Pirelli pagarina līgumu ar Kenu Bloku

Pirelli pagarina līgumu ar Kenu Bloku

Pirelli Ziemeļamerikas nodaļa ir pagarinājusi termiņu līgumam par sadarbību mārketinga jomā ar drifta meistaru un rallija pilotu Kenu Bloku (Ken Block), kā arī pagarinājusi termiņu līgumam ar auto tūninga speciālistu Čipu Fūzu (Chip Foose).
 
Saskaņā ar jauno līgumu, kura termiņš ir pagarināts līdz 2015.gadam, Kens Bloks turpinās piedalīties promo akcijās, mārketinga pasākumos, reklāmas kampaņās u.t.t. Kā Pirelli pilots, šādos pasākumos viņš piedalās jau kopš 2010.gada. Turpmākajos gados viens no Bloka pamatuzdevumiem būs nodarboties ar Pirelli zīmola virzīšanu digitālajos medijos, kas „radīs saikni starp Pirelli un jaunās tūkstošgades paaudzi”, atzīmē Itālijas uzņēmums.
 
 
Pirelli pagarina līgumu ar Kenu Bloku  Pirelli pagarina līgumu ar Kenu Bloku  Pirelli pagarina līgumu ar Kenu Bloku  Pirelli pagarina līgumu ar Kenu Bloku
 
„Partnerība ar Kenu Bloku ir mūsu digitālo sakaru attīstības stratēģijas neatņemama sastāvdaļa jau kopš 2010.gada,” uzsver Rafaels Navarro (Rafael Navarro), Pirelli Ziemeļamerikas nodaļas komunikācijas, sabiedrisko attiecību un autosporta nodaļas viceprezidents. „Kens ir ļoti populārs rallija braucējs, un viņa Gymkhana video sērija izraisīja neiedomājamu aktivitāti internetā.”


http://www.pkp.lv