Yokohama BluEarth 1


Degvielas ekonomija

Mitrs ceļa segums

Zems trokšņu līmenis

Komforts

Paaugstināti resursi

Vieglas

Asimetriskas

Ekonomiskākās riepas, kādas jebkad radījis uzņēmums Yokohama

Paredzētas hibrīdauto, elektroautomobiļiem un kompaktklases automobiļiem

Vasaras vieglās riepas Yokohama BluEarth-1 pārstāv šī pazīstamā Japānas ražotāja „ekoloģisko” līniju.

Uzņēmums Yokohama tiecas pēc ekoloģiskās efektivitātes jau vairāk kā 10 gadus, un tagad jaunās BluEarth-1 riepas, pateicoties to ražošanā izmantotajām modernajām tehnoloģijām, demonstrē degvielas patēriņa efektivitātes brīnumus.

Zem termina BluEarth-1 slēpjas vesels tehnoloģisko risinājumu komplekss, kas vērsti uz kaitīgās ietekmes samazināšanu uz apkārtējo vidi, vienlaicīgi augstā līmenī saglabājot riepu ekspluatācijas īpašības. Šī tehnoloģija sastāv no sekojošām komponentēm: uzlabota aerodinamika, zema rites pretestība, viegla riepu konstrukcija un inovatīvs gumijas maisījuma sastāvs. 

Priekšrocības:

  • Nepārspējami zems degvielas patēriņš
  • Drošība uz mitra ceļa seguma, gaisa spiediena saglabāšana riepās
  • Zems trokšņu līmenis

Galvenās iezīmes:

  • Gumijas maisījuma sastāvs izstrādāts, izmantojot nanotehnoloģijas
  • Satur dabīgu apelsīnu eļļu
  • Uzlabots iekšējais slānis, kas salīdzinot ar parastu iekšējo slāni, samazina gaisa noplūdi par 36%
  • Vieglas riepas: svars samazināts par 17% (salīdzinot ar dB Super E-spec E501F)
  • Aerodinamisks sānu dizains
  • 5-pakāpju protektora bloku variācija
  • Viļņveida gareniskie kanāli

BluEarth tehnoloģijas

 

 

 

 

 

 

 

 

Zeme – tā ir Zilā Planēta, un Yokohama galvenais mērķis – saglabāt planētu nākamajām paaudzēm.  Riepām jāsagādā baudu no automobiļa vadīšanas, turklāt, pēc iespējas mazāk ietekmējot apkārtējo vidi. BluEarth tehnoloģijas – draudzīgas dabai, cilvēkiem un sabiedrībai kopumā.

Kompānijas jaunā filozofija, kas atklājas BluEarth tehnoloģijās, tiks realizēta visos produktos un kļūs par mārketinga politikas pamatu visām ar šo tehnoloģiju palīdzību radītajām riepām.

 

Riepu galvenās priekšrocības

Nano-maisījumi gumijas sastāvā

Modernas gumijas maisījuma izgatavošanas tehnoloģijas, kas ļauj nodrošināt izcilu riepu rādītāju balansu. Jaunākā Yokohama pamata tehnoloģija, kas uz nanostruktūru izmantošanas pamata nodrošina ķīmisko reakciju kontroli materiālos. Tas garantē triju rādītāju optimālu apvienojumu.

Polimēru maisījums
Polimēra maisījums ar tīras Silica komponentes pievienojumu, kas nodrošina īpaši zemus rites pretestības rādītājus.

APELSĪNU eļļa

Tiek iegūta no atstrādātas apelsīnu mizas. Tā kā apelsīnu eļļas un dabīgā kaučuka molekulām ir līdzīga uzbūve, tās lieliski sajaucas un var efektīvi kopā strādāt. Eļļa padara riepas mīkstākas, lai nodrošinātu lielāku kontakta laukumu slapjos un sausos laika apstākļos .

Tīrs Silica komponente

Kontrolē pārlieku liela siltuma veidošanos, lai nodrošinātu lielisku saķeri uz slapja ceļa seguma un lielu nobraukumu.

Ekoloģisks dizains

Asimetrisks protektora zīmējums un konstrukcija degvielas patēriņa samazināšanai

Asimetriskais protektora zīmējums, pateicoties tā vidusdaļas konstrukcijai, nodrošina lielisku saķeri uz mitra ceļa seguma. Protektora ārējā daļa atbild par vadāmības stabilitāti. Degvielu ekonomējošā riepu uzbūve, kā arī jaunu materiālu izmantošana garantē lielisku rādītāju sabalansētību, drošību un stabilitāti.

Mitrs ceļa segums: Viļņveida hibrīdkanāli
Centrālajām rievām ir viļņveida kontūra. Šo viļņu slīpuma leņķis mainās, un, palielinoties dziļumam, rievas sašaurinās. Tādējādi rievu malu efekta pastiprināšana, atkarībā no riepu nodiluma, garantē to, ka rādītāji uz mitra ceļa seguma saglabāsies nemainīgi.

Klusums: Protektora raksts ar 5 leņķu variācijām
Protektora elementu 5 slīpuma varianti nodrošina lielisku trokšņu līmeņu samazināšanos.  Katrs nākamais sektors dzēš iepriekšējā troksni.

Degvielas ekonomija un nodiluma samazinājums
Siltuma nevienmērīgas veidošanās gadījumā riepām palielinās rites pretestība un nodiluma ātrums. BluEarth-1 riepas satur komponenti, kas atrodas riepas sānu sienās un protektorā un novērš uzkaršanu, tādā veidā samazinot ietekmi uz apkārtējo vidi.

