Pirelli radījis jaunas riepas Audi luksus klases automašīnām

Pirelli riepas, ar trokšņa samazināšanas sistēmu, ir pieejamas oriģinālajā komplektācijā Audi luksus klases modeļiem.

Koncerns Pirelli izstrādājis jaunas riepas Audi luksus klases automašīnām, kuras nodrošinās samazinātu trokšņa līmeni. Faktiski, Pirelli pirmo reizi piedāvā riepas ar trokšņa līmeņa samazināšanas sistēmu (Pirelli Noise Cancelling System) oriģinālajai komplektācijai.

Inovatīvās sistēmas pamatā ir poliuretāna izmantošana riepas iekšienē. Šīs materiāls ļauj samazināt trokšņa līmeni, kas rodas vibrācijas rezultātā. Pirelli speciālistu veiktie pētījumi apliecināja, kā šī materiāla izmantošana neietekmē riepas īpašības. Pirelli apliecina, ka jaunā sistēma ļauj samazināt trokšņa līmeni uz 2-3 dB, t.i. vidēji divas reizēs, tādējādi paaugstinot braukšanas komfortu.

Izstrādājot jaunu tehnoloģiju, Pirelli tiecas apmierināt augošo pieprasījumu pēc produktiem, kas ļauj samazināt trokšņa līmeni automobiļa salonā, kā arī pielāgot savu produkciju ES prasībām, kas reglamentē trokšņa līmeni.  Jauno riepu uz sānos ir arī marķējums PNCS.

Šobrīd Pirelli riepām, ar jauno prettrokšņa sistēmu, oriģinālajā komplektācijā ir aprīkoti tādi modeļi kā Audi RS6 un Audi RS7 (tehnoloģija izmantota Pirelli PZero riepās, 285/30ZR21 un 275/30ZR21).

Pirelli radījis jaunas riepas Audi luksus klases automašīnām Pirelli radījis jaunas riepas Audi luksus klases automašīnām Pirelli radījis jaunas riepas Audi luksus klases automašīnām Pirelli radījis jaunas riepas Audi luksus klases automašīnām


http://www.pkp.lv