Pirelli Cinturato P7 Blue

 

Cinturato P7 Blue

Pirelli  P7 Blue

Cinturato P7 Blue – pirmās riepas pasaulē, kas ieguvušas visaugstāko drošības un degvielas ekonomijas vērtējumu „AA”*.

Cinturato P7 Blue raksturīpašības

• Ievērojami uzlabojumi drošībā un degvielas ekonomijā.

• Mazāka rites pretestība.

• Daudz īsāks bremzēšanas ceļš

Nozīmīgas izmaiņas skāra asimetrisko protektora zīmējumu riepas plecu daļā, kas nodrošina augstu braukšanas drošību. Tāpat jauno riepu raksturo daudz mazāka rites pretestības un īsāks bremzēšanas ceļš. Cinturato P7 Blue bremzēšanas ceļš uz mitra ceļu seguma, salīdzinot ar “B” kategorijas riepām, ir samazināts par 2.6 metriem, bet rites pretestība samazināta par 23%, salīdzinot ar “C” kategorijas riepām, kas nodrošina degvielas patēriņu samazinājumu par 10 %. Lasīt vairāk >

Cinturato P7 Blue plašākai publikai tika prezentētas 2012. gada jūnijā un ir pirmās riepas pasaulē, kas ieguvušas visaugstāko drošības un degvielas ekonomijas vērtējumu „AA”, kas no 2012. gada novembra kļuva par obligātu jauno riepu marķēšanas sistēmu Eiropas Savienības teritorijā. 

Tas ir jauns solis Pirelli Cinturato riepu līnijas vēsturē, kura nemitīgi attīstās kopš 1987. gada, atspoguļojot jaunākos progresa sasniegumus automobiļu riepu jomā. Protams, to ir veicinājusi uzņēmuma Pirelli inovāciju politika, kas nozīmē, ka ik gadu izpētē tiek ieguldīti apmēram 3% no uzņēmuma gada apgrozījuma (aptuveni 150 milj. eiro). 

Šīm riepām piemīt visi to priekšteču veiktspējas raksturlielumi, kā arī ievērojami uzlabojumi divos svarīgos parametros: drošībā un degvielas ekonomijā.

Green Performance filozofija

 DEGVIELAS EKONOMIJA  GAISA TĪRĪBA
 LIELĀKS NOBRAUKUMS  ZEMS TROKŠŅU LĪMENIS

Palaižot tirgū šīs riepas, uzņēmums Pirelli paplašina savu premium segmenta produktu klāstu, kā arī piedāvā lielisku risinājumu – Green Performance tehnoloģiju, ekoloģisko produktu piekritējiem, apmierinot plaša spektra pircēju vajadzības.

Cinturato P7 Blue – jauns solis Cinturato P7 riepu modeļa attīstībā – labākais Pirelli piedāvājums! 

*Pēc obligātās jauno riepu marķēšanas sistēmas, kas darbojas Eiropas Savienības teritorijā kopš 2012. Gada.

Galvenie tehniskie risinājumi

P7 Blue IEZĪMES FUNKCIJAS PRIEKŠROCĪBAS

1 – Vienmērīgi sadalīts spiediens kontakta laukumā

Krietni lielāks nobraukums

 

Bauda no gariem braucieniem

2 – Stingrs karkass

 

Vertikālās deformācijas samazināšana un samazināti enerģijas zudumi

Samazināta rites pretestība

3 – 4 platas gareniskās rievas Lieliska ūdens novadīšana Nepārspējama drošība un kontrole akvaplanēšanas laikā
P7 Blue EKSPLUATĀCIJAS ĪPAŠĪBU TABULA
Efektivitāte uz sausa ceļu seguma 4
Efektivitāte uz mitra ceļu seguma 4.5
Sports 3
Komforts 4
Nobraukums 4.5
1 – normāli 2 – labi 3 – ļoti labi 4 – lieliski 5 – izcili

Interaktīvs

P7blue p7blue p7blue P7blue

Pirelli Cinturato vēsture

Cinturato«Cinturato» bija pirmās riepas ar radiālo karkasa konstrukciju, ap kuru tika ieklāta brekera josta (Cintura – „josta” no itāļu valodas), kas ļāva riepām labāk saglabāt formu, salīdzinot ar diagonālo riepu konstrukciju. Tieši pateicoties savai konstrukcijai, Cinturato kļuva par īpašām riepām autosporta vēsturē. Vēlāk Cinturato konstrukciju sāka izmantot rūpniecības un lauksaimniecības transporta riepu izgatavošanā.

