Yokohama Advan Sport (V103)


Vadāmība

Liels ātrums

Sauss ceļa segums

Mitrs ceļa segums

Komforts

Asimetriskas

Rūpnīcas komplektācija
 

Ultra High Performance nevainojamība

Kad Yokohama japāņu inženieri uzstādīja mērķi ADVAN® saimei izstrādāt riepu flagmani, viņi fokusējās uz precizitāti un efektivitāti. Viņu kaisle un apņēmība noveda pie vienas no ātrāko, efektīvāko un ar nepārspējami augstu veiktspēju apveltītu UHP klases riepu radīšanas pasaulē —ADVAN Sport®.

Šo riepu radīšana prasīja pašu modernāko dizaina tehnoloģiju izmantošanu, inovāciju izmantošanu radot gumijas maisījumu ar nanokomponentēm, spēcīga un elastīga karkasa konstrukcijas izmantošanu un tādu protektora raksta risinājumu izveidi, kas spētu garantēt nevainojamu līkumu izbraukšanu lielos ātrumos.

ADVAN Sport riepām raksturīga sabalansēta dinamika lielos ātrumos, ko garantē ne tikai riepas sportiskā uzvedība, bet arī teicamie rādītāji uz slapja asfalta, liegums braucot, zems trokšņu līmenis, kā arī liels daudzums citu šai klasei raksturīgo parametru.

UHP riepas ADVAN Sport – lieliskas sporta riepas ar sevišķi lielām ātruma iespējām (virs 300 кm/h*).  Ideālas augstas efektivitātes automobiļiem – no limuzīniem līdz tūnētām automašīnām. Izvēlētas oriģinālajai rūpnīcas komplektācijai (OE) priekš Bentley Continental GT – pasaules ātrākās četrvietīgās kupejas, Flying Spur, Porsche 911 Carrera 4, Audi S8, bet tagad arī Mercedes-Benz CL 63 AMG un ML 63 AMG.

*Ātruma raksturojumi atkarīgi no izmēra

Priekšrocības:

 • Unikāls sportisko raksturojumu un komforta līdzsvars
 • Augsts ātruma indekss – virs 300 кm/stundā (atkarībā no izmēra)
 • Plašs izmēru klāsts
 • Pieejama sākotnējās komplektācijas izmēri un specifikācija

Galvenie raksturojumi:

 • Izcila saķere neatkarīgi no temperatūras
 • Inovatīvais asimetriskais protektora dizains nodrošina lielisku vadāmību
 • Izstrādātas speciāli lieliem ātrumiem un ekstremālām slodzēm.

 

Advan Sport (V103) riepu protektora zīmējuma alternatīvie varianti

Yokohama Advan Sport (V103) riepas rūpnīcas komplektācijas sastāvā

Yokohama Advan Sport (V103) rūpnīcas komplektācijā tiek uzstādītas: 

Bentley Continental GT Audi S8 Nissan Murano
Bentley Continental GTC Honda Legend Nissan 370 Z
Bentley Continental Flying Spur Mercedes-Benz C-Class (W204 Porsche 911 Carrera 4 (997)
Audi A6 Mercedes-Benz E-Class Coupe (BR207) Porsche Cayenne (E1, E2)
Audi A7 Mercedes-Benz C63 AMG (W204) Volkswagen Touareg
Audi Q7 Mercedes-Benz ML63 AMG (W164)  

ADVAN riepu līnija

Tiem, kuri zina visu par maksimāliem ātrumiem

Ar ADVAN zīmolu tiek ražotas riepas, kuras ieņem vadošo vietu Yokohama līnijā. ADVAN vārds tiek piešķirts tikai riepām ar izciliem raksturojumiem: īpaši ātrām, komfortablām un iedvesmojošām uz jaunām uzvarām! ADVAN – riepas tiem, kas raduši būt pirmie.

