Pirelli P1 Cinturato Uzvaras testos – ekonomija un drošība!

Jaunums Pirelli P1 CinturatoJaunā Cinturato P1™paplašina un pilnīgo Cinturato klāstu ar pilsētas automašīnām paredzētu produktu, kurš izstrādāts izmantojot riepu tehnoloģiju zināšanas un pieredzi, kas gūta izstrādājot riepas gan autosportam, gan prestižiem autoražotājiem. Tā padara drošību, braukšanas baudījumu un komfortu pieejamu visiem autovadītājiem.

Pirelli P1 Cinturato ar teicamiem rezultātiem piedalījies Eiropas lielāko auto žurnālu testos: auto motor und sport Gute Fahrt OAMTC test

Pirelli vienmēr visā pasaulē ticis atzīts savu pamatvērtību dēļ – sevišķi darba kvalitāte un ar to saistītās uzticamības, drošības un braukšanas baudījuma īpašības. Pirelli zīmols, kā tāds, bieži tiek saistīts ar visnovatoriskākajām un prestižākajām augstas klases sportiskiem automobiļiem, sacīkšu automobiļiem un tādām autosporta sacensībām kā F1, kam Pirelli trīs gadus, no 2011. līdz 2013. g., būs oficiālais riepu piegādātājs. Un, attiecībā uz šo, Pirelli izmanto savu plašo riepu ražošanas tehnoloģiju pieredzi, tiecoties uz ilgtspējīgu mobilitāti un pētot atbildes uz jautājumu par to, kā minimizēt transportlīdzkeļu vispārējo ietekmi uz vidi. Uzlabota drošība, braukšanas baudījums un ietekme uz vidi ir tie kritēriji, kas vadījuši Pirelli pētniekus izstrādājot Cinturato P1™, kas sportisku automobiļu riepu, tādu kā P Zero™ un Cinturato P7™, izstrādē izmantotos tehnoloģiskos jaunievedumus ievieš kompaktajām/pilsētas automašīnām.

Piemēram aprēķināsim ekonomiju, ko Jūs iegūsiet, izmantojot Cinturato riepas:

1)     Piemēram paņemsim vispopulārāko riepu izmēru nelieliem auto – 195/65/15

2)     Ražotājam paredzētais kopējais riepas nobraukums ekspluatācijas periodā – 60 000 km *

3)     60.000 km nozīmē 600 x 100 km

4)     Pat pie ekonomiska degvielas patēriņa 6L/100 km, kopējais degvielas patēriņš sastādīs 3600 L  (6 x 600)

5)     Aprēķināsim kopējas izmaksas degvielai: 3600 l x 1 Ls** = 3600 Ls

 

Tātad, izmantojot Cinturato riepas, kas palīdz ekonomēt degvielu līdz 4%,  Jūs ieekonomēsiet 144 Ls, kā arī parūpēsieties par apkārtējo vidi!

 

* iespējamais nobraukums

**degvielas aptuvenā cena

salīdzinātas Pirelli Cinturato P1 pret Pirelli P6

 

Jaunums Pirelli P1 Cinturato

 

IEZĪMES

FUNKCIJAS

PIRCĒJA IEGUVUMI

– Hibrīdmateriāli un novatorisks protektora raksta dizains

Noturīgāks saķeres laukuma nospiedums visā produkta kalpošanas laikā

Vairāk drošības gan sausos, gan slapjos apstākļos

Deformācijas kontrole un jauns riepas šķērsgiezuma profils

Absurbē ceļa seguma nelīdzenumu radītos triecienus, nodrošina līganāku gaitu

Komfortablāka braukšana

Optimizēts protektora zīmējums ar dažādu izmēru protektora blokiem

Samazina trokšņu līmeni

Klusums automobiļa salonā

Jauni materiāli un novatoriski savienojumi, aerodinamiski sānu borti un samazināts svars

Samazina rites pretestību

Zemāks degvielas patēriņš un mazāk CO2 izmešu

 

 

Snieguma tabula


Kā viens no Eiropas Ceļu satiksmes drošības hartas (ERSC) parakstītājiem, Pirelli vienmēr aktīvi nodevies ceļu satiksmes drošības veicināšanai. Raksturīga Cinturato P1™ iezīme ir augstais drošības līmenis visos ceļa apstākļos:  modernu simulatoru izmantošana dizaina izstrādes stadijas laikā ir padarījusi iespējamu tāda protektora raksta izveidošanu, kas nodrošina lielisku sniegumu gan sausos, gan slapjos laika apstākļos.

DROŠĪBA

Tādu jaukto materiālu izmantošana, kuri kontrolē un stabilizē riepas deformāciju, kas pakļauta spēkiem, kas uz to iedarbojas, nodrošina optimālu saskares lauku ar ceļa segumu visos apstākļos, tādējādi ievērojami saīsinot bremzēšanas ceļu un padarot braukšanu drošāku.

