicīgi un efektīvi izspiežot ūdeni un dubļus no saskares laukuma.

SV-1 modelis ir piemērots visām sezonām.

 

SV-1 izteiktie raksturlielumi

 


http://www.pkp.lv