Galvenās riepas priekšrocības

 • Protektora gumijas maisījuma sastāvs ar nanokomponentes piedevu
  Pateicoties augstvērtīgās Silica komponentes izmantošanai, molekulārā līmenī tiek panākta elastība, riepu kalpošanas laika pagarināšana un kontakta laukuma palielinājums par aptuveni 10%, kas nodrošina labāku vilkmi uz slapja un sausa ceļa seguma plašā temperatūru diapazonā.
 • Sānu uzbūve
  Tērauda ielaidumi sānu malās un augstas cietības pakāpes bortu pildviela uzlabo vadāmību un kontroli pār automobili lielos ātrumos.
 • Viskozes slāņa struktūra
  Tiek izmantota pret augstām temperatūrām izturīga viskoze. Pateicoties viskozes slokšņu stabilitātei, aizsargā riepu no paaugstinātām temperatūrām. Viskozes sloksnes pārklāj cita citu par 50%, veidojot dubultu bezšuvju slāni.
 • Dažādas formas ieapaļās rievas
  Dažādas formas izliektās rievas, kurām ir atšķirīgs platums un slīpuma leņķis, novērš vienpusēju riepu nodilumu un paaugstina efektivitāti uz slapjiem ceļa segumiem.
 • Četras platas gareniskās rievas
  Gareniskās rievas ātri un efektīvi novada ūdeni, lai nodrošinātu paaugstinātu saķerei slapjā laikā.
 • „Rieva rievā” tehnoloģija
  Protektora raksts, kurā tiek izmantots princips „rieva rievā” regulē slodzes pakāpi uz blokiem, uzlabojot vadāmību un noturību pret nodilumu.
 • Saķere, pateicoties tērauda ielaidumam ārējā sānā   
  Pateicoties protektora asimetriskajam zīmējumam un pirmo reizi riepu industrijā izmantotajām nanotehnoloģijām izstrādājot gumijas maisījumu, ADVAN Sport riepas garantē nevainojamu saķeri slapjos un sausos laika apstākļos plašā temperatūru diapazonā.

 • Iekšējā stingrība
  Drošai ekspluatācijai lielos ātrumos un maksimālas stabilitātes nodrošināšanai, ADVAN Sport riepu izgatavošanā tiek izmantoti augstākās kvalitātes īpaši izturīgāki materiāli. ADVAN Sport riepām izstrādātais jaunais gumijas maisījuma sastāvs, kas ir izgājis vairākkārtējus testus ekstremālu ātrumu apstākļos ir labākais starp Yokohama riepām. Šis paaugstinātās saķeres gumijas maisījums nodrošina gan elastību, gan izturību.
 • Bezšuvju trīskāršais sedzējslānis
  Trīs sedzējslāņa loksnes plecu zonās un divas loksnes protektora vidusdaļā paaugstina riepas kalpošanas laiku pie lieliem ātrumiem.

   

Citas YOKOHAMA vasaras riepas

Advan Sport V105
Sportiska vasaras riepa, kas radusies ciešā sadarbībā ar vadošajiem Vācijas Premium klases autoražotājiem un tiek izmantota Mercedes-Benz SLK un SLS modeļu pamatkomplektācijai.

sīkāk >

S.Drive
Neskatoties uz to, ka riepa pieder Ultra High Performance kategoriji, tā ir lieliski piemērota arī kompaktās klases automašīnām un sporta kupejām.

sīkāk >

Advan Neova AD08R
Sportiskas vasaras riepas ar lieliskām saķeres un vadāmības īpašībām lielā ātrumā. Garantē kontroli, stabilitāti, saķeri uz slapjas virsmas un nodilumizturību.

sīkāk >

Geolandar SUV G055
Pirmā off-road riepa krosoveriem, pikapiem un apvidus auto, kuras izstrādē izmantota BlueEarth tehnoloģija. Samazinātas kaitīgās emisijas un palielināta energoefektivitāte, saglabājot augstu drošības līmeni.

sīkāk >

G033V
Vissezonas riepa lieliem ātrumiem, kas garantē stabilitāti uz ceļa un drošību, neatkarīgi no ceļa un laika apstākļiem. Paredzēta 4x4 pilnpiedziņas apvidus automašīnām.

sīkāk >

Advan ST
Vasaras riepas Yokohama Advan ST V802, neskatoties uz piederību pie ātrgaitas šosejas modeļu līnijas, tika speciāli radītas jaunajiem bezceļu transportlīdzekļiem un krosoveriem, kas izceļas ar lielām ātruma iespējām.

sīkāk >

BluEarth AE 01
Jaunais nākotnes standarts – degvielas ekonomija planētas saglabāšanai. BluEarth sērijas standarta riepas kompaktklases automobiļiem ar lieliskiem ekoloģiskajiem rādītājiem.

sīkāk >

BluEarth 1
Ekonomiskākās riepas, kādas jebkad radījis uzņēmums Yokohama. Paredzētas hibrīdauto, elektroautomobiļiem un kompaktklases automobiļiem

sīkāk >

AVS S/T V801
Ultra High Performance kategorijas vasaras riepa, kas nodrošina lielisku saķeri gan pilsētas, gan bezceļa apstākļos un paredzēta apvidus automašīnām.

sīkāk >

Cdrive 2
Izcila stabilitāte un rādītāji uz slapja ceļa seguma. Nelieliem sedaniem, lielām ģimenes automašīnām.

sīkāk >

A Drive
Teicams balanss uz slapjiem un sausiem ceļa segumiem. Neskaitot braukšanas komfortu un uzticamību, A.drive riepas garantē arī labu saķeri visā to kalpošanas laikā. Ideālas priekš kompaktklases automobiļiem. Ikdienas braucieni ar A.drive kļūst patīkamāki.

sīkāk >


http://www.pkp.lv