Sailun Terramax CVR

ALL SEASON HIGHWAY TIRE
OPTIMUM BLEND OF
COMFORT, STYLE AND PERFORMANCE

Vissezonas riepas Terramax CVR īpaši izstrādātas mūsdienu SUV, krosoveriem, pikapiem un mikroautobusiem. CVR riepas nodrošina izcilu vadāmību un stabilitāti, vienmērīgu, klusu gaitu un komfortu braucot pa šoseju.

Šīs riepas atšķiras no tām līdzīgajām ar teicamu saķeri, vilci un bremzēšanu uz sausiem un slapjiem ceļu segumiem, stabilitāti, gaitas līganumu un lielisku vadāmību lielā ātrumā, kā arī izturību. Riepas var izmantot arī vieglos bezceļa apstākļos.

Agresīvs protektora raksts ļauj efektīvi novadīt ūdeni, sniegu, dubļus un netīrumus no riepas kontakta laukuma, nodrošinot izcilas saķeres un vilkmes īpašības, braucot pa jebkuru reljefu. Cieta centrālā riba nodrošina ērtu braukšanu un vadāmību. Dziļas protektora papildu rievas atrodas dažādos leņķos, paaugstinot komfortu, nezaudējot saķeri.

 

Īpašības un ieguvumi

 

  • V-veida lameles palīdzēs ūdens novadīšanai, palielinot saķeri jebkuros laika apstākļos.
  • Centrālā riba nodrošina vienmērīgu un kontrolējama braukšanu, četras dziļas garenrievas veicina ūdens novadīšanu.
  • Videi draudzīgas tehnoloģijas (EFT – Environmental Friendly Technology) – tā ir progresīvu ekoloģisko materiālu un videi draudzīgu procesu izmantošana ražošanā.

 

  

Citas Sailun riepas

Sailun Commercio VX1
Vissezonu radiālā riepa mikroautobusiem, kas pārvadā smagas kravas. Pastiprināta plecu zona nodrošina izcilu stabilitāti un vadāmību. Samazināta rites pretestība nodrošina pazeminātu degvielas patēriņu un ilgu kalpošanas laiku.

sīkāk >

Sailun Atrezzo SH-402
Vissezonu riepa, kas nodrošina lielisku nodilumizturību, neapdraudot veiktspējas komfortu un braukšanas kvalitāti. Vissezonu gumijas sastāvs speciāli izveidots pārliecinošai braukšanai jebkādos laika apstākļos

sīkāk >

Sailun Atrezzo ZS+
Ātrgaitas riepa, kas noturīga pret sānslīdi ar maksimālu saķeri ar ceļa klātni. Asimetriskā protektora dizains nodrošina vienmērīgu braukšanu un klusu gaitu. Pateicoties īpašajiem ķīmiskajiem komponentiem palielināts Sailun ATREZZO ZS + nobraukums.

sīkāk >

Sailun Atrezzo Z4+AS
Sailun ATREZZO Z4 + AS – vissezonu UHP klases riepa, paredzēts bezkompromisa sniegumam jebkādos laika apstākļos.Izstrādāta efektivitātei lielos ātrumos, pagriezieniem un straujai bremzēšanai. Riepa ATREZZO Z4 + AS ļaus sasniegt vēl lielāku jūsu automašīnas efektivitāti.

sīkāk >


http://www.pkp.lv