Pirelli Zero Silver

Pirelli Silver

 

P Zero Silver – kvalitatīvākās un efektīvākās riepas, kas paredzētas visprasīgākajiem autovadītājiem un jaudīgākajām automašīnām. Šī modeļa atšķirīgā iezīme ir sudraba marķējums uz riepu sāniem.

P Zero Silver raksturīpašības:

• Izcila efektivitāte un drošība pat lielos ātrumos;

• Paaugstināta izturība;

• Pagarināts mūža ilgums.

Lasīt vairāk >

Pēc daudzu gadu veiksmīgas riepu izveides Formula 1 bolīdiem, uzņēmums Pirelli nolēma piedāvāt progresīvākos un inovatīvākos tehnoloģiju risinājumus, kas līdz tam bija pieejami tikai labākiem pasaules autosportistiem un, ar to palīdzību, izveidot kvalitatīvākās un efektīvākās riepas, kas būtu paredzētas visprasīgākajiem autovadītājiem un jaudīgākiem automobiļiem. Tādā veidā uz P Zero riepu bāzes, kuru galvenie raksturlielumi tika ievērojami optimizēti un uzlaboti, tika radītas jaunas P Zero Silver riepas, kuru izveidē galvenais akcents tika likts uz to izturību.

P Zero Silver riepas paredzētas superkāru autovadītājiem, kuri ar saviem automobiļiem dodas regulāros izbraucienos. Šīs riepas atšķiras ar īpašu, inovatīvu protektora sastāvu, kuram piemīt paaugstināta izturība un pagarināts mūža ilgums. Turklāt, pateicoties modernajām tehnoloģijām un cieto un mīksto elementu kombinācijai protektora sastāvā, P Zero Silver riepas ir jo īpaši efektīvas un drošas.

P Zero riepu modeļa atšķirīgā iezīme ir sudraba marķējums uz riepu sāniem.

Galvenie tehniskie risinājumi

Pirelli PZero Silver IEZĪMES FUNKCIJAS PRIEKŠROCĪBAS
1 – Trīs vienlaidus pagarinātas ribas
  • Uzlabota riepu stingrība ar optimizētu kontakta laukumu
  • Uzlaboti bremzēšanas un saķeres rādītāji pat lielos ātrumos.
2 – Lieli, stingri bloki plecu ārējā zonā Izturīgāka riepu sānu daļa un precīzāka reakcija uz stūrēšanu Uzlaboti sportiska vadīšanas stila rādītāji
3 – Trīs platas, garenās rievas Ātra ūdens novadīšana Uzlabota drošība un kontrole pār automobili akvaplanēšanas riska gadījumā
Jauns daudzjoslu protektora zīmējums Ļoti izturīgs materiāls protektora centrālajā daļā.
Materiāls plecu zonā nodrošina teicamu saķeri.
Garāks riepu mūžs
EKSPLUATĀCIJAS ĪPAŠĪBU TABULA
Efektivitāte uz sausa ceļa seguma 5
Efektivitāte uz mitra ceļa seguma 5
Sports 3.5
Komforts 3.5
Nobraukums 4.5
1 – Normāli 2 – Labi 3 – Ļoti labi 4 – Lieliski 5 – Izcili

Interaktīvs

Pirelli PZero Silver

Citas Pirelli vasaras riepas

Pirelli P1
Cinturato P1 ir mūsdienīga radiālā riepa, kas adresēta maziem, veikliem pilsētas automobiļiem ekspluatācijai vasaras sezonā. Cinturato P1 Eco izstrādāts īpaši kluss protektors ar trim garenrievām, kas izvietojas starp lameļotiem protektora blokiem.

sīkāk >

Pirelli P7
Speciāli polimēri, kuri tika izstrādāti Pirelli Cinturato P7 riepu izveidē, ļauj ne tikai samazināt rites pretestību, bet vienlaicīgi samazināt arī bremzēšanas ceļu. Rites pretestības samazinājums par 20% ir sasniegts, pateicoties protektora sastāvam, kā arī sānu daļu ģeometrijas uzlabošanai un īpašai iekšējai riepu struktūrai.

sīkāk >

Pirelli P7 Blue
Cinturato P7 Blue – pirmās riepas pasaulē, kas ieguvušas visaugstāko drošības un degvielas ekonomijas vērtējumu „AA”, kas no 2012. gada novembra kļuva par obligātu jauno riepu marķēšanas sistēmu Eiropas Savienības teritorijā. Riepas plašākai publikai tika prezentētas 2012. gada jūnijā.

sīkāk >

Pirelli P Zero
Riepas P ZERO paredzētas jaudīgiem sedaniem un vidējās klases automobiļiem, prestižiem luksus klases limuzīniem, kā arī kompaktiem sporta automobiļiem un efektīviem jaunās paaudzes bezceļniekiem.

sīkāk >

Pirelli P Nero
Pirelli PZero Nero – riepas, kas ir lieliski piemērotas tūningam, kā arī Jūsu automobiļa ārējā izskata uzlabošanai. Tās atbilst vissmalkākajām prasībām attiecībā uz ārējo izskatu un tehniskajām īpašībām, kā arī piedod automobīlim īpaši estētiski izsmalcinātu un individuālu izskatu.

sīkāk >

Pirelli P Rosso
Pirelli P Zero Rosso riepas paredzētas automobiļiem ar vidēja un liela apjoma dzinējiem un mūsdienīgiem sporta automobiļiem, kas aprīkoti ar elektronisko stabilizācijas un kontroles sistēmu, kā arī luksus klases pārstāvjiem.

sīkāk >


http://www.pkp.lv