Pirelli atzīts par „globālo čempionu”

Pirelli atzīts par „globālo čempionu”

Itāļu ražotājs Pirelli saņēmis Volkswagen apbalvojumu „Labākais piegādātājs” par sasniegumiem starptautiskās sadarbības veicināšanā, lielisku produktu kvalitāti, konkurētspēju tirgū un labu darba organizāciju. Latvijā Pirelli pārstāv SIA Latakko, riepu centru tīkls Pirelli Key Point.

Balvas pasniegšanas ceremonijā Drēzdenē Pirelli tika nosaukts par globālo čempionu, jo, pēc Volkswagen pārstāvju vārdiem, sadarbības laikā ir sevi pierādījis kā „uzticamu un konkurētspējīgu partneri, kas nepārtraukti attīstās, radot inovatīvus produktus un izvirzot ambiciozus mērķus, kurus vienmēr piepilda”.

Jevgēnijs Kopilkovs, SIA Latakko valdes loceklis: „SIA Latakko, oficiālais Pirelli pārstāvis Latvijā un Baltijas valstīs, ir ilggadējs Volkswagen sadarbības partneris. Arī vietējā tirgū vairāki Volkswagen auto modeļi tiek tirgoti ar Pirelli riepām, kas, pēc autoražotāja atziņām, ir labākā izvēle. Šī balva – ir kārtēja Pirelli uzvara un apliecinājums šī ražotāja riepu kvalitātei. Mums ir gods pārstāvēt Pirelli zīmolu Baltijā!”

Ilgvars Ļubka, Volkswagen dīlera Rīgā Moller Auto Lidosta vadītājs: „Nenoliedzami Pirelli ir viens no vadošajiem riepu ražotājiem pasaulē, kura produktu kvalitāte ir visaukstākajā līmenī. Gan no klientiem, kuru automašīnām Pirelli riepas ir uzstādītas jau rūpnīcā, gan arī no tiem, kuri kārtējās jaunās riepas ir nopirkuši mūsu servisā, saņemam tikai pozitīvas atsauksmes. Pirelli riepu izplatītājs SIA Latakko ir uzticams partneris daudzu gadu garumā piedāvājot izcilu produktu un ļoti labu servisu, tāpēc plānojam attīstīt un paplašināt mūsu sadarbību nākotnē.”

Gada laikā Pirelli piegādā Volkswagen 6 milj. augstas veiktspējas riepu, ar kurām aprīko tādas automašīnas kā Volkswagen Tiguan, Touareg, Phaeton un Golf. Kopumā, Pirelli, Volkswagen vajadzībām ir radījis vairāk kā 200 homologāciju un vēl 250 šobrīd tiek izstrādātas.

Sadarbība, starp Pirelli un Volkswagen, neaprobežojas tikai ar Eiropas tirgu, bet ietver arī Latīņameriku, Meksiku un Ķīnu. Tāpat, Volkswagen, kopā ar Pirelli, aktīvi apgūst arī Krievijas un ASV tirgus.

Šobrīd, ar Pirelli riepām, oriģinālajā komplektācijā, ir aprīkotas arī tādas automašīnas kā Porsche Carrera, Boxster, Cayenne and Panamera, Lamborghini Aventador, Gallardo, Bentley Continental GT, Flying Spur, kā arī Audi A3, A4, A5, A6, A7, A8, Q3, Q7, RS5, RS6, TT u.c.

Volkswagen Tiguan Volkswagen Tuareg  


http://www.pkp.lv