Yokohama Adrive


Komforts

Mitrs segums

Palielināts resurss
 

Teicams balanss uz slapjiem un sausiem ceļa segumiem

Neskaitot braukšanas komfortu un uzticamību, A.drive riepas garantē arī labu saķeri visā to kalpošanas laikā. Ideālas priekš kompaktklases automobiļiem. Ikdienas braucieni ar A.drive kļūst patīkamāki.

Kompaktklases, mini klases automobiļiem un nelielām ģimenes automašīnām.

Priekšrocības:

  • Komforta un vadāmības harmonija
  • Lieliska saķere uz sausa un slapja ceļa visā to kalpošanas laikā
  • Ilga kalpošana

Pamatraksturojumi:

  • Ūdeni novadošs protektora dizains
  • Augstā Silica koncentrācija gumijas maisījuma sastāvā līdz minimumam samazina temperatūras ietekmi uz riepas īpašībām.
  •  Pagarināts kontakta laukums, lai nodrošinātu optimālu spiedienu.

 

Testu rezultāti:

ŽURNĀLS IZDEVUMS MODELIS IZMĒRS REZULTĀTS
07/2012 Yokohama A.Drive 215/60 R16 Labi
03/2012 Yokohama A.Drive 185/60 R14 Apmierinoši
03/2010 Yokohama A.Drive 175/65 R14 Teicami

Riepas galvenās priekšrocības

«AQUA-PROOF» protektora zīmējums
Ievērojot visas Yokohama .drive sērijas standartus, A.drive riepām ir īpaši konstruētas, trīskāršas, platas un taisnas rievas, kuras uzlabo to spēju novadīt ūdeni un nodrošina trīskāršu drošības līmeni, kuru nevar nodrošināt parastās riepas.

Protektora sastāvs nodrošina saķeri
Protektora efektīvais sastāvs ar Silica komponenti, kas samazina gaisa temperatūras ietekmi uz riepu, nodrošina stabilu saķeres līmeni visā to kalpošanas laikā kā slapjos, tā arī sausos laika apstākļos. A.drive riepas, pateicoties ZERUMA komponentei, kas ir Yokohama patentēts reaģents Silica vienmērīgai sadalīšanai, spējīgas nodrošināt arī daudzas citas riepas īpašības.

Konstruētas optimālai jaudai
Riepas radītāji var pamatoti lepoties ar to, kā A.drive strukturālās īpašības piešķir riepai izcilus vilkmes rādītājus. „Beztrokšņa” protektora zīmējuma apvienojums ar trīskāršajām, platajām, taisnajām rievām un moderno gumijas maisījuma sastāvu nodrošina teicamu efektivitāti neatkarīgi no tā, kādi ir laika apstākļi – slapji vai sausi. Pateicoties lielajam smalko un garenisko elementu skaitam protektora zīmējumā, kas nodrošina optimālus riepas spiediena parametrus kontakta laukumā, tās lieliski spēj nodrošināt saķeri ar ceļu, kā arī ūdens novadīšanu.

Citas YOKOHAMA vasaras riepas

Advan Sport V105
Sportiska vasaras riepa, kas radusies ciešā sadarbībā ar vadošajiem Vācijas Premium klases autoražotājiem un tiek izmantota Mercedes-Benz SLK un SLS modeļu pamatkomplektācijai.

sīkāk >

S.Drive
Neskatoties uz to, ka riepa pieder Ultra High Performance kategoriji, tā ir lieliski piemērota arī kompaktās klases automašīnām un sporta kupejām.

sīkāk >

Advan Neova AD08R
Sportiskas vasaras riepas ar lieliskām saķeres un vadāmības īpašībām lielā ātrumā. Garantē kontroli, stabilitāti, saķeri uz slapjas virsmas un nodilumizturību.

sīkāk >

Geolandar SUV G055
Pirmā off-road riepa krosoveriem, pikapiem un apvidus auto, kuras izstrādē izmantota BlueEarth tehnoloģija. Samazinātas kaitīgās emisijas un palielināta energoefektivitāte, saglabājot augstu drošības līmeni.

sīkāk >

G033V
Vissezonas riepa lieliem ātrumiem, kas garantē stabilitāti uz ceļa un drošību, neatkarīgi no ceļa un laika apstākļiem. Paredzēta 4x4 pilnpiedziņas apvidus automašīnām.

sīkāk >

Advan Sport
Kad Yokohama japāņu inženieri uzstādīja mērķi ADVAN® saimei izstrādāt riepu flagmani, viņi fokusējās uz precizitāti un efektivitāti. Viņu kaisle un apņēmība noveda pie vienas no ātrāko, efektīvāko un ar nepārspējami augstu veiktspēju apveltītu UHP klases riepu radīšanas pasaulē —ADVAN Sport®.

sīkāk >

Advan ST
Vasaras riepas Yokohama Advan ST V802, neskatoties uz piederību pie ātrgaitas šosejas modeļu līnijas, tika speciāli radītas jaunajiem bezceļu transportlīdzekļiem un krosoveriem, kas izceļas ar lielām ātruma iespējām.

sīkāk >

BluEarth AE 01
Jaunais nākotnes standarts – degvielas ekonomija planētas saglabāšanai. BluEarth sērijas standarta riepas kompaktklases automobiļiem ar lieliskiem ekoloģiskajiem rādītājiem.

sīkāk >

BluEarth 1
Ekonomiskākās riepas, kādas jebkad radījis uzņēmums Yokohama. Paredzētas hibrīdauto, elektroautomobiļiem un kompaktklases automobiļiem

sīkāk >

AVS S/T V801
Ultra High Performance kategorijas vasaras riepa, kas nodrošina lielisku saķeri gan pilsētas, gan bezceļa apstākļos un paredzēta apvidus automašīnām.

sīkāk >

Cdrive 2
Izcila stabilitāte un rādītāji uz slapja ceļa seguma. Nelieliem sedaniem, lielām ģimenes automašīnām.

sīkāk >


http://www.pkp.lv