Volkswagen Polo modelim izvēlas Falken ziemas riepas

Volkswagen Polo modelim izvēlas Falken ziemas riepas

Uzņēmums Volkswagen noslēdza līguma ar Falken par Falken Eurowinter HS449 adaptētās ziemas riepu versijas piegādi Polo modelim.

Šī gada jūnijā Falken paziņoja par savu pirmo sadarbības līgumu ar vācu autoražotāju Volkswagen, kurš atzina par labām Falken 165/70R14 izmēra riepas Sincera SN831A jaunajam pilsētas auto VW Up! Pēc pusgada kompānija, kura ir iekļauta japāņu korporācijas Sumitimo sastāvā, paziņoja, ka ar Eiropas autogigantu ir noslēgta jauna vienošanās. Šoreiz Falken riepas ziemas sezonai tika akceptētas VW Polo komplektācijai.

Falken atzīmē, ka pateicoties inženieru nodaļas darbinieku skaita palielināšanai Eiropā, ziemas riepu Falken Eurowinter HS449 speciālā versija tika izstrādāta nepilnos divos mēnešos.

 

Falken riepu izstrādātāji apgalvo, ka ziemas riepas Falken Eurowinter HS449 ar augstu silika saturu gumijas sastāvā uzlabo saķeri aukstā laikā, savukārt jauno polimēru izmantošana ļauj uzlabot riepas stabilitāti uz ledus par 13% salīdzinājumā ar iepriekšējo modeli. Falken Eurowinter HS449 izceļas arī ar zigzagveida lamelesem, kuri uzlabo saķeri uz sniega un ledus. Protektora piecu soļu zīmējums ir izveidots ar mērķi samazināt trokšņa līmeni, kas parasti ir ziemas riepu vājā puse.

Volkswagen Polo modelim izvēlas Falken ziemas riepas Volkswagen Polo modelim izvēlas Falken ziemas riepas Volkswagen Polo modelim izvēlas Falken ziemas riepas Volkswagen Polo modelim izvēlas Falken ziemas riepas

‘’Gadījumā, ja riepas ir nokomplektētas rūpnīcā, drošības faktoram vienmēr ir primāra nozīme, sevišķi ziemas riepu gadījumā,- atzīmēja Markuss Begners (Markus Begner), Falken pārdošanas direktors Eiropā. – Mēs esam ļoti apmierināti ar savu progresu šajā jomā.’’

VW Polo modelis tiks nokomplektēts ar 185/60R1585H izmēra Falken Eurowinter HS449 riepu speciālo versiju, bet standarta modelis tiek piedāvāts 57 tipveida izmēros.

Uzziniet vairāk par Falken riepām šeit.


http://www.pkp.lv