Yokohama atvērusi jaunu ziemas riepu testēšanas poligonu Zviedrijā

Šī gada februārī, Yokohama Eiropas pārstāvniecība oficiāli atvērusi testu poligonu, Natbergā, Zviedrija, kurā tiks testētās ziemas riepas.

Poligona atvēršana kļuvusi par Yokohama un Arctic Falls – ziemas riepu testēšanas uzņēmumu – desmit gadus ilgas sadarbības rezultātu. Tagad Yokohama varēs ekskluzīvi izmantot kompleksu ziemas perioda garumā, tāpēc poligons tika nosaukts par Zviedrijas testēšanas centru Yokohama. Parasti, ziemas testus šajā reģionā ir iespējams veikt sākot no novembra sākuma līdz pat marta beigām.

Komplekss, kas tika uzbūvēts 2013. gadā, aizņem 40 ha platību un ietver sevī 9 sekcijas, kas ļauj notestēt ziemas riepas dažādos stabili aukstajos apstākļos uz sniega un ledus. Poligonā ir divi taisni sniega treki 550 m garumā katrs, vadāmības testa trase uz sniega (1620 m) un ledus (1050 m), sniega (35 m) un ledus apļi (25 m), ledus trase (265 m), trīs posmi ar slīpumu (7, 10 un 14%). Tāpat komplekss ietver biroju ēkas, kā arī darba telpas, aprīkotas ar diviem liftiem un riepu montāžas un balansēšanas iekārtām.


http://www.pkp.lv