Sailun Terramax A/T

Terramax AT

Sailun Terramax AT

Terramax A / T ir radīta, lai nodrošinātu lieliskus saķeres rādītājus apvidus automašīnām, pikapiem un komerctransportam, papildus nodrošinot izcilu vadāmību gan pilsētā, gan bezceļa apstākļos, vienlaikus sniedzot lielisku komfortu.

Performance ratings

Mitrs ceļa segums
Sauss ceļa segums
Komforts
Akustiskais komforts
Nodilumizturība
 

Īpašības un ieguvumi

 

  • Agresīvi veidotais, atvērtā tipa plecu protektora dizains novada ūdeni, sniegu un dubļus, nodrošinot optimālu saķeri uz visiem ceļu segumiem, jebkādos apstākļos.
     
  • Centrālā riba nodrošina izcilu vadāmību un komfortu.
     
  • Dziļās protektora rievas, kas izvietotas dažādos leņķos uzlabo komfortu, tajā pašā laikā nezaudējot vilkmes rādītājus.

 

  


Ventus v12 evo2 k117a
Ventus v12 evo2 k117a
Ventus v12 evo2 k117a
Ventus v12 evo2 k117a

Citas Sailun riepas

Sailun Terramax CVR
Vissezonu riepa Terramax CVR tika īpaši izstrādāta mūsdienu SUV, krosoveriem, pikapiem un mikroautobusiem.CVR riepas nodrošina ārkārtēju vadāmību un stabilitāti, vienmērīgu, klusu gaitu un komfortu braucot pa šoseju. Atšķiras ar augstas veiktspējas saķeri, vilci un bremzēšanu uz sausām un slapjām ceļu virsmām, stabilitāti, gaitas līganumu un lielisku vadāmību lielos kustības ātrumos, kā arī spēku un izturību

sīkāk >

Sailun Commercio VX1
Vissezonu radiālā riepa mikroautobusiem, kas pārvadā smagas kravas. Pastiprināta plecu zona nodrošina izcilu stabilitāti un vadāmību. Samazināta rites pretestība nodrošina pazeminātu degvielas patēriņu un ilgu kalpošanas laiku.

sīkāk >

Sailun Atrezzo SH-402
Vissezonu riepa, kas nodrošina lielisku nodilumizturību, neapdraudot veiktspējas komfortu un braukšanas kvalitāti. Vissezonu gumijas sastāvs speciāli izveidots pārliecinošai braukšanai jebkādos laika apstākļos

sīkāk >

Sailun Atrezzo ZS+
Ātrgaitas riepa, kas noturīga pret sānslīdi ar maksimālu saķeri ar ceļa klātni. Asimetriskā protektora dizains nodrošina vienmērīgu braukšanu un klusu gaitu. Pateicoties īpašajiem ķīmiskajiem komponentiem palielināts Sailun ATREZZO ZS + nobraukums.

sīkāk >

Sailun Atrezzo Z4+AS
Sailun ATREZZO Z4 + AS – vissezonu UHP klases riepa, paredzēts bezkompromisa sniegumam jebkādos laika apstākļos.Izstrādāta efektivitātei lielos ātrumos, pagriezieniem un straujai bremzēšanai. Riepa ATREZZO Z4 + AS ļaus sasniegt vēl lielāku jūsu automašīnas efektivitāti.

sīkāk >


http://www.pkp.lv