Sailun Terramax HT

Terramax HT

Sailun Terramax HT

Atkarībā no izmēra, riepu Sailun Terramax H/T var izmantot gan apvidus automašīnas un krosoveri, gan arī vieglais komerctransports. Viena no riepas īpašībām – universāls pielietojums uz dažādām ceļa virsmām. Riepa uzrāda izcilu sniegumu gan uz šosejas, gan bezceļa apstākļos.  

4 zigzagveida drenāžas rievas
Protektora zīmējums sastāv no piecām gareniskajām ribām, kuras atdala četras platas drenāžas rievas, kuru galvenā funkcija ir novadīt ūdeni un dubļus no kontakta laukuma. Zigzagveida malas nodrošina lieliskus nodilumizturības rādītājus, kā arī samazina trokšņa līmeni un vibrāciju.

Protektora plecu zonas dizains
Šajā protektora daļā divas rindās ir izvietoti masveida taisnstūra bloki, starp kuriem atrodas plašas drenāžas rievas. Bezceļa apstākļos (jeb uz ceļiem ar mīkstu segumu) šie elementi strādā, lai riepa nodrošinātu saķeri ar ceļu, tādā veidā ir iespējams pārvarēt sarežģītus un nestabilus ceļa posmus. Savukārt drenāžas rievas ļauj protektora zīmējumam palikt tīrām no grunts daļām.

Blīvi izvietotas lameles
Uz protektora blokiem atrodas blīvi izvietotas krusteniskas un viļņveida lameles, kas nodrošina papildus vilkmi un saķeri uz mitra ceļa seguma.

Performance ratings

Mitrs ceļa segums
Sauss ceļa segums
Komforts
Akustiskais komforts
Nodilumizturība
 

Īpašības un ieguvumi

 

  • riepa ir paredzēta ekspluatācijai visa gada garumā, uz dažādiem ceļa segumiem;
     
  • četras drenāžas rievas nodrošina ātru un efektīvu ūdens un dubļu novadi no kontakta laukuma;
     
  • plecu zonu dizains nodrošina riepai augstus stabilitātes un vadāmības radītājus uz nestabiliem gruntiem;
     
  • daudz dažāda veida lameles pateicoties kuriem kontakta laukumam ir vairākas papildus saķeres malas, kas ļauj riepai demonstrēt drošu vadāmību uz mitra ceļa.

 

 



 

Citas Sailun riepas

Sailun Terramax CVR
Vissezonu riepa Terramax CVR tika īpaši izstrādāta mūsdienu SUV, krosoveriem, pikapiem un mikroautobusiem.CVR riepas nodrošina ārkārtēju vadāmību un stabilitāti, vienmērīgu, klusu gaitu un komfortu braucot pa šoseju. Atšķiras ar augstas veiktspējas saķeri, vilci un bremzēšanu uz sausām un slapjām ceļu virsmām, stabilitāti, gaitas līganumu un lielisku vadāmību lielos kustības ātrumos, kā arī spēku un izturību

sīkāk >

Sailun Commercio VX1
Vissezonu radiālā riepa mikroautobusiem, kas pārvadā smagas kravas. Pastiprināta plecu zona nodrošina izcilu stabilitāti un vadāmību. Samazināta rites pretestība nodrošina pazeminātu degvielas patēriņu un ilgu kalpošanas laiku.

sīkāk >

Sailun Atrezzo SH-402
Vissezonu riepa, kas nodrošina lielisku nodilumizturību, neapdraudot veiktspējas komfortu un braukšanas kvalitāti. Vissezonu gumijas sastāvs speciāli izveidots pārliecinošai braukšanai jebkādos laika apstākļos

sīkāk >

Sailun Atrezzo ZS+
Ātrgaitas riepa, kas noturīga pret sānslīdi ar maksimālu saķeri ar ceļa klātni. Asimetriskā protektora dizains nodrošina vienmērīgu braukšanu un klusu gaitu. Pateicoties īpašajiem ķīmiskajiem komponentiem palielināts Sailun ATREZZO ZS + nobraukums.

sīkāk >

Sailun Atrezzo Z4+AS
Sailun ATREZZO Z4 + AS – vissezonu UHP klases riepa, paredzēts bezkompromisa sniegumam jebkādos laika apstākļos.Izstrādāta efektivitātei lielos ātrumos, pagriezieniem un straujai bremzēšanai. Riepa ATREZZO Z4 + AS ļaus sasniegt vēl lielāku jūsu automašīnas efektivitāti.

sīkāk >


http://www.pkp.lv