Yokohama Advan S.T. (V802)


Šoseja

Vadāmība

Augsts ātrums

Sauss segums

Mitrs segums

Virziena dizains

Rūpnīcas komplektācija
 

Speciāli izstrādātas īpaši augstas veiktspējas jaunās paaudzes SUV

Vasaras riepas Yokohama Advan ST V802, neskatoties uz piederību pie ātrgaitas šosejas modeļu līnijas, tika speciāli radītas jaunajiem bezceļu transportlīdzekļiem un krosoveriem, kas izceļas ar lielām ātruma iespējām.

Radot šīs riepas, japāņu inženieri izmantoja tās pašas tehnoloģijas, kuras to modeļu radīšanā, kas paredzētas tikai un vienīgi sporta sacensībām. Tieši tāpēc šajā modelī tika izmantots ceļa riepai neraksturīgais simetriskā virzienveida protektora zīmējuma W-veida dizains. Šādam rakstam raksturīgā iezīme ir protektoru bloku forma un izvietojums, kas atgādina W burtu. 

Lai atbilstu lielu ātrumu un jaunāko SUV slodzes līmeņa prasībām, S.T. riepām ir tērauda jostas un pastiprināti, cieti tērauda sāni nevainojamai kontrolei.

Priekšrocības:

 • Augsts ātruma indekss (līdz Y) apvienojumā ar augstu slodzes indeksu (atkarībā no izmēra)
 • Nepārspējami vadāmības un bremzēšanas rādītāji ekstremālos apstākļos
 • Premium klases automobiļu tūninga iespējas, līdz 24 collām
 • Riepas izraudzītas oriģinālajai komplektācijai

Pamatraksturojumi:

 • Teicama saķere neatkarīgi no temperatūras
 • W-veida rievas un divi plati gareniski kanāli nodrošina nevainojamu vadāmību uz slapja ceļa seguma
 • Ekskluzīva konstrukcija ekstremālām slodzēm un lieliem ātrumiem

Yokohama Advan S.T. (V802) riepas oriģinālajā rūpnīcas komplektācijā

Yokohama Advan S.T. (V802) riepas oriģinālajā rūpnīcas komplektācijā tiek uzstādītas: 

Mercedes-AMG G Class (W463)

Tiem, kuri zina visu par maksimāliem ātrumiem

Tiem, kuri zina visu par maksimāliem ātrumiem

Ar ADVAN zīmolu tiek ražotas riepas, kuras ieņem vadošo vietu Yokohama līnijā. ADVAN vārds tiek piešķirts tikai riepām ar izciliem raksturojumiem: īpaši ātrām, komfortablām un iedvesmojošām uz jaunām uzvarām! ADVAN – riepas tiem, kas raduši būt pirmie.

 

Galvenās riepas priekšrocības

 • Jaunākā Silica komponente
  Spēcīga vilkme gan karstos un sausos, gan vēsos un slapjos laika apstākļos. Šīs komponentes izmantošana ADVAN S.T. riepām ļāvusi sasniegt lieliskus efektivitātes rādītājus liela ātruma testos. Tāpat kā gadījumā ar ADVAN Sport riepām, Silica komponente nodrošina gan elastību, gan izturību.

 • Paaugstināts slodzes indekss
  Lai atbilstu vai pat pārsniegtu stingrās kravnesības prasības, kuras izvirza SUV ražotāji.* Riepu ADVAN S.T. atšķirības zīme ir to efektīvā uzbūve, kas nodrošina automobiļa lielās masas noturēšanu pie lieliem ātrumiem.  *pieejams ne visiem izmēriem
 • Pastiprinātas tērauda jostas
  Paaugstina izturību un nodrošina maksimālu vilkmi pateicoties tam, ka protektors uz ceļa saglabā plakanu formu.
 • Tērauda ielaidumi sānos
  Pastiprina sānus un nodrošina labāku kontroli pagriezienos pie lieliem ātrumiem.
  * pieejams ne visiem izmēriem

Citas YOKOHAMA vasaras riepas

Advan Sport V105
Sportiska vasaras riepa, kas radusies ciešā sadarbībā ar vadošajiem Vācijas Premium klases autoražotājiem un tiek izmantota Mercedes-Benz SLK un SLS modeļu pamatkomplektācijai.

sīkāk >

S.Drive
Neskatoties uz to, ka riepa pieder Ultra High Performance kategoriji, tā ir lieliski piemērota arī kompaktās klases automašīnām un sporta kupejām.

sīkāk >

Advan Neova AD08R
Sportiskas vasaras riepas ar lieliskām saķeres un vadāmības īpašībām lielā ātrumā. Garantē kontroli, stabilitāti, saķeri uz slapjas virsmas un nodilumizturību.

sīkāk >

Geolandar SUV G055
Pirmā off-road riepa krosoveriem, pikapiem un apvidus auto, kuras izstrādē izmantota BlueEarth tehnoloģija. Samazinātas kaitīgās emisijas un palielināta energoefektivitāte, saglabājot augstu drošības līmeni.

sīkāk >

G033V
Vissezonas riepa lieliem ātrumiem, kas garantē stabilitāti uz ceļa un drošību, neatkarīgi no ceļa un laika apstākļiem. Paredzēta 4x4 pilnpiedziņas apvidus automašīnām.

sīkāk >

Advan Sport
Kad Yokohama japāņu inženieri uzstādīja mērķi ADVAN® saimei izstrādāt riepu flagmani, viņi fokusējās uz precizitāti un efektivitāti. Viņu kaisle un apņēmība noveda pie vienas no ātrāko, efektīvāko un ar nepārspējami augstu veiktspēju apveltītu UHP klases riepu radīšanas pasaulē —ADVAN Sport®.

sīkāk >

BluEarth AE 01
Jaunais nākotnes standarts – degvielas ekonomija planētas saglabāšanai. BluEarth sērijas standarta riepas kompaktklases automobiļiem ar lieliskiem ekoloģiskajiem rādītājiem.

sīkāk >

BluEarth 1
Ekonomiskākās riepas, kādas jebkad radījis uzņēmums Yokohama. Paredzētas hibrīdauto, elektroautomobiļiem un kompaktklases automobiļiem

sīkāk >

AVS S/T V801
Ultra High Performance kategorijas vasaras riepa, kas nodrošina lielisku saķeri gan pilsētas, gan bezceļa apstākļos un paredzēta apvidus automašīnām.

sīkāk >

Cdrive 2
Izcila stabilitāte un rādītāji uz slapja ceļa seguma. Nelieliem sedaniem, lielām ģimenes automašīnām.

sīkāk >

A Drive
Teicams balanss uz slapjiem un sausiem ceļa segumiem. Neskaitot braukšanas komfortu un uzticamību, A.drive riepas garantē arī labu saķeri visā to kalpošanas laikā. Ideālas priekš kompaktklases automobiļiem. Ikdienas braucieni ar A.drive kļūst patīkamāki.

sīkāk >


http://www.pkp.lv