Sailun Atrezzo Z4+AS

AN ULTRA-HIGH PERFORMANCE ALL-SEASON TIRE

 

Sailun ATREZZO Z4 + AS – vissezonu UHP klases riepa, paredzēts bezkompromisa sniegumam jebkādos laika apstākļos.
Izstrādāta efektivitātei lielos ātrumos, pagriezieniem un straujai bremzēšanai. Riepa ATREZZO Z4 + AS ļaus sasniegt vēl lielāku jūsu automašīnas efektivitāti.

 • Optimizētas, lai panāktu līdzsvaru starp UHP klases riepas veiktspēju un ikdienas braukšanas komfortu visos laika apstākļos.
 • Īpašs gumijas maisījums, kas satur silīcija sastāvdaļas palielina vilkmi un stabilitāti uz sausa ceļa un piedāvā lieliskas nodiluma īpašības.
 

SAILUN Atrezzo Z4+AS īpašības un priekšrocības

 

 • Vienlaidus centrālā riba.
  Uzlabo sānu stabilitāti un komfortu.
   
 • V-veida kanāli protektorā, kas izvietoti lielā leņķī
  Tie uzlabo ūdens novadīšanu no riepas kontakta laukuma, nodrošinot labāku vadāmību uz slapjiem ceļa segumiem un samazina akvaplanēšanas risku.
   
 • Kanāli uz protektora sānu blokiem.
  Samazina svilpšanu un troksni un sekmē daudz komfortablāku braukšanu.
   
 • Cietības ribas plecu zonā.
  Palielina bloku cietību labākai auto kontrolei un stabilitātei.
 

 


Ventus v12 evo2 k117a
Ventus v12 evo2 k117a
Ventus v12 evo2 k117a
Ventus v12 evo2 k117a
 

Citas Sailun riepas

Sailun Terramax CVR
Vissezonu riepa Terramax CVR tika īpaši izstrādāta mūsdienu SUV, krosoveriem, pikapiem un mikroautobusiem.CVR riepas nodrošina ārkārtēju vadāmību un stabilitāti, vienmērīgu, klusu gaitu un komfortu braucot pa šoseju. Atšķiras ar augstas veiktspējas saķeri, vilci un bremzēšanu uz sausām un slapjām ceļu virsmām, stabilitāti, gaitas līganumu un lielisku vadāmību lielos kustības ātrumos, kā arī spēku un izturību

sīkāk >

Sailun Commercio VX1
Vissezonu radiālā riepa mikroautobusiem, kas pārvadā smagas kravas. Pastiprināta plecu zona nodrošina izcilu stabilitāti un vadāmību. Samazināta rites pretestība nodrošina pazeminātu degvielas patēriņu un ilgu kalpošanas laiku.

sīkāk >

Sailun Atrezzo SH-402
Vissezonu riepa, kas nodrošina lielisku nodilumizturību, neapdraudot veiktspējas komfortu un braukšanas kvalitāti. Vissezonu gumijas sastāvs speciāli izveidots pārliecinošai braukšanai jebkādos laika apstākļos

sīkāk >

Sailun Atrezzo ZS+
Ātrgaitas riepa, kas noturīga pret sānslīdi ar maksimālu saķeri ar ceļa klātni. Asimetriskā protektora dizains nodrošina vienmērīgu braukšanu un klusu gaitu. Pateicoties īpašajiem ķīmiskajiem komponentiem palielināts Sailun ATREZZO ZS + nobraukums.

sīkāk >


http://www.pkp.lv