Riepu centru tīkls Pirelli Key Point nomainīs bojātās riepas bez maksas*

Riepu centru tīkls Pirelli Key Point nomainīs bojātās riepas bez maksas*

Reaģējot uz Latvijas autoceļu kritisko stāvokli un ar to saistītām autovadītāju vajadzībām, riepu centru tīkls Pirelli Key Point (PKP) sadarbībā ar koncernu Pirelli, piedāvā Latvijas tirgū paplašinātās garantijas programmu uz Pirelli riepām* – TYRElife, kuras ietvaros bez maksas nomainīs bojātās riepas.

TYRElife – paplašinātā garantijas programma Pirelli riepām, kas ir papildus garantija jau esošajai standarta garantijai. Kļūstot par TYRElife programmas biedru, autovadītājs var veikt bezmaksas riepu apmaiņu mehānisku bojājumu gadījumā, ieskaitot arī riepu saduršanu, sagriešanu, sadedzināšanu, formas zaudēšanu un citus mehāniskus bojājumus, kas radušies riepu lietošanas rezultātā. Garantija darbojas 12 mēnešu laikā no riepu iegādes brīža. TYRElife  garantija zaudē spēku, ja riepas bojājumi radušies vandālisma rezultātā vai riepu montāžas laikā, kā arī, ja riepu protektors ir mazāks par 4 mm ziemas riepām un 3 mm vasaras riepām. Bezmaksas riepas maiņa tiek veikta Pirelli Key Point riepu centru tīklā.

Mārtiņš Zeimanis, Pirelli Key Point tīkla attīstības vadītājs Baltijas valstīs: „Nesen publicētā Pasaules Ekonomikas foruma ekspertu pētījumā Latvijas autoceļu kvalitāte ir novērtēta ar 3,2 punktiem, kas ierindo mūsu valsti 99. vietā 114 pasaules valstu konkurencē, un vienā līmenī ar Senegālu, Tadžikistānu, Zimbabvi, Zambiju un citām valstīm. Acīmredzams, ka slikti ceļi negatīvi ietekmē braukšanas kvalitāti un riepu stāvokli. Mūsu piedāvātā programma TYRElife  – tā ir laika taupīšanas garantija un autovadītāja aizsardzība no liekām izmaksām, kuras ir saistītas ar riepas mehāniskiem bojājumiem!”

Par TYRElife programmas dalībnieku var kļūt, iegādājoties vismaz vienu Pirelli riepu komplektu (4 riepas), uz kuru attiecas TYRElife programmas noteikumi, un 30 dienu laikā no riepu komplekta pirkuma brīža reģistrējoties www.pkp.lv. Programma attiecas uz visām Pirelli vieglo automašīnu un džipu riepām (komplektiem), kuru disku izmērs ir sākot no 16 collām.

*TYRElife programma attiecas uz visām Pirelli vieglo automašīnu un džipu riepām (komplektiem), kuru disku izmērs ir sākot no 16 collām uz augšu, un kuras iegādātas pēc šī gada 25. marta.


http://www.pkp.lv