YOKOHAMA Advan Winter

YOKOHAMA Advan Winter

Yokohama Advan Winter (V902) – neradžojamas ziemas riepas ar neparasti funkcionālu dizainu, unikālām 3D-lamelēm un uzlabotu gumijas maisījuma sastāvu. Riepas demonstrē izcilus saķeres raksturojumus bezgalīgi plašā ziemas ceļu apstākļu diapazonā.

Yokohama Advan Winter (V902) protektora sastāvs nodrošina teicamus saķeres raksturojumus plašā temperatūras diapazonā dažādos ziemas apstākļos.

Stingrais asimetriskais dizains nodrošina visaugstāko raksturojumu līdzsvaru uz sausiem, slapjiem un piesnigušiem ceļiem.

Yokohama Advan Winter riepas rūpnīcas komplektācijas sastāvā

Uz 2012.gadu ar Yokohama Advan Winter riepām rūpnīcā tiek komplektēti:

 • Audi S8
 • Audi S6
 • Bentley Continental GT

 

Skatīt pieejamos izmērus un cenas


 

ADVAN riepu līnija

Tiem, kas pazīst maksimālos ātrumus

Ar ADVAN tirdzniecības marku tiek ražotas riepas, kuras ieņem vadošo vietu Yokohama līnijā. ADVAN vārds tiek piešķirts tikai riepām ar izciliem raksturojumiem: liela ātrumu, komfortablām, iedvesmojošām uz jaunām uzvarām! ADVAN – riepas tiem, kas raduši būt pirmie.

YOKOHAMA Advan

Riepas pamatpriekšrocības

 1. Protektora iekšējā daļa
  Sastāv no mēreni cietiem blokiem un augstas efektivitātes lamelēm saķerei uz sniega;

 2. Protektora ārējā daļa
  Sastāv no paaugstinātas cietības blokiem pārliecinošai pagriezienu izbraukšanai uz sausa ceļa;

 3. Optimāli izvietoti taisnie kanāli
  Efektīvi novada no kontakta laukuma šķīdoni un ūdeni, saglabājot maksimālu kontakta laukumu uz dažnedažādām ceļa virsmām;

 4. Optimizētas piešu sānu rievas
  Efektīvi novada sniegu un šķīdoni, uzlabojot saķeri, palielinot šķautņu efektu.

 5. Riepas gumijas maisījuma sastāvs
  Satur īpašu „Micro-Silica” komponentu, kurš nodrošina riepas elastību zemās temperatūrās.

 6. Jaunās 3D-lameles ar daudzšķautņainu virsmu
  Nodrošina augstus saķeres raksturojumus uz sausiem, slapjiem un piesnigušiem ceļiem. Platā virsma nodrošina bloku stingrību un ļauj tiem balstīt vienam otru. Blīvāk izvietotās lameles palielina šķautņu efektu uz piesnigušiem un apledojušiem ceļiem

YOKOHAMA Advan Winter
YOKOHAMA Advan Winter
YOKOHAMA Advan Winter
 

YOKOHAMA Advan Winter YOKOHAMA Advan Winter

Citas YOKOHAMA ziemas riepas

W.drive
Yokohama W.drive V902 ir premium klases ziemas riepas ar asimetrisku protektora zīmējumu. Galvenā šo riepu priekšrocība slēpjas gumijas uzlabotajā komponentā, pateicoties kuram tās saglabā maksimālu elastību pat viszemākajās temperatūrās, nodrošinot lielisku saķeri un stabilitāti braucot.

sīkāk >

WY01
Yokohama WY01 – neradžotas ziemas riepas miniveniem, nelielas kravnesības komercautomašīnām – mikroautobusiem, vieglajām kravas automašīnām un vieglajiem furgoniem.

sīkāk >

IG35
Yokohama IG 35 ir radžojamās ziemas riepas ar virzienveida protektora zīmējumu. To izstrādē japāņu inženieri izmantoja vismūsdienīgākās tehnoloģijas, lai garantētu autovadītājiem drošību pat vissarežģītākajos laika apstākļos

sīkāk >

IG30
Radot skandināvu tipa riepas IG30 (Ice Guard), kompānijas Yokohama inženieri centās izstrādāt produktu, kurš varētu garantēt lielisku saķeri uz apledojuša ceļa un līdz ar to arī drošu braukšanu ziemas apstākļos.

sīkāk >

IG50
Yokohama Ice Guard IG50 – lielisku saķeri uz ledus un zemu degvielas patēriņu garantējošas neradžojamas ziemas riepas.

sīkāk >

GEOLANDAR I/T-S (G073)
Skandināvu tipa Yokohama Geolandar G073 riepas tika speciāli izstrādātas apvidus automašīnām. Šīs riepas novērtēs vadītāji, kuri vairāk pārvietojas pa apledojušiem un piesnigušiem ceļiem un kuriem svarīga ir drošība un komforts.

sīkāk >


http://www.pkp.lv