Pirelli Cinturato P7

Cinturato P7

Pirelli  P7

Pirelli P7 – lieliskas, apkārtējai videi draudzīgas riepas, kas paredzētas vidējās klases automašīnām un jaudīgiem superauto.

Pirelli P7 raksturīpašības:

• Ātra, precīza stūres reakcija un pilnīga kontrole pār automašīnas uzvedību līkumos.

• Samazināta rites pretestība.

• Īsāks bremzēšanas ceļš.

• Teicama vadāmība gan uz sausa, gan mitra ceļa seguma;

• Lieliska drošība un automašīnas kontrole akvaplanēšanas riska gadījumā.

• Samazināts degvielas un CO2 izmešu patēriņš.

• Akustiskais komforts.

Lasīt vairāk >

Speciāli polimēri, kuri tika izstrādāti Pirelli Cinturato P7 riepu izveidē, ļauj ne tikai samazināt rites pretestību, bet vienlaicīgi samazināt arī bremzēšanas ceļu. Rites pretestības samazinājums par 20% ir sasniegts, pateicoties protektora sastāvam, kā arī sānu daļu ģeometrijas uzlabošanai un īpašai iekšējai riepu struktūrai. Rezultātā izdevās sasniegt degvielas patēriņa un ??2 izmešu daudzuma samazināšanu par 4%.

Bez tam, inovatīvie materiāli, no kuriem izgatavots protektors, vienmērīgāk sadala slodzi uz kontakta laukumu, nodrošinot teicamu drošību vadītājam, kā arī pagarinot riepu mūžu.

Cinturato P7 – ļoti klusas un komfortablas riepas, kurām piemīt vienreizēja virziena noturība. Nelielie asfalta nelīdzenumi tiek pārvarēti bez jūtamas rezonanses automobiļa salonā.

Trokšņu līmeņa samazināšana līdz minimumam tiek sasniegta, pateicoties protektora asimetriskajam zīmējumam un blokiem, kas izvietoti atšķirīgos augstumos. Rezultātā, braucot ar ātrumu līdz 50 km/h, riepu troksnis praktiski nav dzirdams. Savukārt, četras dziļās, garenās rievas lieliski savāc un aizvada ūdeni no riepu kontakta laukuma, nodrošinot efektīvu aizsardzību pret akvaplanēšanu.

Turklāt, asimetriskie protektora bloki nodrošina lielisku vadāmību gan uz sausa, gan mitra asfalta, bet stiprinātie riepu plecu bloki pasargā automobili no saslīdēšanas.

Galvenie tehniskie risinājumi

P7 Raksturojums Funkcijas Klienta priekšrocības

1 – Atjaunots protektora zīmējums

Trokšņu līmeņa samazināšana

 

Augsts akustiskais komforts, vadot automobili

2 – Blīvi centrālie bloki

 

Deformācijas samazināšana līkumos

Teicams vadīšanas un kontroles līmenis līkumos

3 – 4 platas, garenās rievas Lieliska ūdens novadīšana Nepārspējama drošība un kontrole akvaplanēšanas gadījumā
EKSPLUATĀCIJAS ĪPAŠĪBU TABULA
Komforts 5
Bremzēšana 5
Nodiluma rādītāji 5
Mitrs ceļš 5
1 – normāli 2 – labi 3 – ļoti labi 4 – lieliski 5 – izcili

Testu rezultāti

Žurnāls Datums Modelis un izmērs Rezultāti
  2014 CINTURATO™ P7™ 205/55 R16 3. vieta
2014 CINTURATO™ P7™ 205/55 R16 2. vieta
2014 CINTURATO™ P7™ 205/55 R16 2. vieta
2014 CINTURATO™ P7™ 205/55 R16 2. vieta
2014 CINTURATO™ P7™ 225/50 R17 2. vieta
2013 CINTURATO™ P7™ 205/55 R16 5. vieta
2013 CINTURATO™ P7™ 195/65 R15 7. vieta
2012 CINTURATO™ P7™ 205/55R16  1. vieta
2011 CINTURATO™ P7™ 205/55 R16  1 vieta
2011 CINTURATO™ P7™ 205/55R16  1 vieta
2010 CINTURATO™ P7™ 225/45R17  1 vieta
2012 CINTURATO™ P7™ 225/60 R17 1 vieta
2010 CINTURATO™ P7™ 245/45R17  3 vieta

Interaktīvs

   
   

Galvenās atšķirības

Cinturato P7 riepas ir izgatavotas no ekoloģiski tīriem materiāliem. Gumijas maisījuma sastāvā nav atrodamas kaitīgas aromātiskās eļļas, pateicoties tam ekspluatācijas laikā šīs riepas rada mazāku negatīvu ietekmi uz apkārtējo vidi. Bez tam, Cinturato P7 izveidē tika ievērojami uzlaboti tādi ekspluatācijas parametri kā nodilumizturība, drošība un komforts, vadot automobili lielā ātrumā.

Tāpat, Cinturato P7 riepām raksturīgs zems trokšņu līmenis – ievērojami zemāks par Euro 2012 gadā noteikto līmeni, kas garantē īpašu akustisko komfortu vadītājam un pasažieriem.

2010. gadā notikušajos vācu autokluba ADAC testos, Cinturato P7 riepas iekaroja līderpozīciju.

