SAILUN Ice Blazer WST2LT

SAILUN Ice Blazer WST2LT

 

ice blazer wst2LT

Radžojamas radiālās ziemas riepas Sailun Ice Blazer WST2, kas paredzētas apvidus automobiļiem, nodrošina izcilu saķeri ar slapju ceļu un lieliskus raksturlielumus vadāmībai ziemas apstākļos.

Radiālās ziemas riepas Ice Blazer WST2 garantē teicamus noturības un vadāmības rādītājus braucot un paaugstinātu saķeri uz ceļiem ar sausu un slapju segumu. Protektora sānu rievas efektīvi novada dubļus un ūdeni.

Ice Blazer WST2 riepām ar iespēju uzstādīt radzes ir līkloču protektora zīmējums, kurš pastiprina saķeri uz slapjiem ceļiem un nodrošina ziemas darba raksturlielumus. Dziļās gredzenveida un sānu rievas ļauj efektīvi novadīt šķīdoni un ūdeni no kontakta laukuma, bet gumijas maisījums ar palielinātu Silica saturu uzlabo saķeri, braucot pa sniegu un slapju virsmu. Protektora bloku maiņsolis nodrošina komfortablu un klusu braukšanu. Protektora stingrā centrālā riba uzlabo braukšanas stabilitāti, radzēm paredzēto atveru optimizētā konstrukcija ļauj palielināt to skaitu un uz tā rēķina uzlabot saķeri uz ledus. Riepas platā plecu zona samazina trokšņa līmeni un palielina stabilitāti.

 

Skatīt pieejamos izmērus un cenas


 

Īpašības un priekšrocības:

  • līkloču lameles, kuras uzlabo vilkmi uz sniega un slapjas virsmas;
  • dziļas gareniskās un šķērseniskās rievas, kuras novada ūdeni un šķīdoni no kontakta laukuma;
  • saķeri uz slapja ceļa uzlabojošs gumijas maisījuma sastāvs ar Silica saturu;
  • protektora maiņsolis laidenas, komfortablas gaitas nodrošināšanai.
Sailun zīmols

Sailun riepas izvēlas tie, kuri dot priekšroku optimālai saiknei starp cenu un kvalitāti.

Sailun ražo un pārdod dažādus riepu modeļus pasažieru automobiļiem, vieglajām kravas mašīnām, vidējām kravas mašīnām un apvidus automobiļiem. Īsā laika periodā, šis zīmols ir spējis iekarot augstas pozīcijas autoriepu pasaulē un realizēt savu produkciju Āzijas, Eiropas, Āfrikas un Amerikas teritorijā.

vairāk par zīmolu


Citas Sailun ziemas riepas

Iceblazer WSL2
Ziemas riepas Sailun Ice Blazer WSL2 ir radītas tieši tiem autovadītājiem, kuru prioritāte ziemas periodā ir drošība.

vairāk >

Iceblazer WST1
Sailun Ice Blazer WST1 ir radžojamas ziemas riepas vieglajām automašīnām. Šīs riepas lieliski sevi parādīs jebkuros laika apstākļos, ļaujot autovadītājam maksimāli baudīt auto vadīšanas procesu ziemā.

vairāk >


http://www.pkp.lv