YOKOHAMA Advan Neova AD08 R

YOKOHAMA Advan Neova AD08 R

ad08ad08

Yokohama Advan Neova AD08R atzīta par vienu no visizturīgākajām ADVAN saimes šosejas riepām. Radot ADVAN Neova AD08 Yokohama izmantoja pieredzi un zināšanas, kas tika iegūtas World Touring Car Championship sacensībās un, pateicoties tam, riepai ir lieliska saķere, tai ir stabili rādītāji veicot pagriezienus lielā ātrumā un lielisks balanss ekspluatācijas raksturlielumos – kontrole, stabilitāte, saķere ar slapju ceļa segumu un vienmērīgs nodilums.
Jauno riepu gumijas sastāvā ir izmantota Micro Silica sastāvs, kurš tiek izmantots arī Neova AD07 un WTCC sacīkšu riepām. Rezultātā tika iegūtas pavisam jaunas fizikālās īpašības – mīkstāks materiāls mikro līmenī un pavisam ciets materiāls makro līmenī, tādā veidā palielinot saķeri un kontakta laukumu. Riepa nepakļaujas deformācijai, kas varētu rasties skaršanas vai nodiluma rezultātā, tajā pašā laikā tiek uzlabotas saķere un riepas mūžs.

YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
Vadāmība
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
Saķere
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
Sausa virsma
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
Virzienveida

 

Yokohama Advan Neova AD08R īpašības

 • Yokohama Advan Neova AD08R vasaras sporta riepu lieliskās saķeres īpašības nodrošina īpašais gumijas maisījums ar Micro Silicа komponentu;
 • V veida rievas veido ūdens izvades ķīli un nodrošina minimālu rites pretestību;
 • vienlaidu centrālā dubultriba ar rievu nodrošina nevainojamu virziena stabilitāti;
 • lokveida rievu sistēma ātri izvada ūdeni no kontakta laukuma;
 • lielie pleca bloki uzlabo škērsvirziena saķeri manevrējot, palielina vilkmi un saīsina bremzēšanas ceļu;
 • dubultais bezvīļu metāla kords un neilona kords paaugstina riepas slodzes indeksu, nodrošina komfortu, kavē deformāciju un mehānisko bojājumu rašanos.
 

YOKOHAMA Advan Neova AD08 R

Yokohama Advan Neova AD08R rūpnīcas oriģinālajā komplektācijā

– Lotus Elise

– Tesla Roadster

YOKOHAMA Advan Neova AD08 R

Testu rezultāti:

ŽURNĀLS MODELIS IZMĒRS REZULTĀTS
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R Advan Neova AD08 225/45R17 2.vieta
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R Advan Neova AD08 225/45R17 3.vieta

YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
 • Galvenās priekšrocības

 • Optimizētais kontakta laukums
  Protektora uzbūve ļauj būtiski palielināt riepas kontakta laukumu ar ceļa segumu, tādā veidā nodrošinot maksimālu efektivitāti.
 • Vienlaidu centrālā dubultriba
  Centrālā dubultriba nodrošina stabilitāti un ātru stūres reakciju pie lieliem braukšanas ātrumiem. Ribas ārējās sienas ir noapaļotas, un tas veicina nodiluma vienmērīgumu.
 • MS 2R gumijas maisījuma sastāvs
  Lai radītu tādu gumijas sastāvu, kas uzlabotu saķeri un efektivitāti, kompānijas Yokohama inženieri lika lietā visu savu autosacīkšu un sporta jomā gūto pieredzi un zināšanas.
 • Platie pleca bloki un lokveida rievas
  Platie pleca bloki nodrošina nepārtrauktu kontaktu ar ceļa virsmu, tādējādi uzlabojot šķērsvirziena stabilitāti pie lieliem braukšanas ātrumiem. Unikālā rievu forma ļauj efektīvi izvadīt ūdeni, neko nezaudējot no lieliskajām saķeres īpašībām uz slapjas virsmas.
 • Tērauda ielaidumi
  Riepas sānu daļā īpaši izvietotie ielaidumi kavē riepas
  deformāciju, nodrošina lielisku vadāmību un
  uzlabo riepas īpašības, izbraucot pagriezienus.
 • Vienlaidu noapaļotās V veida rievas
  Vienlaidu noapaļotās V veida rievas efektīvi izvada
  ūdeni no kontakta laukumu un nodrošina ilgu
  riepas ekspluatācijas mūžu.
 • Pleca bloki
  Pleca zonas perifērie bloki paaugstina protektora
  cietību, uzlabo saķeres un riepas īpašības, izbraucot
  pagriezienus.
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R

