Pirelli Chrono

Pirelli Zero Chrono

Pirelli Chrono – riepas speciāli paredzētas komerciālajam transportam (vieglajiem kravas automašīnām, furgoniem un mikroautobusiem), un ir ideāli piemērotas īsiem un gariem pārbraucieniem ar kravu, kā arī bez tās.

Pirelli Chrono raksturīpašības:

• Lieliskas ekspluatācijas īpašības uz sausiem un mitriem ceļa segumiem;

• Stabila un precīza vadāmība;

• Zema rites pretestība;

• Teicama saķere uz sausa un slapja ceļa seguma;

• Paaugstināta noturība pret pārplīšanu, pie automašīnas pārslodzes;

• Paaugstināta nodilumizturība;

• Zems trokšņa līmenis.

Šīs riepas uzstādīšanai oriģinālā komplektācijā izvēlējušies tādi autoražotāji, kā Citroen, Fiat, Iveco, Mercedes-Benz, Peugeot, kas piedāvā plašu sortimentu vieglajām automašīnām un komerctransportam.

Lasīt vairāk >

Chrono ir apvienojušas sevī labākās savu priekšteču īpašības. Šīs riepas ir ražotas no unikāla gumijas sastāva, kas nodrošina augstu nodilumizturību un teicamu saķeri uz sausa un slapja ceļa seguma. Šādas izcilas īpašības tika sasniegtas, pateicoties asimetriskajam protektora zīmējumam. Šīm riepām raksturīgs pazemināts trokšņu līmenis, kas garantē augstu akustisko komforta līmeni automašīnas salonā.

Ne mazāk svarīgs faktors autoparka īpašniekiem ir tas, ka Chrono ir ideāli piemērotas īsiem un gariem pārbraucieniem ar kravu, kā arī bez tās. Riepām ir raksturīga stabila un precīza vadāmība, kā arī nodilumizturība pat pie augstām temperatūrām. Tās izceļas ar augstiem ekspluatācijas raksturlielumiem uz sausiem un slapjiem ceļa segumiem. Ar stingrības ribām stiprinātie sāni nodrošina augstu sānu aizsardzības līmeni, novēršot to bojājuma un berzes risku pārslodzes gadījumā, kā arī aizsargā tos no mehāniskiem bojājumiem no apmalēm. Turklāt, Chrono nodrošina augstu vadāmību, zemu trokšņu līmeni, ilgu kalpošanas laiku un nodilumizturību..

Galvenie tehniskie risinājumi

ĪPAŠĪBAS FUNKCIJAS PRIEKŠROCĪBAS
1 – Divas  vienlaidus centrālās ribas Paaugstināta protektora stingrība
  • Stabilitāte pagriezienos  pat pie lielas slodzes..
    Vienmērīgs protektora nodilums
2 – Izturīgi sāni Paaugstināts sānu aizsardzības līmenis Papildus aizsardzība pret triecieniem un noberzumiem gar apmalēm
3 – Daudz izturīgāka riepas struktūra un speciāls protektora zīmējums Plats kontakta laukums Teicama saķere un īss bremzēšanas ceļš
EKSPLUATĀCIJAS ĪPAŠĪBU TABULA
Nobraukuma rādītājs 4
Noturība pret slodzi 3
Komforts 5
Slapjš ceļš 4
1 – Normāli 2 – Labi 3 – Ļoti labi 4 – Lieliski 5 – Izcili

Citas Pirelli vasaras riepas

Pirelli P1
Cinturato P1 ir mūsdienīga radiālā riepa, kas adresēta maziem, veikliem pilsētas automobiļiem ekspluatācijai vasaras sezonā. Cinturato P1 Eco izstrādāts īpaši kluss protektors ar trim garenrievām, kas izvietojas starp lameļotiem protektora blokiem.

sīkāk >

Pirelli P7
Speciāli polimēri, kuri tika izstrādāti Pirelli Cinturato P7 riepu izveidē, ļauj ne tikai samazināt rites pretestību, bet vienlaicīgi samazināt arī bremzēšanas ceļu. Rites pretestības samazinājums par 20% ir sasniegts, pateicoties protektora sastāvam, kā arī sānu daļu ģeometrijas uzlabošanai un īpašai iekšējai riepu struktūrai.

sīkāk >

Pirelli P7 Blue
Cinturato P7 Blue – pirmās riepas pasaulē, kas ieguvušas visaugstāko drošības un degvielas ekonomijas vērtējumu „AA”, kas no 2012. gada novembra kļuva par obligātu jauno riepu marķēšanas sistēmu Eiropas Savienības teritorijā. Riepas plašākai publikai tika prezentētas 2012. gada jūnijā.

sīkāk >

Pirelli P Zero
Riepas P ZERO paredzētas jaudīgiem sedaniem un vidējās klases automobiļiem, prestižiem luksus klases limuzīniem, kā arī kompaktiem sporta automobiļiem un efektīviem jaunās paaudzes bezceļniekiem.

sīkāk >

Pirelli P Nero
Pirelli PZero Nero – riepas, kas ir lieliski piemērotas tūningam, kā arī Jūsu automobiļa ārējā izskata uzlabošanai. Tās atbilst vissmalkākajām prasībām attiecībā uz ārējo izskatu un tehniskajām īpašībām, kā arī piedod automobīlim īpaši estētiski izsmalcinātu un individuālu izskatu.

sīkāk >

Pirelli P Rosso
Pirelli P Zero Rosso riepas paredzētas automobiļiem ar vidēja un liela apjoma dzinējiem un mūsdienīgiem sporta automobiļiem, kas aprīkoti ar elektronisko stabilizācijas un kontroles sistēmu, kā arī luksus klases pārstāvjiem.

sīkāk >

Pirelli P Zero Silver
Pēc daudzu gadu veiksmīgas riepu izveides Formula 1 bolīdiem, uzņēmums Pirelli nolēma piedāvāt progresīvākos un inovatīvākos tehnoloģiju risinājumus, kas līdz tam bija pieejami tikai labākiem pasaules autosportistiem un, ar to palīdzību, izveidot kvalitatīvākās un efektīvākās riepas, kas būtu paredzētas visprasīgākajiem autovadītājiem un jaudīgākiem automobiļiem

sīkāk >


http://www.pkp.lv