Pirelli P Zero Nero

Pirelli Zero Nero 

Pirelli PZero Nero – riepas, kas ir lieliski piemērotas tūningam, kā arī Jūsu automobiļa ārējā izskata uzlabošanai. Tās atbilst vissmalkākajām prasībām attiecībā uz ārējo izskatu un tehniskajām īpašībām, kā arī piedod automobīlim īpaši estētiski izsmalcinātu un individuālu izskatu.

PZero Nero riepas ar asimetrisku protektoru – lieliska izvēle auto tūninga cienītājiem, kā arī vadītājiem, kas dod priekšroku sportiskai braukšanai. Šīm riepām piemīt augsta manevrētspēja, sniedzot patiesu automobiļa vadīšanas baudu. Vizuāli pievilcīgais, nestandarta protektors garantē lielisku saķeri ar mitru un sausu ceļu segumu, nodrošina stabilitāti līkumos, kā arī samazina akvaplanēšanas risku.

PZero Nero nodrošina lielisku vadāmību un daudz īsāku bremzēšanas ceļu, salīdzinot ar līdzīgiem konkurējošiem modeļiem, un tām piemīt pārliecinošas gaitas īpašības, braucot lielā ātrumā – šīs ir galvenās šo, ar lieliskiem parametriem un pievilcīgu izskatu apveltīto, riepu īpašības.

Protektora dizains

PZero Nero riepas nozīmē efektīvu kontroli gan uz mitra, gan sausa ceļu seguma, ko nodrošina ļoti pievilcīgais un augsti tehnoloģiskais protektors.

Protektora bloki ar atšķirīgo zīmējumu riepu plecu daļās garantē ātru reakciju līkumos, kā arī lielisku saķeri uz sausa un mitra ceļu seguma.

Četras gredzenveida rievas efektīvi piedalās ūdens novadīšanas procesā no riepas kontakta laukuma, nodrošinot drošu bremzēšanu jebkuros laika apstākļos, kā arī lielisku vadāmību pat lielos ātrumos.

Rekomendē autoražotāji automobiļu aprīkošanā:

Jaguar, Lancia, Mazda, Mercedes, Peugeot, Saab, Seat, Skoda   

 

Galvenie tehniskie risinājumi

Īpašības Funkcijas Priekšrocības

1 – Viscaur platas ribas un asimetrisks protektora zīmējums

 

 

Paaugstināta protektora stingrība un noturīgs riepas kontakta laukums.

 

 

Ātra reakcija uz stūres pagriezieniem un uzlabota saķere ar ceļu

 

 

Augsti tehnoloģiska profila struktūra Vienmērīga spiediena sadalīšana kontakta laukuma zonās Droša bremzēšana jebkuros laika apstākļos un pie jebkura ātruma
Optimizēts gumijas maisījuma sastāvs Noturība pret jebkādām termālām iedarbībām Efektīva kontrole gan uz sausa, gan uz mitra ceļa seguma
EKSPLUATĀCIJAS ĪPAŠĪBU TABULA
Sports 3
Bremzēšana 4
Mitrs ceļš 5
Komforts 4
1 – normāli 2 – labi 3 – ļoti labi  4 – lieliski 5 – izcili

Testu rezultāti

Žurnāls Datums Modelis un izmērs Rezultāts
2013 P ZERO NERO  225/35R18 IZCILAS

Interaktīvs

   Nero

Citas Pirelli vasaras riepas

Pirelli P1
Cinturato P1 ir mūsdienīga radiālā riepa, kas adresēta maziem, veikliem pilsētas automobiļiem ekspluatācijai vasaras sezonā. Cinturato P1 Eco izstrādāts īpaši kluss protektors ar trim garenrievām, kas izvietojas starp lameļotiem protektora blokiem.

sīkāk >

Pirelli P7
Speciāli polimēri, kuri tika izstrādāti Pirelli Cinturato P7 riepu izveidē, ļauj ne tikai samazināt rites pretestību, bet vienlaicīgi samazināt arī bremzēšanas ceļu. Rites pretestības samazinājums par 20% ir sasniegts, pateicoties protektora sastāvam, kā arī sānu daļu ģeometrijas uzlabošanai un īpašai iekšējai riepu struktūrai.

sīkāk >

Pirelli P7 Blue
Cinturato P7 Blue – pirmās riepas pasaulē, kas ieguvušas visaugstāko drošības un degvielas ekonomijas vērtējumu „AA”, kas no 2012. gada novembra kļuva par obligātu jauno riepu marķēšanas sistēmu Eiropas Savienības teritorijā. Riepas plašākai publikai tika prezentētas 2012. gada jūnijā.

sīkāk >

Pirelli P Zero
Riepas P ZERO paredzētas jaudīgiem sedaniem un vidējās klases automobiļiem, prestižiem luksus klases limuzīniem, kā arī kompaktiem sporta automobiļiem un efektīviem jaunās paaudzes bezceļniekiem.

sīkāk >

Pirelli P Rosso
Pirelli P Zero Rosso riepas paredzētas automobiļiem ar vidēja un liela apjoma dzinējiem un mūsdienīgiem sporta automobiļiem, kas aprīkoti ar elektronisko stabilizācijas un kontroles sistēmu, kā arī luksus klases pārstāvjiem.

sīkāk >

Pirelli P Zero Silver
Pēc daudzu gadu veiksmīgas riepu izveides Formula 1 bolīdiem, uzņēmums Pirelli nolēma piedāvāt progresīvākos un inovatīvākos tehnoloģiju risinājumus, kas līdz tam bija pieejami tikai labākiem pasaules autosportistiem un, ar to palīdzību, izveidot kvalitatīvākās un efektīvākās riepas, kas būtu paredzētas visprasīgākajiem autovadītājiem un jaudīgākiem automobiļiem

sīkāk >


http://www.pkp.lv