– Cinturato P7 riepas ir apstiprinātas oriģinālajā komplektācijā (??) sekojošiem autoražotājiem:

Audi, BMW, Mercedes, Mini

Kā rekomendējamas izmantošanai sekundārajā tirgū, Cinturato P7 riepas ieteica tādi autoražotāji, kā Alfa Romeo, Audi, BMW, Mercedes-Benz, MINI, Peugeot, Škoda un Volkswagen.

Pirelli Cinturato vēsture

Cinturato«Cinturato» bija pirmās riepas ar radiālo karkasa konstrukciju, ap kuru tika ieklāta brekera josta (Cintura – „josta” no itāļu valodas), kas ļāva riepām labāk saglabāt formu, salīdzinot ar diagonālo riepu konstrukciju. Tieši pateicoties savai konstrukcijai, Cinturato kļuva par īpašām riepām autosporta vēsturē. Vēlāk Cinturato konstrukciju sāka izmantot rūpniecības un lauksaimniecības transporta riepu izgatavošanā.

Pirmo Cinturato riepu, ko izgatavoja Pirelli pagājušās gadsimta piecdesmitajos gados, Huans-Manuels Fanhio nosauca par nepārspējamu produktu, kas kļuva par riepu industrijas pavērsiena punktu. Slavenais argentīniešu autosportists bija sajūsmā par absolūti precīzo reakciju uz stūres kustībām, kas ievērojami atšķīrās no tajos gados populārajām diagonālajām riepām. 

1968. gadā uzņēmums Pirelli uzsāka Cinturato riepu pārdošanu vairāk kā 137 pasaules valstīs.

Cinturato šodien

Cinturato P1Cinturato vasaras riepu sērija – tā ir lieliska jaunāko tehnoloģiju, vadāmības parametru un apkārtējās vides aizsardzības sasniegumu kombinācija. Riepas tiek izgatavotas dažādos izmēros ar ātruma indeksiem no T līdz Y, kas ļauj tās izmantot praktiski uz visiem automobiļiem – sākot ar nelieliem pilsētas automobiļiem līdz limuzīniem.

Green Performance Cinturato sērijas riepu ražošanā tiek izmantots gumijas maisījums, kas izgatavots no ekoloģiski tīriem materiāliem. Pateicoties karkasa inovatīvajai struktūrai, samazinās ietekme uz apkārtējo vidi, taču drošība un braukšanas komforts saglabājas nemainīgs gan uz sausa, gan mitra ceļu seguma. Zemais trokšņu līmenis, kas atbilst EC 2012 Direktīvu prasībām, padara braucienu daudz komfortablāku: Green Performance Cinturato riepas vidēji ir par 1 dB klusākas, salīdzinot ar iepriekšējās paaudzes riepām.

Green Performance tehnoloģija ļauj samazināt rites pretestību par 20%, kas ļauj ieekonomēt degvielu par 4%, kā arī samazina CO2 izmešu daudzumu.

 

Citas Pirelli vasaras riepas

Pirelli P1
Cinturato P1 ir mūsdienīga radiālā riepa, kas adresēta maziem, veikliem pilsētas automobiļiem ekspluatācijai vasaras sezonā. Cinturato P1 Eco izstrādāts īpaši kluss protektors ar trim garenrievām, kas izvietojas starp lameļotiem protektora blokiem.

sīkāk >

Pirelli P7 Blue
Cinturato P7 Blue – pirmās riepas pasaulē, kas ieguvušas visaugstāko drošības un degvielas ekonomijas vērtējumu „AA”, kas no 2012. gada novembra kļuva par obligātu jauno riepu marķēšanas sistēmu Eiropas Savienības teritorijā. Riepas plašākai publikai tika prezentētas 2012. gada jūnijā.

sīkāk >

Pirelli P Zero
Riepas P ZERO paredzētas jaudīgiem sedaniem un vidējās klases automobiļiem, prestižiem luksus klases limuzīniem, kā arī kompaktiem sporta automobiļiem un efektīviem jaunās paaudzes bezceļniekiem.

sīkāk >

Pirelli P Nero
Pirelli PZero Nero – riepas, kas ir lieliski piemērotas tūningam, kā arī Jūsu automobiļa ārējā izskata uzlabošanai. Tās atbilst vissmalkākajām prasībām attiecībā uz ārējo izskatu un tehniskajām īpašībām, kā arī piedod automobīlim īpaši estētiski izsmalcinātu un individuālu izskatu.

sīkāk >

Pirelli P Rosso
Pirelli P Zero Rosso riepas paredzētas automobiļiem ar vidēja un liela apjoma dzinējiem un mūsdienīgiem sporta automobiļiem, kas aprīkoti ar elektronisko stabilizācijas un kontroles sistēmu, kā arī luksus klases pārstāvjiem.

sīkāk >

Pirelli P Zero Silver
Pēc daudzu gadu veiksmīgas riepu izveides Formula 1 bolīdiem, uzņēmums Pirelli nolēma piedāvāt progresīvākos un inovatīvākos tehnoloģiju risinājumus, kas līdz tam bija pieejami tikai labākiem pasaules autosportistiem un, ar to palīdzību, izveidot kvalitatīvākās un efektīvākās riepas, kas būtu paredzētas visprasīgākajiem autovadītājiem un jaudīgākiem automobiļiem

sīkāk >

 


http://www.pkp.lv