Sailun Atrezzo ZS+

ULTRA HIGH PERFORMANCE ALL SEASON RADIAL
DELIVERING SUPERIOR CORNERING AND HANDLING

 

Ātrgaitas riepas, kas ir noturīgas pret sānslīdi un nodrošina maksimālu saķeri ar ceļa klātni. Asimetriskais protektora dizains nodrošina vienmērīgu braukšanu un klusu gaitu. Pateicoties īpašajiem ķīmiskajiem komponentiem palielināts Sailun ATREZZO ZS+ riepu nobraukums. Iekšējie protektora bloki ar rievām nodrošina stabilitāti, kursa noturību un teicamu pretestību akvaplanēšanai, kas braukšanu lietū padara īpaši ērtu.

 

SAILUN Atrezzo ZS+ īpašības un priekšrocības

 

 • Radiālās Ultra High Performance riepas ar ātruma indeksiem V un Z
  (> 240 km / h).
   
 • Asimetriskais protektora dizains nodrošina vienmērīgu braukšanu un klusu gaitu.
   
 • Mūsdienīgs gumijas sastāva maisījums nodrošina lielisku sānu noturību un teicamu vadāmību.
   
 • Izcila vadība un bremzēšanas kontrole.
 

 

Citas Sailun riepas

Sailun Terramax CVR
Vissezonu riepa Terramax CVR tika īpaši izstrādāta mūsdienu SUV, krosoveriem, pikapiem un mikroautobusiem.CVR riepas nodrošina ārkārtēju vadāmību un stabilitāti, vienmērīgu, klusu gaitu un komfortu braucot pa šoseju. Atšķiras ar augstas veiktspējas saķeri, vilci un bremzēšanu uz sausām un slapjām ceļu virsmām, stabilitāti, gaitas līganumu un lielisku vadāmību lielos kustības ātrumos, kā arī spēku un izturību

sīkāk >

Sailun Commercio VX1
Vissezonu radiālā riepa mikroautobusiem, kas pārvadā smagas kravas. Pastiprināta plecu zona nodrošina izcilu stabilitāti un vadāmību. Samazināta rites pretestība nodrošina pazeminātu degvielas patēriņu un ilgu kalpošanas laiku.

sīkāk >

Sailun Atrezzo SH-402
Vissezonu riepa, kas nodrošina lielisku nodilumizturību, neapdraudot veiktspējas komfortu un braukšanas kvalitāti. Vissezonu gumijas sastāvs speciāli izveidots pārliecinošai braukšanai jebkādos laika apstākļos

sīkāk >

Sailun Atrezzo Z4+AS
Sailun ATREZZO Z4 + AS – vissezonu UHP klases riepa, paredzēts bezkompromisa sniegumam jebkādos laika apstākļos.Izstrādāta efektivitātei lielos ātrumos, pagriezieniem un straujai bremzēšanai. Riepa ATREZZO Z4 + AS ļaus sasniegt vēl lielāku jūsu automašīnas efektivitāti.

sīkāk >


http://www.pkp.lv