Sailun Commercio VX1

HIGH MILEAGE
FUEL ECONOMY
EXTENDED TREAD LIFE

Vissezonas radiālās riepas mikroautobusiem, kas pārvadā smagas kravas. Pastiprināta plecu zona nodrošina izcilu stabilitāti un vadāmību. Samazinātā rites pretestība nodrošina zemāku degvielas patēriņu un ilgu kalpošanas laiku. Platas apļveida rievas nodrošina lielisku saķeri uz slapjas virsmas un samazina bremzēšanas distanci.

 • Lielisks braukšanas komforts
  Skaidrs, precīzs, atklāts protektora zīmējums un dziļais tērauda kords garantē lielisku sniegumu līkumos un pārliecinošu vadāmību.
 • Zems degvielas patēriņš
  Agresīva gareniskā protektora riba un secīgs plecu zonas zīmējums samazina rites pretestību un degvielas patēriņu.
 • Braukšanas komforts.
  Šķērsrievu protektora raksts un pilnvērtīgs protektora zīmējums plecu zonās novērš daļēju riepu nodilumu un samazina troksni.
 • Jauna riepas sānu daļu konstrukcija un noformējums.
  Unikāls sānu virsmu dizains padara riepu smalki nostrādātu un pievilcīgu.
 • Vissezonas riepa
  Vissezonas protektora zīmējums un unikāls gumijas maisījuma sastāvs garantē lieliskas riepas gaitas īpašības jebkuros laika apstākļos.
 

SAILUN Commercio VX1 īpašības un priekšrocības

 

 • Mūsdienīgs kanālu dizains efektīvai ūdens novadīšanai un samazinātam trokšņa līmenim
   
 • Modernizētais plecu zonas dizains lieliskai vadāmībai un vienmērīgam nodilumam
 • Speciālo komponentu izmantošana ilgākam kalpošanas laikam un pazeminātai rites pretestībai
 • Optimizēts plecu zonas protektora bloku līmenis samazina troksni
   
 • Dziļas un apjomīgas lameles samazina protektora nodilumu.
   
 

Citas Sailun riepas

Sailun Terramax CVR
Vissezonu riepa Terramax CVR tika īpaši izstrādāta mūsdienu SUV, krosoveriem, pikapiem un mikroautobusiem.CVR riepas nodrošina ārkārtēju vadāmību un stabilitāti, vienmērīgu, klusu gaitu un komfortu braucot pa šoseju. Atšķiras ar augstas veiktspējas saķeri, vilci un bremzēšanu uz sausām un slapjām ceļu virsmām, stabilitāti, gaitas līganumu un lielisku vadāmību lielos kustības ātrumos, kā arī spēku un izturību

sīkāk >

Sailun Atrezzo SH-402
Vissezonu riepa, kas nodrošina lielisku nodilumizturību, neapdraudot veiktspējas komfortu un braukšanas kvalitāti. Vissezonu gumijas sastāvs speciāli izveidots pārliecinošai braukšanai jebkādos laika apstākļos

sīkāk >

Sailun Atrezzo ZS+
Ātrgaitas riepa, kas noturīga pret sānslīdi ar maksimālu saķeri ar ceļa klātni. Asimetriskā protektora dizains nodrošina vienmērīgu braukšanu un klusu gaitu. Pateicoties īpašajiem ķīmiskajiem komponentiem palielināts Sailun ATREZZO ZS + nobraukums.

sīkāk >

Sailun Atrezzo Z4+AS
Sailun ATREZZO Z4 + AS – vissezonu UHP klases riepa, paredzēts bezkompromisa sniegumam jebkādos laika apstākļos.Izstrādāta efektivitātei lielos ātrumos, pagriezieniem un straujai bremzēšanai. Riepa ATREZZO Z4 + AS ļaus sasniegt vēl lielāku jūsu automašīnas efektivitāti.

sīkāk >


http://www.pkp.lv