Pirelli homologāciju skaits ir sasniedzis divus tūkstošus

Frankfurtes autosalona ietvaros itāļu riepu ražotājs nosvinēja kādu īpašu jubileju – Pirelli premium klases riepas ir izvēlētas dažādu automašīnu komplektācijai jau 2000 reižu.

Šī gada pirmajā pusgadā Pirelli homologēja riepas autoražotāju vajadzībām vēl 200 reizes. Luksusa klases sektorā, kurā šis itāļu zīmols ieņem līderpozīcijas, ir noslēgts līgums par riepu homologāciju jaunajam apvidus auto Bentley Bentayga, savukārt premium klases segmentā Pirelli riepas ir izvēlētas Mercedes GLC, BMW X1 un 7-Series, kā arī krosoveram Jaguar F-Pace.

Visā visumā riepu sagatavošanai bija nepieciešami desmit testēšanas mēneši Pirelli poligonā Vicolā un uz kompānijai Fiat piederošā Baloko treka. Alfa Romeo pielāgotās riepas izceļ īpašais AR marķējums sānu daļā. Jaunajam auto modelim Pirelli inženieri radīja tā sportiskajam raksturam atbilstošas 245/35ZR19 un 285/30ZR19 izmēra riepas. Pateicoties asimetriskajam protektora rakstam, Pirelli izdevās optimizēt vadāmības īpašības kā pie lieliem, tā arī pie nelieliem ātrumiem. Tālāk speciālisti koncentrējās uz aizmugurējās ass riepu pielāgošanu, lai nodrošinātu augstu vilkmes spēku jebkuros apstākļos, gan uz sausas, gan arī slapjas ceļa virsmas.

Frankfurtē tika prezentēti arī jaunie Audi A4 un A4 Avant, kuri tiek komplektēti ar dažādu veidu īpaši pielāgotajām Pirelli riepām atkarībā no sezonas. Vasaras mēnešiem ir izvēlētas Pirelli Cinturato P7 , kā arī universālākās Pirelli Cinturato P7 All Season, bet ziemas periodam – Pirelli Sottozero Serie III. Audi homologētas riepas iegūst AO (Audi Original) marķējumu.


NAZ_83e52f41616944d29bd9f509265c2804


http://www.pkp.lv