Yokohama C.drive2

 

Yokohama C.drive2

C.Drive2 – tas ir jauns uzlabots modelis, kas izveidots uz jau popularitāti ieguvušā Yokohama C.drive bāzes.

 Galvenās prioritātes riepu Yokohama C.drive 2 jaunā modeļa izstrādē bija ne tikai galveno raksturlielumu uzlabošana, bet arī riepas nevienmērīga nodiluma samazināšana, tās trokšņainuma samazināšana un degvielas ekonomija, kas ir īpaši aktuāli pastāvīga cenu kāpuma apstākļos.

 Apvienojot vairākas zinātniskās izstrādes, kompānijai Yokohamair izdevies izveidot jaunu uzlabotu riepu, kas atbilst visaugstākajām prasībām. Jaunā uzlabotā modeļa Yokohama C.drive 2 galvenā atšķirība ir protektora C.Drive. pilnveidotais asimetriskais dizains. 

 

 

 

KomfortsUz daudzu zinātnisko pētījumu bāzes izstrādātais riepu sānu kanāliņu dizains nodrošina nodilumizturību un veicina trokšņa līmeņa samazināšanu, kas neapšaubāmi paaugstina komforta līmeni braukšanas laikā.

 

 

Vadāmība

Samazinātā kanāliņu zona uz riepas ārējās daļas un saīsinātie sānu kanāliņi riepas iekšējā daļā izveidoti stabilitātes uzlabošanai pagriezienos.

Neparastais kanāliņu sadalījums nodrošina lielisku efektivitāti gan uz slapja, gan arī sausa ceļu seguma.

 

Slapjš segums

Četri platie gareniskie kanāliņi efektīvi mazina akvaplanēšanas risku.

Savukārt spirālveida kanāliņi riepas bloka centrālajā daļā efektīvi novada ūdeni no saskares laukuma.

Bet iegriezumi dimanta formā mazina slodzi uz centrālo bloku, novēršot nevienmērīgu riepas nodilumu.

 

Apelsīnu eļļa

Savukārt apelsīnu eļļa, kuru izmanto riepas izgatavošanā, padara šo ļoti izturīgo maisījumu plastiskāku un elastīgāku, kas ļauj saglabāt lielisku saķeri ar ceļa segumu un paaugstina drošību, kā arī ļauj samazināt degvielas patēriņu.

 

 

 Uzlabojumi ir skāruši arī riepas Yokohama C.drive 2. ķīmisko sastāvu. Ideāli sabalansēts ķīmiskais sastāvs nodrošina ne tikai augstu nodilumizturību, komfortu, mazina šūpošanās pretestību un nodrošina pazeminātu trokšņa līmeni, bet arī veicina degvielas ekonomiju, kas neapšaubāmi ir svarīga priekšrocība.

 

Atrodiet savas Yokohama riepas šeit


http://www.pkp.lv