Pirelli Scorpion ATR

Pirelli Scorpion ATR

Pirelli Scorpion ATR – tās ir riepas, kas paredzētas braukšanai pa bezceļiem, nodrošinot augstu automobiļa kontroles līmeni gan uz šosejas, gan bezceļa apstākļos.

Izturīgā ATR protektora konstrukcija ļauj riepām nodrošināt augstu drošības līmeni, braucot ne tikai pa ceļiem, bet arī pa apvidu ar ļoti sarežģītu segumu. Tas nozīmē paaugstinātu izturību, kā arī riepu sānu un virsmas aizsardzību pret sitieniem un bojājumiem, kuri var rasties no asiem akmeņiem un izbraukātiem ceļiem.

Scorpion ATR protektora zīmējums tika speciāli izgatavots tā, lai veicinātu riepu pašattīrīšanos no smiltīm, dubļiem, sniega un akmeņiem. Turklāt tāda struktūra samazina sitienu ietekmi uz riepām, sekmējot bezkompromisa braukšanu pa mainīgiem segumiem, kā arī nodrošinot augstu drošības līmeni, bremzējot un izbraucot līkumus.

Galvenās iezīmes

Galvenās Scorpion ATR iezīmes ir lieliska saķere, nodilumizturība un komforts, braucot pa sausu un mitru segumu, kā arī drošība un izturība, kas ir īpaši svarīga uz bezceļiem.

Pateicoties plašajiem kanāliem un garenajai konstrukcijai ar atšķirīgā slīpumā izvietotajiem blokiem, ir nodrošināta uzlabota ūdens novadīšana kritiskās situācijās, kas ir tuvas akvaplanēšanai, kā arī zema rites pretestība. Inženieri radīja Scorpion ATR riepas tādas, lai maksimāli samazinātu to radīto troksni, palielinot akustisko komfortu automobiļa salonā, kā arī, lai nodrošinātu labāku saķeri ar ceļu jebkuros apstākļos.

Scorpion ATR riepām raksturīga stabila vadāmība braucot pa neviendabīgiem segumiem, piemēram, zemi, augsni vai māliem. Protektora centrālajā daļā ir asimetrisks zīmējums, kas ir atdalīts no plecu blokiem ar dziļām un platām rievām. Savukārt, masīvie protektora plecu bloki nodrošina nodilumizturību pat pie ļoti sūriem ceļu apstākļiem.

Pastiprinātais riepu karkass un izturīgie sāni, platie un masīvie riepu plecu bloki, padziļinātās rievas protektora vidējā daļā, kurām piemīt īpašība attīrīt riepu kontakta laukumu – visi šie risinājumi veicina stabilitāti un lielisku riepu saķeri ar šosejas un bezceļu segumiem. Šādu riepu īpašību kopumu īpaši iecienijuši makšķernieki, mednieki un visi tie, kuri mīl aktīvu atpūtu dabā.

 

Galvenie tehniskie risinājumi

Pirelli Scorpion ATR ĪPAŠĪBAS FUNKCIJAS PRIEKŠROCĪBAS
1 – Pastiprināta karkasa un sānu konstrukcija Izturīga protektora struktūra Izturība pret bojājumiem
2 – Plati un masīvi protektora bloki Protektora stabilitāte un uzlabota saķere Augsti vilkmes un bremzēšanas rādītāji
3 – Izliekti kanāli Uzlabota saķere uz nevienmērīgiem segumiem
Pašattīrīšanās no dubļiem un akmeņiem
Uzlabotas vilkmes īpašības bezceļa apstākļos
EKSPLUATĀCIJAS ĪPAŠĪBU TABULA
Sauss ceļa segums 3
Mitrs ceļa segums 3
Sniegs 2.5
Komforts 3
Bezceļa apstākļi 4
Nobraukums 4
1 – Normāli 2 – Labi 3 – Ļoti labi 4 – Lieliski 5 – Izcili

Interaktīvs

Pirelli Scorpion ATR


Citas Pirelli vasaras riepas

Scorpion STR
Pirelli Scorpion STR riepas izceļas ar augstu drošības līmeni, kā arī lieliskiem ekspluatācijas raksturlielumiem. Scorpion STR ir citi uzdevumi, jo šo riepu raksturo izcila pretnodiluma izturība, kā arī augsts drošības līmenis īpaši straujos braukšanas ātrumos uz slapja vai sausa asfalta, uz zemes un grants seguma ceļa.

sīkāk >

Scorpion Verde
Scorpion Verde ir pirmās riepas ar ekoloģiskām īpašībām, kas tiek attīstītas SUV un Crossover automašīnām, kārtējo reizi novietojot Pirelli priekšplānā ar riepām, kas perfekti apvieno Cinturato un Pzero īpašības, vienlaicīgi atklājot jauno (turkāt neredzēto) izaicinājumu automobiļu rūpniecības industrijas pasaulē: augsts sniegums, videi draudzīgas riepas, kas nesamazina nedz auto drošību, nedz tā vadību, toties samazina enerģijas patēriņu un kaitīgos izdalījumus

sīkāk >


http://www.pkp.lv