Atvieglota struktūra

Svara samazinājums par 17% nodrošina lielu degvielas ekonomiju
Вес обычных шин оказывает существенное влияние на расход топлива, поскольку на разгон тяжелых шин требуется больше Parasto riepu svars būtiski ietekmē degvielas patēriņu, jo, lai iekustinātu smagas riepas, nepieciešama lielāka jauda. BluEarth-1 riepām ir lieliska, atvieglota konstrukcija, kas vienlaicīgi ar stabilo sānu daļu nodrošina dinamisko īpašību nemainību.

Iekšējā slāņa inovatīvā uzbūve – samazina gaisa zudumu

Inovatīvais iekšējais slānis samazina gaisa zudumu par gandrīz 36%

Inovatīvā iekšējā slāņa uzbūve, kam pateicoties gaisam tas ir nepārvarams, riepām var samazināt gaisa zudumus pat par 36%. Tas uzlabo dinamiskās īpašības, jo riepu iekšpusē tiek saglabāts pareizs spiediens un  vajadzīgais efektivitātes līmenis. 

Kāpēc inovatīvais iekšējais slānis samazina gaisa zudumu
Inovatīvais iekšējais slānis sastāv no elastīgas gumijas un īpašām plastmasām, kuras nelaiž cauri gaisu. Gaisa zuduma iemesls parastajās riepās ir gumijas maisījuma parametri, tāpēc inovatīvais iekšējais slānis ievērojami samazina gaisa zudumu.

Gaisa spiediens riepās ietekmē degvielas patēriņu
Automobiļu riepas ar pazeminātu gaisa spiedienu patērē vairāk enerģiju, lai pārvietotos.

Aerodinamisks dizains

Jaunumi riepu rūpniecībā
Gaisa pretestība – tas ir viens no faktoriem, kas atbild par lielu degvielas patēriņu, kas kļūst vēl nozīmīgāks pie lieliem braukšanas ātrumiem. BluEarth riepas tika izstrādātas balstoties uz riepas aerodinamisko īpašību datormodelēšanas rezultātiem un testiem aerodinamiskajā tunelī.

Virsma ar iedobumiem nodrošina zemu gaisa pretestību
Iedobumu lielais daudzums sānos un plecu zonās novērš turbulentās plūsmas rašanos, kura parasti rodas riepas aizmugurē.

Apzīmējumi uz sāniem iedobumu veidā
Uz BluEarth-1 riepām visi apzīmējumi uz sāniem ir padziļinājumu veidā maksimālai gaisa pretestības samazināšanai.

Testēšana aerodinamiskajā tunelī Aerodinamiskā modelēšana Virsma kā golfa bumbiņai Ārējā izskata marķējums uz BluEarth-1 riepām

 

 

Citas YOKOHAMA vasaras riepas

Advan Sport V105
Sportiska vasaras riepa, kas radusies ciešā sadarbībā ar vadošajiem Vācijas Premium klases autoražotājiem un tiek izmantota Mercedes-Benz SLK un SLS modeļu pamatkomplektācijai.

sīkāk >

S.Drive
Neskatoties uz to, ka riepa pieder Ultra High Performance kategoriji, tā ir lieliski piemērota arī kompaktās klases automašīnām un sporta kupejām.

sīkāk >

Advan Neova AD08R
Sportiskas vasaras riepas ar lieliskām saķeres un vadāmības īpašībām lielā ātrumā. Garantē kontroli, stabilitāti, saķeri uz slapjas virsmas un nodilumizturību.

sīkāk >

Geolandar SUV G055
Pirmā off-road riepa krosoveriem, pikapiem un apvidus auto, kuras izstrādē izmantota BlueEarth tehnoloģija. Samazinātas kaitīgās emisijas un palielināta energoefektivitāte, saglabājot augstu drošības līmeni.

sīkāk >

G033V
Vissezonas riepa lieliem ātrumiem, kas garantē stabilitāti uz ceļa un drošību, neatkarīgi no ceļa un laika apstākļiem. Paredzēta 4x4 pilnpiedziņas apvidus automašīnām.

sīkāk >

Advan Sport
Kad Yokohama japāņu inženieri uzstādīja mērķi ADVAN® saimei izstrādāt riepu flagmani, viņi fokusējās uz precizitāti un efektivitāti. Viņu kaisle un apņēmība noveda pie vienas no ātrāko, efektīvāko un ar nepārspējami augstu veiktspēju apveltītu UHP klases riepu radīšanas pasaulē —ADVAN Sport®.

sīkāk >

Advan ST
Vasaras riepas Yokohama Advan ST V802, neskatoties uz piederību pie ātrgaitas šosejas modeļu līnijas, tika speciāli radītas jaunajiem bezceļu transportlīdzekļiem un krosoveriem, kas izceļas ar lielām ātruma iespējām.

sīkāk >

BluEarth AE 01
Jaunais nākotnes standarts – degvielas ekonomija planētas saglabāšanai. BluEarth sērijas standarta riepas kompaktklases automobiļiem ar lieliskiem ekoloģiskajiem rādītājiem.

sīkāk >

AVS S/T V801
Ultra High Performance kategorijas vasaras riepa, kas nodrošina lielisku saķeri gan pilsētas, gan bezceļa apstākļos un paredzēta apvidus automašīnām.

sīkāk >

Cdrive 2
Izcila stabilitāte un rādītāji uz slapja ceļa seguma. Nelieliem sedaniem, lielām ģimenes automašīnām.

sīkāk >

A Drive
Teicams balanss uz slapjiem un sausiem ceļa segumiem. Neskaitot braukšanas komfortu un uzticamību, A.drive riepas garantē arī labu saķeri visā to kalpošanas laikā. Ideālas priekš kompaktklases automobiļiem. Ikdienas braucieni ar A.drive kļūst patīkamāki.

sīkāk >


http://www.pkp.lv