Pirelli P ZERO ROSSO

Pirelli P ZERO ROSSO

 
 
 
 
 
 
 
Augsts ekspluatācijas raksturojuma un komforta apvienojums. Iespēja uzstādīt P Zero Rosso Direzionale uz priekšējās ass un P Zero Ross Assimetrico – uz aizmugurējās ass.
Pirelli P ZERO ROSSO
Ideāls līdzsvars ar augstu ekspluatācijas raksturojumu un komfortu. P Zero Rosso riepas nodrošina lielisku vadāmību un asu automobiļa reakciju pat uz mitra seguma. Divi dažādie protektora zīmējumi, garenvirziena un asimetriskais, nodrošina labākas ekspluatācijas īpašības.
Ideāli piemērots mūsdienīgiem sporta automobiļiem, kas aprīkoti ar elektronisko stabilitātes kontroles sistēmu, kā arī augstākās klases sedaniem.
Riepa ar garenvirziena protektora zīmējumu ar garenajā rievām nodrošina pārliecinošu saķeri kā ar sausu, tā arī ar mitru ceļa segumu.
Protektora asimetriskais zīmējums atšķiras ar sekojošām īpašībām: masīvi segmenti protektora sānos, centrālais protektors ar šķērseniskām rievām (lamelēm) un atvērtāka iekšējā riepas zona.
Pateicoties īpašai korda konstrukcijai, kas raksturīga sporta riepām, šai riepai piemīt augstas ekspluatācijas īpašības saglabājot augstu komforta līmeni. P Zero Rosso saņēmis no vadošajiem automašīnu ražotājiem vairāk kā divsimt rekomendācijas pēc to uzmontēšanas.

 

 

 

 
Galvenie tehnoloģiskie risinājumi
Pirelli P ZERO ROSSO
RAKSTUROJUMS FUNKCIJAS PRIEKŠROCĪBAS
1P Zero RossoTM Direzionale: virziena protektora zīmējums ar garenvirziena rievām Uzlabota ūdens novadīšana un precīza braukšanas virziena korekcija Drošība uz slapja ceļa seguma un lielisks saķeres moments ceļa līkumos
2P Zero RossoTM Asimmetrico: četras nepārtrauktas gareniskas rievas Efektīva ūdens novadīšana Paaugstināta drošība un kontrole pie akvaplanēšanas
3P Zero RossoTM Asimmetrico: asimetrisks protektora zīmējums ar kompaktu ārējo zonu Paaugstināta sānu cietība pie braukšanas liela ātruma režīmā Augsta līmeņa vadāmība
 
Ekspluatācijas raksturojuma tabula
Sports    3
Bremzēšana     4
Slapjš ceļš      5
Komforts     5
1 – Normāli, 2 – Labi, 3 – Ļoti labi, 4 – Teicami, 5 – Lieliski
Citas Pirelli P Zerro sērijas riepas

Inovatīvais protektora gumijas sastāvs nodrošina īpašības, kas nepieciešamas braukšanai lielā ātrumā un atbilst vissarežģītākajām ātrgaitas sektora riepu prasībām. Izstrādātas Premium klases automobiļiem, sporta automašīnām un jaudīgiem automobiļiem sadarbojoties ar prestižiem automašīnu ražotājiem, kas devuši priekšroku P Zero pirmreizējai komplektācijai.

http://www.pkp.lv