TÜV SÜD akreditējusi Nankang RRCm laboratoriju

Hsinču, Taivāna – TÜV SÜD Germany akreditējusi Nankang Rubber Tire, lai tās varētu kandidēt sertifikācijai pēc ES RRC laboratorisko kalibrācijas procedūru noteikumiem.

Tā kā Eiropa vienmēr ir bijusi Nankang galvenais tirgus, pēc ES paziņojuma par jaunu marķēšanas sistēmu visām riepām, kas tiek pārdotas Eiropā sākot ar 2012. gada novembri, Nankang, kas kopš 2011. gada beigām ir tirgus līdere arī Taivānā, plāno iepirkt pirmo rites pretestības testēšanas iekārtu. Tikmēr pretestības testēšanas laboratorija darbojas Hsinfuņā (Hsin-Fung), un to atbilstoši ES RRC noteikumiem sertificējusi Eiropā labi zināma un populāra organizācija – TÜV SÜD Automotive GmbH. Visa kalibrēšanas sistēmas akreditācija prasīja sešus mēnešus un tika pabeigta 2012. gada septembrī. Nankang kļuva par pirmo Taivānas riepu ražotāju, kas pabeigusi šo programmu un marķē 63 tipu riepas, kas sīkāk iedalītas 857 izmēros.

TÜV SÜD akreditējusi Nankang RRCm laboratoriju

TÜV SÜD Germany pārstāvis Mihaels Staude pasniedz Nankang viceprezidentam Pongam EU RRC kalibrēšanas procedūru sertifikātu.


http://www.pkp.lv