Pirelli Zero Hero

Pirelli Zero Hero

Pirelli Zero Hero ir augsti efektīvas UHP klases riepas, kas paredzētas jaudīgiem sedaniem un vidējās klases automašīnām, prestižiem luksus klases limuzīniem, kā arī kompaktām sporta automašīnām un efektīviem jaunākās paaudzes bezceļniekiem.

Pirelli P Zero Hero raksturīpašības:

• Daudz īsāks bremzēšanas ceļš.

• Augsts kontroles līmenis.

• Augsta drošība pat uz slapja asfalta, betona un zemes ceļiem.

• Augsts saķeres līmenis un automašīnas kursa noturība;

• Izturība pret akvaplanēšanu;

• Samazināts trokšņa līmenis un maksimāls braukšanas komforts.

Pateicoties lieliskajai karkasa un protektora uzbūvei, P Zero riepas izvēlējušies sporta automašīnu ražotāji sērijveida montāžai uz saviem „superkāriem”, rūpnīcas apstākļos. Ar P Zero riepām sērijveidā tiek aprīkoti Ferrari 599 GTB Fiorano, Lamborghini Murcielago un Gallardo, Audi R8 un S8, Aston Martin DB9, Maserati Quattroporte, Jaguar XK, Mercedes AMG, Alfa Romeo 8C Competizione, kā arī „viskarstākie” Porsche un BMW.

Lasīt vairāk >

Augsti efektīvas UHP klases riepas

P ZERO riepas ir radītas, lai nodrošinātu superautomobiļu sasniegumus, piedāvātu visaugstāko komforta līmeni un drošību pat visprasīgākajiem autovadītājiem.

Galvenā P Zero riepu iezīme ir spēja garantēt optimālu saķeri uz slapja un sausa ceļa seguma. P Zero lepojas ar īpašām protektora nanokomponentēm, pateicoties kurām optimālus dinamikas rādītājus  iespējams sasniegt jau pirmajos kilometros, kamēr riepas vēl ir „aukstas”.

Inovatīvais protektora zīmējums nodrošina vislabāko saķeri mitros laika apstākļos, kā arī brīnišķīgu akustisko komfortu, bet asimetriskais DA.Co (Dynamic Asimetric Contour) profils nodrošina vienmērīgu nodilumu un saglabā pastāvīgu saķeres laukuma formu jebkurā ātrumā.

P Zero riepas izstrādātas ar īpašām rūpēm pret apkārtējo vidi: izmantotie savienojumi praktiski nesatur aromātiskās eļļas.

 

Galvenie tehniskie risinājumi

ĪPAŠĪBAS FUNKCIJAS PRIEKŠROCĪBAS
1 – Trīs vienlaidus gareniskās ribas

Optimizēts un stabils kontakta laukums

Uzlabota protektora stingrība

Uzlabotas bremzēšanas un saķeres īpašības pat lielos ātrumos

 

2 – Plati un stingri ārējās malas bloki Ar stingrības ribās stiprināta sānu daļa, tieša reakcija uz stūres kustībām Uzlabota vadāmība sporta režīmā

3 – Trīs platas un gareniskas rievas

Ātra ūdens novadīšana Vienmērīgāks protektora nodilums, samazināts trokšņu līmenis un pagarināts ekspluatācijas laiks
Augsti tehnoloģisks, asimetrisks protektora zīmējums Optimizēts kontakta laukums lielos ātrumos Drošība, sportiska vadāmība un augstākais komforta līmenis.Paaugstināts drošības līmenis un kontrole akvaplanēšanas laikā
Ekspluatācijas īpašību tabula
Sports 4
Bremzēšana 5
Mitrs ceļš 5
Komforts 4
1 – Normāli 2 – Labi 3 – Ļoti labi 4 – Lieliski 5 – Izcili

Interaktīvs

Testu rezultāti

Žurnāls Datums Modelis un izmērs Rezultāti

2014 P ZERO 225/45 R17 2. VIETA
2013 P ZERO 225/40 R18 4. VIETA
2012 P ZERO 245/45 R1 3. VIETA

2011 P ZERO 245/40R18 Y 2. VIETA
03/11 P ZERO 225/40R18 2. VIETA
03/11 P ZERO 225/45R17 1. VIETA
07/10 P ZERO 235/40/R18 1. VIETA
04/10 P ZERO 235/35R19 priekšā, 255/30R19 aizmugurē PRIEKŠZĪMĪGI
04/09 P ZERO 225/40/18 un 255/35/18 ĪPAŠI REKOMENDĒJAMA
05/09 P ZERO 245/40R18 REKOMENDĒJAMA
2008 P ZERO 225/45 R17 Y TESTA UZVARĒTĀJS
04/08 P ZERO 235/35 ZR 19Y PARAUGKVALITĀTE
08/08 P ZERO 225/40R 18 Y ĪPAŠI REKOMENDĒJAMA

Citas Pirelli vasaras riepas

Pirelli P1
Cinturato P1 ir mūsdienīga radiālā riepa, kas adresēta maziem, veikliem pilsētas automobiļiem ekspluatācijai vasaras sezonā. Cinturato P1 Eco izstrādāts īpaši kluss protektors ar trim garenrievām, kas izvietojas starp lameļotiem protektora blokiem.

sīkāk >

Pirelli P7
Speciāli polimēri, kuri tika izstrādāti Pirelli Cinturato P7 riepu izveidē, ļauj ne tikai samazināt rites pretestību, bet vienlaicīgi samazināt arī bremzēšanas ceļu. Rites pretestības samazinājums par 20% ir sasniegts, pateicoties protektora sastāvam, kā arī sānu daļu ģeometrijas uzlabošanai un īpašai iekšējai riepu struktūrai.

sīkāk >

Pirelli P7 Blue
Cinturato P7 Blue – pirmās riepas pasaulē, kas ieguvušas visaugstāko drošības un degvielas ekonomijas vērtējumu „AA”, kas no 2012. gada novembra kļuva par obligātu jauno riepu marķēšanas sistēmu Eiropas Savienības teritorijā. Riepas plašākai publikai tika prezentētas 2012. gada jūnijā.

sīkāk >

Pirelli P Nero
Pirelli PZero Nero – riepas, kas ir lieliski piemērotas tūningam, kā arī Jūsu automobiļa ārējā izskata uzlabošanai. Tās atbilst vissmalkākajām prasībām attiecībā uz ārējo izskatu un tehniskajām īpašībām, kā arī piedod automobīlim īpaši estētiski izsmalcinātu un individuālu izskatu.

sīkāk >

Pirelli P Rosso
Pirelli P Zero Rosso riepas paredzētas automobiļiem ar vidēja un liela apjoma dzinējiem un mūsdienīgiem sporta automobiļiem, kas aprīkoti ar elektronisko stabilizācijas un kontroles sistēmu, kā arī luksus klases pārstāvjiem.

sīkāk >

Pirelli P Zero Silver
Pēc daudzu gadu veiksmīgas riepu izveides Formula 1 bolīdiem, uzņēmums Pirelli nolēma piedāvāt progresīvākos un inovatīvākos tehnoloģiju risinājumus, kas līdz tam bija pieejami tikai labākiem pasaules autosportistiem un, ar to palīdzību, izveidot kvalitatīvākās un efektīvākās riepas, kas būtu paredzētas visprasīgākajiem autovadītājiem un jaudīgākiem automobiļiem

sīkāk >


http://www.pkp.lv