Yokohama AVS S/T V801

YOKOHAMA Advan Neova AD08 R

ad08ad08

Yokohama AVS S/T V801 ir Ultra High Performance kategorijas vasaras riepa, kas paredzēta apvidus auto. Riepai piemīt futūristisks protektora zīmējums un tā agresīvais V-veida dizains, ar daudzajiem blokiem, piešķir unikālu izskatu un funkcionalitāti tā paša segmenta riepu vidū.

Protektors sastāv no liela daudzuma atsevišķu bloku, kuri atšķiras ar masīvajiem izmēriem un sarežģīto formu. Šāda dizaina un funkcionalitātes bloki tika radīti pateicoties jaunākajām modelēšanas tehnoloģijām, kas tika plaši pielietota radot riepu. Pateicoties veiksmīgajam dizaina risinājumam, Yokohama AVS S/T V801 demonstrē lieliskus rezultātus gan uz šosejas, braucot lielā ātrumā, gan bezceļa apstākļos, kad daudzie protektora bloki demonstrē lielisku saķeri ar jebkāda veida virsmu.

Lai uzlabotu caurgājības rādītājus, riepas plecu zona ir veidota tā, lai ļautu blokiem, kas izvietoti uz protektora, izveidot vēl labāku saķeri ar kontakta laukumu. Veicot pagriezienus, kombinētā protektora plecu zona nodrošina saķeri un virziena noturību, kā arī efektīvi novērš deformāciju, kas varētu rasties paātrinājuma rezultātā.

V-veida protektora zīmējums nodrošina noturību un pilnībā novērš akvaplanēšanu. Riepai ir izliektas malas un protektora raksts sastāv no blīvi izvietotiem protektora blokiem, tādā veidā radot ļoti labu drenāžas sistēmu.

YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
Šoseja
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
Vadāmība
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
Ātrums
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
Sauss segums
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
Mitrs segums
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
Virzienveida
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
Rūpnīcas komplektācija
 

 

Yokohama AVS S/T V801 galvenās iezīmes:

— Lieliska saķere gan pilsētas, gan bezceļa apstākļos, pateicoties futūristiskajam dizainam ar virzienveida protektora zīmējumu;

— Blīvi izvietotie protektora bloki palīdz pārliecinoši pārvarēt dažādas ceļa virsmas.

— Efektīvā drenāžas sistēma novērš akvaplanēšanas risku.

— Papildus neilona slānis novērš pārduršanas un pārsišanas iespējas un uzlabo vadāmību.

YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
 
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R

Yokohama AVS S/T (V801) rūpnīcas oriģinālajā komplektācijā

Mercedes-AMG G-ClassG63/65 AMG (W436)

 

Galvenās priekšrocības

• Inovatīvs Silica gumijas sastāvs

Lieliski vilkmes rādītāji dažādos apstākļos – sākot no karstiem līdz pat aukstiem un slapjiem. Inovatīvais gumijas sastāvs nodrošinājis lielisku sniegumu ātruma testos, jo tāpat kā Advan Sport sērijas riepas, nodrošina gan elastību, gan izturību.

• Palielināta kravnesība

Atbilst apvidus automašīnu ražotāju prasībām, jo nodrošina noteiktās kravnesības prasības atbilstu vai pat pārsniedz to. * Raksturīga iezīme AVS S/T V801. ir riepas ekskluzīvā konstrukcija, kas garantē un nodrošina automašīnas smago svaru, pārvietojoties lielā ātrumā.

* pieejams noteiktos izmēros

Trīskāršs bezšuvju segums

Viskozes materiāla karkass

Izteikti ciets gumijas sastāvs sānos

tehnologijas

Ļoti cieta tērauda josla

Tērauda savienojumi sānu malās

Ciets pildījums

• Pastiprinātas tērauda joslas

Palielina stingrību, uzlabo saķeri, pateicoties palielinātajam kontakta laukumam uz ceļa virsmas.

• Tērauda sānu malu ieliktņi

Pastiprinātas sānu malas, sniedzot lielāku kontroli līkumos, pie lieliem ātrumiem. *

* pieejams noteiktos izmēros

 

Citas YOKOHAMA vasaras riepas

Advan Sport V105
Sportiska vasaras riepa, kas radusies ciešā sadarbībā ar vadošajiem Vācijas Premium klases autoražotājiem un tiek izmantota Mercedes-Benz SLK un SLS modeļu pamatkomplektācijai.

sīkāk >

S.Drive
Neskatoties uz to, ka riepa pieder Ultra High Performance kategoriji, tā ir lieliski piemērota arī kompaktās klases automašīnām un sporta kupejām.

sīkāk >

Advan Neova AD08R
Sportiskas vasaras riepas ar lieliskām saķeres un vadāmības īpašībām lielā ātrumā. Garantē kontroli, stabilitāti, saķeri uz slapjas virsmas un nodilumizturību.

sīkāk >

Geolandar SUV G055
Pirmā off-road riepa krosoveriem, pikapiem un apvidus auto, kuras izstrādē izmantota BlueEarth tehnoloģija. Samazinātas kaitīgās emisijas un palielināta energoefektivitāte, saglabājot augstu drošības līmeni.

sīkāk >

G033V
Vissezonas riepa lieliem ātrumiem, kas garantē stabilitāti uz ceļa un drošību, neatkarīgi no ceļa un laika apstākļiem. Paredzēta 4x4 pilnpiedziņas apvidus automašīnām.

sīkāk >

Advan Sport
Kad Yokohama japāņu inženieri uzstādīja mērķi ADVAN® saimei izstrādāt riepu flagmani, viņi fokusējās uz precizitāti un efektivitāti. Viņu kaisle un apņēmība noveda pie vienas no ātrāko, efektīvāko un ar nepārspējami augstu veiktspēju apveltītu UHP klases riepu radīšanas pasaulē —ADVAN Sport®.

sīkāk >

Advan ST
Vasaras riepas Yokohama Advan ST V802, neskatoties uz piederību pie ātrgaitas šosejas modeļu līnijas, tika speciāli radītas jaunajiem bezceļu transportlīdzekļiem un krosoveriem, kas izceļas ar lielām ātruma iespējām.

sīkāk >

BluEarth AE 01
Jaunais nākotnes standarts – degvielas ekonomija planētas saglabāšanai. BluEarth sērijas standarta riepas kompaktklases automobiļiem ar lieliskiem ekoloģiskajiem rādītājiem.

sīkāk >

BluEarth 1
Ekonomiskākās riepas, kādas jebkad radījis uzņēmums Yokohama. Paredzētas hibrīdauto, elektroautomobiļiem un kompaktklases automobiļiem

sīkāk >

Cdrive 2
Izcila stabilitāte un rādītāji uz slapja ceļa seguma. Nelieliem sedaniem, lielām ģimenes automašīnām.

sīkāk >

A Drive
Teicams balanss uz slapjiem un sausiem ceļa segumiem. Neskaitot braukšanas komfortu un uzticamību, A.drive riepas garantē arī labu saķeri visā to kalpošanas laikā. Ideālas priekš kompaktklases automobiļiem. Ikdienas braucieni ar A.drive kļūst patīkamāki.

sīkāk >


http://www.pkp.lv