Pirelli Cinturato riepas. Uzvaras testos – ekonomija un drošība!

Pirelli Cinturato sērijas riepas ir zaļās domāšanas un jaunāko izgudrojumu apvienojums. Tās nevainojami pilda visas riepu funkcijas un to izgatavošanā tiek saudzēti neatjaunojamie dabas resursi. 

Cinturato P4 – budžeta klases ekoloģiskā riepa, kura izceļas ar asimetrisko protektora rakstu, kurā katrs bloks pilda savu īpašu funkciju. Kontakta virsma pagriezienos nodrošina stabilitāti uz slapja seguma akvaplanēšanas apstākļos un manevrētspēju  sausos apstākļos. Platās garenrievas lieliski izvada ūdeni. Viss šis kopums nodrošina arī lielisku gaitas komfortu.  Cinturato P6 – vidējās klases ekoloģiskā riepa, kurai ir par 20% samazināta rites pretestība, kā rezultātā degvielas patēriņš samazinās par 4% un būtiski samazināti CO2 kaitīgie izmeši. Pilnībā izmainītā riepas konstrukcija pagarina tās kalpošanas laiku par 30% un ievērojami saīsina bremzēšanas ceļu.  Cinturato P7 – jaunākais saimes pārstāvis. Unikāla riepa ar uzlabotu sniegumu visos parametros vienlaikus saudzējot neatjaunojamos resursus ne tikai tās ražošanas procesā, bet arī savā ekspluatācijā. Riepas svars ir samazināts par 10% un tas tandēmā ar inovatīvo protektora gumijas sastāvu, kurš samazina riepas rites pretestību par 20%, tiešā veidā atsaucas uz degvielas ekonomiju, kas sastāda 3.9%. Šāda degvielas ekonomija samazina kaitīgo izmešu daudzumu atmosfērā par 4%, kas pārvērsta skaitļos pie nobraukuma 40' 000 km sastāda 256 kg kaitīgo izmešu. Riepas bremzēšanas ceļš uz sausa seguma ir samazinājies par 5%, bet uz slapja par 2%.

Uzzini vairāk Pirelli Cinturato mājas lapā

Pirelli Cinturato P4 Pirelli Cinturato P6 Pirelli Cinturato P7
Cinturato P4 Cinturato P6 Cinturato P7

      

EnergoefektivitāteEnergoefektivitāte   Zema rites pretestība, samazināts degvielas patēriņš un samazināti CO2 izmeši atmosfērā.

 

 

Lielāks nobraukumsLielāks nobraukums Palielināts nobraukums nes tiešu labumu patērētājam. Radot ilgāk kalpojošu riepu tiek ietaupītas izejvielas, ūdens un enerģija, samazināta kaitīgo vielu izplatīšanās vidē.

 

Tīrs gaissTīrs gaiss  Jauns protektora sastāvs bez aromātisko eļļu izmantošanas novērš videi kaitīgo vielu iespējamo izplatīšanos vidē.

 

 

Zems trokšņu līmenisZems trokšņu līmenis Optimizēts protektora raksts ļauj samazināt troksni, ko rada riepas griešanās.

 

 

Izvēloties Cinturato riepas Jūs iegūsiet šādu ietaupījumu:

60.000 km nozīmē 600 x 100 km

Pie vidējā degvielas patēriņa 6 l/100km

Kopējais degvielas patēriņš 6 x 600=3600 l degvielas

Kopējās degvielas izmaksas 3600 l x 0,9 Ls = 3240 Ls

4% ietaupījums uz Jūsu nobrauktajiem 60.000 km būs 129,60Ls


Ieguvumi: 
Par 20% samazināta rites pretestībaPar 1 decibelu samazināts trokšņa līmenis, kas atbilst 30% uztveramā trokšņaSamazināts degvielas patēriņš un kaitīgo vielu izmeši: Par 3.9% – braucot pa pilsētu Par 3,4% – braucot pa pilsētu un šoseju Par 2,5%
– braucot pa šoseju Par 10% samazināts kopējais svars –  10% izejvielu ietaupījums.


http://www.pkp.lv