Yokohama C.drive 2


Vadāmība

Komforts

Sauss ceļa segums

Mitrs ceļa segums

Asimetriskas

Rūpnīcas komplektācija

*Ne visi izmēri

*Ne visi izmēri

Izcila stabilitāte un rādītāji uz slapja ceļa seguma

Nelieliem sedaniem, lielām ģimenes automašīnām

Galvenās prioritātes riepu Yokohama C.drive 2 jaunā modeļa izstrādē bija ne tikai galveno raksturlielumu uzlabošana, bet arī riepas nevienmērīga nodiluma samazināšana, tās trokšņainuma samazināšana un degvielas ekonomija, kas ir īpaši aktuāli pastāvīga cenu kāpuma apstākļos.

Apvienojot vairākas zinātniskās izstrādes, kompānijai Yokohamair izdevies izveidot jaunu uzlabotu riepu, kas atbilst visaugstākajām prasībām. Jaunā uzlabotā modeļa Yokohama C.drive 2 galvenā atšķirība ir protektora C.Drive. pilnveidotais asimetriskais dizains. 

Priekšrocības:

 • Nepārspējamā saķere uz slapja ceļa seguma nodrošina lielisku drošības līmeni
 • Zemā rites pretestība palīdz samazināt CO2 izmešu daudzumu atmosfērā
 • Lieliska vadāmība, ilgs ekspluatācijas laiks
 • Izmēri un specifikācijas rūpnīcas komplektācijai

Galvenie raksturojumi:

 • Uzlabots protektora dizains
 • Spirālveida ūdens novadīšanas kanāli, „dimanta” formā noslīpētas skaldnes
 • Gumijas maisījuma sastāvs ar augstu Silica saturu un augsti molekulāru polimēru

Yokohama C.drive riepas 2 rūpnīcas komplektācijā tiek uzstādītas sekojošiem automobiļiem

Yokohama riepas rūpnīcas komplektācijas sastāvā: 

Mercedes-Benz B-Class (W246)
Mercedes-Benz A-Class (W176)

 

BluEarth tehnoloģijas

 

 

 

 

 

 

 

 

Zeme – tā ir Zilā Planēta, un Yokohama galvenais mērķis – saglabāt planētu nākamajām paaudzēm.Riepām jāsagādā baudu no automobiļa vadīšanas, turklāt, pēc iespējas mazāk ietekmējot apkārtējo vidi. BluEarth tehnoloģijas – draudzīgas dabai, cilvēkiem un sabiedrībai kopumā.Kompānijas jaunā filozofija, kas iemiesojusies BluEarth tehnoloģijās, tiks realizēta visos produktos un kļūs par visu ar šo tehnoloģiju izmantošanu radīto riepu virzīšanas mārketinga politikas pamatu.

 

Riepas galvenās priekšrocības

 • Četras platas, taisnas rievas
  Nodrošina lielisku drenāžas efektu

 • Spirālveida drenāžas kanāli
  Nodrošina ūdens novadīšanu taisnajā kanālā

 • Inovatīvs gumijas maisījuma sastāvs ar augsti molekulāriem polimēriem un paaugstinātu Silica koncentrāciju.
  Inovatīvs gumijas maisījuma sastāvs ar augsti molekulāriem polimēriem un paaugstinātu Silica koncentrāciju.

 • Optimizēta kontakta laukuma forma
  Vienmērīgais un paaugstinātais spiediens kontakta laukumā sekmē ūdens novadīšanu.

 • Palielinātais kontakta laukums protektora ārējā daļā
  Minimizētais rievu laukums protektora ārējā virsmā un īsākās sānu rievas iekšējā plecu zonā izstrādātas, lai nodrošinātu stingrību izbraucot līkumus.

 • Palielinātais kontakta laukums protektora ārējā daļā

 • Rievu izvietojums
  Nodrošina lielisku efektivitāti kā uz slapja, kā arī uz sausa ceļa seguma.

 • Kristālu formas izgriezumi
  Samazina slodzes uz centrālo ribu un novērš nodiluma nevienmērīgumu.

Citas YOKOHAMA vasaras riepas

Advan Sport V105
Sportiska vasaras riepa, kas radusies ciešā sadarbībā ar vadošajiem Vācijas Premium klases autoražotājiem un tiek izmantota Mercedes-Benz SLK un SLS modeļu pamatkomplektācijai.

sīkāk >

S.Drive
Neskatoties uz to, ka riepa pieder Ultra High Performance kategoriji, tā ir lieliski piemērota arī kompaktās klases automašīnām un sporta kupejām.

sīkāk >

Advan Neova AD08R
Sportiskas vasaras riepas ar lieliskām saķeres un vadāmības īpašībām lielā ātrumā. Garantē kontroli, stabilitāti, saķeri uz slapjas virsmas un nodilumizturību.

sīkāk >

Geolandar SUV G055
Pirmā off-road riepa krosoveriem, pikapiem un apvidus auto, kuras izstrādē izmantota BlueEarth tehnoloģija. Samazinātas kaitīgās emisijas un palielināta energoefektivitāte, saglabājot augstu drošības līmeni.

sīkāk >

G033V
Vissezonas riepa lieliem ātrumiem, kas garantē stabilitāti uz ceļa un drošību, neatkarīgi no ceļa un laika apstākļiem. Paredzēta 4x4 pilnpiedziņas apvidus automašīnām.

sīkāk >

Advan Sport
Kad Yokohama japāņu inženieri uzstādīja mērķi ADVAN® saimei izstrādāt riepu flagmani, viņi fokusējās uz precizitāti un efektivitāti. Viņu kaisle un apņēmība noveda pie vienas no ātrāko, efektīvāko un ar nepārspējami augstu veiktspēju apveltītu UHP klases riepu radīšanas pasaulē —ADVAN Sport®.

sīkāk >

Advan ST
Vasaras riepas Yokohama Advan ST V802, neskatoties uz piederību pie ātrgaitas šosejas modeļu līnijas, tika speciāli radītas jaunajiem bezceļu transportlīdzekļiem un krosoveriem, kas izceļas ar lielām ātruma iespējām.

sīkāk >

BluEarth AE 01
Jaunais nākotnes standarts – degvielas ekonomija planētas saglabāšanai. BluEarth sērijas standarta riepas kompaktklases automobiļiem ar lieliskiem ekoloģiskajiem rādītājiem.

sīkāk >

BluEarth 1
Ekonomiskākās riepas, kādas jebkad radījis uzņēmums Yokohama. Paredzētas hibrīdauto, elektroautomobiļiem un kompaktklases automobiļiem

sīkāk >

AVS S/T V801
Ultra High Performance kategorijas vasaras riepa, kas nodrošina lielisku saķeri gan pilsētas, gan bezceļa apstākļos un paredzēta apvidus automašīnām.

sīkāk >

A Drive
Teicams balanss uz slapjiem un sausiem ceļa segumiem. Neskaitot braukšanas komfortu un uzticamību, A.drive riepas garantē arī labu saķeri visā to kalpošanas laikā. Ideālas priekš kompaktklases automobiļiem. Ikdienas braucieni ar A.drive kļūst patīkamāki.

sīkāk >


http://www.pkp.lv