Pirmo Cinturato riepu, ko izgatavoja Pirelli pagājušās gadsimta piecdesmitajos gados, Huans-Manuels Fanhio nosauca par nepārspējamu produktu, kas kļuva par riepu industrijas pavērsiena punktu. Slavenais argentīniešu autosportists bija sajūsmā par absolūti precīzo reakciju uz stūres kustībām, kas ievērojami atšķīrās no tajos gados populārajām diagonālajām riepām.

1968. gadā uzņēmums Pirelli uzsāka Cinturato riepu pārdošanu vairāk kā 137 pasaules valstīs.

Cinturato šodien

Cinturato P1Cinturato vasaras riepu sērija – tā ir lieliska jaunāko tehnoloģiju, vadāmības parametru un apkārtējās vides aizsardzības sasniegumu kombinācija. Riepas tiek izgatavotas dažādos izmēros ar ātruma indeksiem no T līdz Y, kas ļauj tās izmantot praktiski uz visiem automobiļiem – sākot ar nelieliem pilsētas automobiļiem līdz limuzīniem.

Green Performance Cinturato sērijas riepu ražošanā tiek izmantots gumijas maisījums, kas izgatavots no ekoloģiski tīriem materiāliem. Pateicoties karkasa inovatīvajai struktūrai, samazinās ietekme uz apkārtējo vidi, taču drošība un braukšanas komforts saglabājas nemainīgs gan uz sausa, gan mitra ceļu seguma. Zemais trokšņu līmenis, kas atbilst EC 2012 Direktīvu prasībām, padara braucienu daudz komfortablāku: Green Performance Cinturato riepas vidēji ir par 1 dB klusākas, salīdzinot ar iepriekšējās paaudzes riepām.

Green Performance tehnoloģija ļauj samazināt rites pretestību par 20%, kas ļauj ieekonomēt degvielu par 4%, kā arī samazina CO2 izmešu daudzumu.

 

Citas Pirelli vasaras riepas

Pirelli P1
Cinturato P1 ir mūsdienīga radiālā riepa, kas adresēta maziem, veikliem pilsētas automobiļiem ekspluatācijai vasaras sezonā. Cinturato P1 Eco izstrādāts īpaši kluss protektors ar trim garenrievām, kas izvietojas starp lameļotiem protektora blokiem.

sīkāk >

Pirelli P7
Speciāli polimēri, kuri tika izstrādāti Pirelli Cinturato P7 riepu izveidē, ļauj ne tikai samazināt rites pretestību, bet vienlaicīgi samazināt arī bremzēšanas ceļu. Rites pretestības samazinājums par 20% ir sasniegts, pateicoties protektora sastāvam, kā arī sānu daļu ģeometrijas uzlabošanai un īpašai iekšējai riepu struktūrai.

sīkāk >

Pirelli P Zero
Riepas P ZERO paredzētas jaudīgiem sedaniem un vidējās klases automobiļiem, prestižiem luksus klases limuzīniem, kā arī kompaktiem sporta automobiļiem un efektīviem jaunās paaudzes bezceļniekiem.

sīkāk >

Pirelli P Nero
Pirelli PZero Nero – riepas, kas ir lieliski piemērotas tūningam, kā arī Jūsu automobiļa ārējā izskata uzlabošanai. Tās atbilst vissmalkākajām prasībām attiecībā uz ārējo izskatu un tehniskajām īpašībām, kā arī piedod automobīlim īpaši estētiski izsmalcinātu un individuālu izskatu.

sīkāk >

Pirelli P Rosso
Pirelli P Zero Rosso riepas paredzētas automobiļiem ar vidēja un liela apjoma dzinējiem un mūsdienīgiem sporta automobiļiem, kas aprīkoti ar elektronisko stabilizācijas un kontroles sistēmu, kā arī luksus klases pārstāvjiem.

sīkāk >

Pirelli P Zero Silver
Pēc daudzu gadu veiksmīgas riepu izveides Formula 1 bolīdiem, uzņēmums Pirelli nolēma piedāvāt progresīvākos un inovatīvākos tehnoloģiju risinājumus, kas līdz tam bija pieejami tikai labākiem pasaules autosportistiem un, ar to palīdzību, izveidot kvalitatīvākās un efektīvākās riepas, kas būtu paredzētas visprasīgākajiem autovadītājiem un jaudīgākiem automobiļiem

sīkāk >

 


http://www.pkp.lv