ADVAN riepu līnija

Tiem, kuri zina visu par maksimāliem ātrumiem

Ar ADVAN zīmolu tiek ražotas riepas, kuras ieņem vadošo vietu Yokohama līnijā. ADVAN vārds tiek piešķirts tikai riepām ar izciliem raksturojumiem: īpaši ātrām, komfortablām un iedvesmojošām uz jaunām uzvarām! ADVAN – riepas tiem, kas raduši būt pirmie..

YOKOHAMA Advan Neova AD08 R YOKOHAMA Advan Neova AD08 R YOKOHAMA Advan Neova AD08 R YOKOHAMA Advan Neova AD08 R YOKOHAMA Advan Neova AD08 R

Citas YOKOHAMA vasaras riepas

Advan Sport V105
Sportiska vasaras riepa, kas radusies ciešā sadarbībā ar vadošajiem Vācijas Premium klases autoražotājiem un tiek izmantota Mercedes-Benz SLK un SLS modeļu pamatkomplektācijai.

sīkāk >

S.Drive
Neskatoties uz to, ka riepa pieder Ultra High Performance kategoriji, tā ir lieliski piemērota arī kompaktās klases automašīnām un sporta kupejām.

sīkāk >

Geolandar SUV G055
Pirmā off-road riepa krosoveriem, pikapiem un apvidus auto, kuras izstrādē izmantota BlueEarth tehnoloģija. Samazinātas kaitīgās emisijas un palielināta energoefektivitāte, saglabājot augstu drošības līmeni.

sīkāk >

G033V
Vissezonas riepa lieliem ātrumiem, kas garantē stabilitāti uz ceļa un drošību, neatkarīgi no ceļa un laika apstākļiem. Paredzēta 4x4 pilnpiedziņas apvidus automašīnām.

sīkāk >

Advan Sport
Kad Yokohama japāņu inženieri uzstādīja mērķi ADVAN® saimei izstrādāt riepu flagmani, viņi fokusējās uz precizitāti un efektivitāti. Viņu kaisle un apņēmība noveda pie vienas no ātrāko, efektīvāko un ar nepārspējami augstu veiktspēju apveltītu UHP klases riepu radīšanas pasaulē —ADVAN Sport®.

sīkāk >

Advan ST
Vasaras riepas Yokohama Advan ST V802, neskatoties uz piederību pie ātrgaitas šosejas modeļu līnijas, tika speciāli radītas jaunajiem bezceļu transportlīdzekļiem un krosoveriem, kas izceļas ar lielām ātruma iespējām.

sīkāk >

BluEarth AE 01
Jaunais nākotnes standarts – degvielas ekonomija planētas saglabāšanai. BluEarth sērijas standarta riepas kompaktklases automobiļiem ar lieliskiem ekoloģiskajiem rādītājiem.

sīkāk >

BluEarth 1
Ekonomiskākās riepas, kādas jebkad radījis uzņēmums Yokohama. Paredzētas hibrīdauto, elektroautomobiļiem un kompaktklases automobiļiem

sīkāk >

AVS S/T V801
Ultra High Performance kategorijas vasaras riepa, kas nodrošina lielisku saķeri gan pilsētas, gan bezceļa apstākļos un paredzēta apvidus automašīnām.

sīkāk >

Cdrive 2
Izcila stabilitāte un rādītāji uz slapja ceļa seguma. Nelieliem sedaniem, lielām ģimenes automašīnām.

sīkāk >

A Drive
Teicams balanss uz slapjiem un sausiem ceļa segumiem. Neskaitot braukšanas komfortu un uzticamību, A.drive riepas garantē arī labu saķeri visā to kalpošanas laikā. Ideālas priekš kompaktklases automobiļiem. Ikdienas braucieni ar A.drive kļūst patīkamāki.

sīkāk >


http://www.pkp.lv