Bremzēšana uz sausa seguma no 100km/h Bremzēšana uz slaja seguma no 80km/h
Bremzēšana uz sausa seguma no 100km/h Bremzēšana uz slaja seguma no 80km/h

Salīdzinātas Pirelli P4 un P6 Cinturato izmēros 185/65R15 un 195/65R15 Vizzola Ticino trasē

 

BRAUKŠANAS PIEREDZE

Cinturato P1™ ir novatoriska visos aspektos – gan ķīmiskais savienojums un materiāli, gan struktūra un protektora raksts tikuši izstrādāti tā, lai tie papildinātu viens otru, nodrošinot lielisku vadāmību, komfortu un braukšanas baudījumu.

KOMFORTS

Jaunais profils un stiepes kontrolēšanas sistēma (tension control system), kas izmantota Cinturato P1™ ražošanā, minimizē trokšņa efektu, kas rodas sadursmē ar kādu objektu, un ievērojami samazina trieciena absorbcijas laiku.

IEKŠĒJAIS TROKSNIS

Protektora raksta secīgums, ko nodrošina tā īpašais rakstzīmju dizains, palielina kontaktu ar ceļa segumu, tādējādi pazeminot uztvertā trokšņa līmeni transportlīdzekļa iekšienē. Cinturato P1TM piedāvā relaksējošu, komfortablu un klusu braukšanu.

EFEKTIVITĀTE

Pirelli riepu ražošana sākot no ražošanas etapa risinājumiem līdz galaproduktam, jau ilgi bijusi orientēta uz integrētu un ekoloģiski ilgspējīgu pieeju.

RITES PRETESTĪBA

Pateicoties ķīmiskajiem savienojumiem un novatoriskajiem materiāliem, kas tiek izmantoti tās ražošanā, Cinturato P1™ kļuvis ievērojami vieglāks, ar aerodinamiskiem (troksni neradošiem)bortiem un zemāku rites pretestību. Rezultātā, Cinturato P1™ sasniedz lieliskus rezultātus rites pretestības samazināšanas jomā. Zemāka riepu rites pretestība nozīmē mazāk CO2 izmešu un zemāku degvielas patēriņu.

Samazināta rites pretestība Samazināti CO2 izmeši un degvielas patēriņš
Degvielas taupīšana Rites pretestība

 

ĀRĒJAIS TROKSNIS

Pirelli piešķir ārkārtīgi lielu nozīmi savu produktu ietekmei uz sabiedrību un vidi un pastāvīgi strādā, lai pazeminātu ārējo trokšņu līmeni. Cinturato P1™ ir sasniedzis lieliskus rezultātus un jau atbilst 2012. gada Eiropas normatīviem.

 

Ārējā tronkšņa salīdzinājums
Ārējā tronkšņa salīdzinājums

VADĪŠANA

Stiepes kontroles sistēma (tension control system), tehnoloģija, kas tagad tiek pielietota šajā produktu kategorijā, optimizē Cinturato P1TM saķeres laukumu, lai garantētu precīzu braukšanas reakciju un maksimālu transportlīdzekļa vadāmību visos braukšanas apstākļos.

 

AUGSTĀKĀ LĪMEŅA TEHNOLOĢIJAS

Cinturato P1TM izstrādāts sekojot jaunākajiem dizaina kritērijiem, kas jau tikuši veiksmīgi testēti augstākā snieguma produktos. Daudzfunkcionālais protektora dizains nodrošina, ka Cinturato P1™ piedāvā augsta līmeņa sniegumu neatkarīgi no braukšanasapstākļiem tipa vai tas būtu pilsētā, vai ārpus tās.

Plašais izmēru klāsts apmierina ne tikai pilsētas kompakto automobiļu prasības, bet arī vidējās līdz augstākās klases auto ražojumus. Cinturato P1™, kas ir produkts ar spēcīgu tehnoloģisko saturu, ir pieejams arī dažos Run Flat izmēros. Pirelli patstāvīgā Run Flat tehnoloģija reprezentē integrētu risinājumu ceļu satiksmes drošībai un braukšanas baudījumam. Riepas pārduršanas gadījumā vadītājs saglabā kontroli pār transportlīdzekli bez nepieciešamības riepu uzreiz nomainīt.

 

Jaunums Pirelli P1 Cinturato Jaunums Pirelli P1 Cinturato Jaunums Pirelli P1 Cinturato Jaunums Pirelli P1 Cinturato Jaunums Pirelli P1 Cinturato Jaunums Pirelli P1 Cinturato


http://www.pkp.lv