Sailun Atrezzo Eco

Sailun Atrezzo Eco

Atrezzo Eco

Jauna asimetriska kompaktās klases un vidēja izmēra automašīnu HP riepa. Ļoti augsts efektivitātes līmenis gan uz sausiem, gan arī slapjiem ceļiem. Īpašais protektora dizains ar vienlaidu plecu zonu un speciālais gumijas maisījuma sastāvs uzlabo braukšanas dinamiku uz sausas ceļa virsmas un bremzēšanas īpašības.

Sailun Atrezzo Eco

Riepu raksturo vairākas iezīmes, pateicoties kurām tā pārliecinoši tiek galā ar sev uzliktajām funkcijām veiktspējas jomā. Riepai ir trīs gareniskas rievas, kuras kopā ar sānu rievām pastiprina ūdens novadīšanu un uzlabo saķeri, nodrošinot efektivitāti uz slapjiem ceļiem. Arī protektorā iestrādātās lameles palīdz riepai cīnīties ar akvaplanēšanas efektu pie lieliem ātrumiem. Dubultās centrālās ribas, kuras kopā ar vienlaidu plecu blokiem veido trīs gareniskas rievas, palielina protektora cietību, uzlabo virziena noturību un stabilitāti, saglabājot zemu rites pretestību. Riepas ekoloģiskumu pastiprinošais gumijas maisījuma sastāvs ļauj samazināt degvielas patēriņu, vienlaikus padarot pašu riepu nodilumizturīgāku.

Skatīt pieejamos izmērus un cenas

Raksturīgās iezīmes un priekšrocības

Sailun Atrezzo Eco protektors
  • 3 platas gareniskas atvērtas rievas
  • Sānu rievas ar lamelēm akvaplanēšanas novēršanai pie lieliem ātrumiem
  • Uzlabota saķere uz slapjiem ceļiem
  • Dubultas centrālās ribas
  • Vienlaidu plecu bloki – lielāka protektora cietība
  • Efektivitāte stūrējot
  • Stabila vadāmība un zema rites pretestība
  • Īpaši izstrādāts gumijas maisījuma sastāvs
  • Ekoloģiskums
  • Augsta degvielas patēriņa efektivitāte un ilgs kalpošanas mūžs
Sailun Atrezzo Eco protektors
Sailun Atrezzo Eco protektors

 

Citas Sailun riepas

Sailun Terramax CVR
Vissezonu riepa Terramax CVR tika īpaši izstrādāta mūsdienu SUV, krosoveriem, pikapiem un mikroautobusiem.CVR riepas nodrošina ārkārtēju vadāmību un stabilitāti, vienmērīgu, klusu gaitu un komfortu braucot pa šoseju. Atšķiras ar augstas veiktspējas saķeri, vilci un bremzēšanu uz sausām un slapjām ceļu virsmām, stabilitāti, gaitas līganumu un lielisku vadāmību lielos kustības ātrumos, kā arī spēku un izturību

sīkāk >

Sailun Commercio VX1
Vissezonu radiālā riepa mikroautobusiem, kas pārvadā smagas kravas. Pastiprināta plecu zona nodrošina izcilu stabilitāti un vadāmību. Samazināta rites pretestība nodrošina pazeminātu degvielas patēriņu un ilgu kalpošanas laiku.

sīkāk >

Sailun Atrezzo SH-402
Vissezonu riepa, kas nodrošina lielisku nodilumizturību, neapdraudot veiktspējas komfortu un braukšanas kvalitāti. Vissezonu gumijas sastāvs speciāli izveidots pārliecinošai braukšanai jebkādos laika apstākļos

sīkāk >

Sailun Atrezzo ZS+
Ātrgaitas riepa, kas noturīga pret sānslīdi ar maksimālu saķeri ar ceļa klātni. Asimetriskā protektora dizains nodrošina vienmērīgu braukšanu un klusu gaitu. Pateicoties īpašajiem ķīmiskajiem komponentiem palielināts Sailun ATREZZO ZS + nobraukums.

sīkāk >

Sailun Atrezzo Z4+AS
Sailun ATREZZO Z4 + AS – vissezonu UHP klases riepa, paredzēts bezkompromisa sniegumam jebkādos laika apstākļos.Izstrādāta efektivitātei lielos ātrumos, pagriezieniem un straujai bremzēšanai. Riepa ATREZZO Z4 + AS ļaus sasniegt vēl lielāku jūsu automašīnas efektivitāti.

sīkāk >


http://www.pkp.lv